صفحه 16 از 21 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 205

موضوع: دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژئومورفولوژی گرایش هیدروژئومورفولوژی در برنامه ریزی م

پیش فرض پاسخ : دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    اماخیلی ازدوستان من هستند که در همین سال های اخیر رفتند
    نمیشه در این مورد یک حکم کلی داد،فکر کنم خیلی به دانشگاه مقصد ربط داشته باشه
    مثلا نروژ خیلی سهت به ایرانی ها ویزا میده جدیدا.
    من هم شنیدم هلند هم در زمینه رشته های مربوط به انرژی و فیزیک پذیرش نمیدن.به خاطر مسائل سیاسی...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

کسی می دونه در رشته داروسازی کدام دانشگاه ترجیحا آمریکا راحت تر پذیررش می ده؟من دکتری حرفه ای دارم می خوام واسه phd در شاخه بالینی اقدام کنم.

دوستان کسی در مورد شانس پذیرش دانشگاهای فنلاند در رشته ی مستر پرستاری مامایی اطلاعاتی داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هندسي بهداشت محيط دانشگاه تهران

سلام دوست عزيز شما مدرك زبان الماني داريد؟ حتي اكر به انكليسي در بخونيد باز داشتن دانش زباني الماني براي دانشكاه هاي الماني مهمه.

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinsheikhi نمایش پست ها
    من هم شنیدم هلند هم در زمینه رشته های مربوط به انرژی و فیزیک پذیرش نمیدن.به خاطر مسائل سیاسی...
    نخیر این طور نیست. همین دو هفته پیش یکی از دوستان من پذیرشی نزدیک به فیزیک از دلفت گرفته و داره برای ویزا اقدام می کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ukabed90 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس و در حال حاضر ارشد مواد شریف می خونم. پایان نامه ارشد من در زمینه بیو مواد است ولی گرایشم شناسایی و انتخاب مواد. میشه بگید کدام یک از دانشگاه های امریکا تو این رشته، نظر مساعدتری نسبت به ایرانی ها دارند؟
    دوست عزیز به نظر من مهم ترین فاکتور رزومه شما هست. زیاد نگران این مورد نباشید. در این مدت تنها دانشگاه هایی که دیدم راجع به ایران صحبت کرده بود چند تا از دانشگاه های استرالیا بود که اون ها هم با اوضاع و رفتار جدید ایران داره یکی یکی برطرف می شه. هرجا استاد مناسبی دیدید و حس کردید علاقه مند به کار با شما هست اقدام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط aser نمایش پست ها
    به نظر میاد بیشتر همه سوال می پرسن ولی کسی نیست که پاسخ بده شاید علتش این باشه که موضوع این تاپیک رو باید به تفکیک رشته مطرح کرد و همین طور به دشواری ویزای کشور مقصد هم مربوط میشه علاوه بر سهولت در پذیرش دانشگاه.
    بنده هم با این موضوع موافقم. نه تنها رشته بلکه در هر بازه زمانی ممکنه یک دانشگاه با دانشگاه دیگه فرق زیادی داشته باشه. توجه داشته باشید که تنها شما نیستید. بلکه تعداد و کیفیت رزومه های رقباتون به شدت توی پذیرش تاثیر گذار خواهند بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي عمران

سلام
    من فوق لیسانس عمران هستم و میخوام اپلای کنم ولی نمی دونم واسه کدوم دانشگاه ها اقدام کنم.میشه منو راهنمایی کنید و دانشگاه هایی که احتمال پذیرش با فاند را دارند بهم معرفی کنید؟
    ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط angel1366 نمایش پست ها
    سلام
    من فوق لیسانس عمران هستم و میخوام اپلای کنم ولی نمی دونم واسه کدوم دانشگاه ها اقدام کنم.میشه منو راهنمایی کنید و دانشگاه هایی که احتمال پذیرش با فاند را دارند بهم معرفی کنید؟
    ممنونم.
    tu Braunschweig
    https://www.tu-braunschweig.de/lwi/h...profdroumeraci

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی تجزیه

سلام
    چه دانشگاه هایی برای شیمی خوبه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)