صفحه 20 از 21 نخستنخست ... 101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 205

موضوع: دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پرستاری

پیش فرض پاسخ : دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

من رشنه ام پرستاری هست واسه ارشد کدوم دانشگاه بهتره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

دوستان برای برق مخابرات سیستم چه دانشگاه هایی در آمریکا و کانادا بهتر پذیرش میدن؟
    منظورم ارشد یا PhD Direct هستش

Junior Member

با سلام...
    من از صفحه ی 1 تا آخر رو خوندم ولی اطلاعات زیادی گیرم نیومد...
    من رشتم عمرانه ...
    و دوستان هم 1 دانشگاه رو نام میبردن که نسبت به ایرانیا دید خوبی داره ...
    حالا به نظر شما کدوم دانشگاه ها تو آمریکا طبق تجربه بیشتر به عمران های ایران پذیرش میدن ؟ ...
    در کل و جدا از رزومه ...
    با تشکر...

سلام دوستان من تقریبا همه صفحات این تاپیک رو خوندم اول اینکه چقدر فارغ التحصیل رسته کامپیوتر نرم افزار کمه با اینکه رشته محبوبی هستش ! دوم اینکه من فوق دیپلم کامیوتر از دانشگاه آزاد نیمه کاره داشتم که بعد از معادل سازی چون تقریبا کل واحدها رو گذرونده بودم در دانشگاه ای پی یو مالزی پذیرش شدم و اون واحدها معادل دو سال در نظر گرفته شد و من از سال 3 در مالزی ادامه دادم در رشته مهندسی کامپیوتر - نرم افزار و در نهایت با معدل 3.4 و به عنوان دانشجوی First houner degree فارغ التحصیل شدم ضمنا من سابقه کاری خوب و قوی هم دارم ، Ielts هم فکر می کنم بین 6.5 تا 7 رو بیارم. می خوام برای دانشگاه های مجانی اروپا که انگلیسی زبان هستند اقدام کنم. به نظرتون با توجه به رشته من کدوم کشور و کدوم دانشگاه بهتره؟ دوم اینکه با توجه به اینکه خوب هزینه زندگی در اروپا بالاست و در نهایت هم موندگار شدن کار راحتی نیست به امریکا هم فکر کردم ولی چون gre می خواد و با توجه به اینکه شاغل هم هستم و فرصت خوندنش رو ندارم می خوام دانشگاهی باشه که روی gre تائید نداشته باشه، اگه دوستان دانشگاهی رو بشناسه تو رشته من ممنون میشم بهم معرفی کنه.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه برای رشته ها مالی کجا پذیرش و فاند میدن به ایرانیا ؟؟
    من فوق لیسانس حسابداریم، میخوام برای دکترا اقدام کنم....یا اگه مجبور شم دوباره فوق بخونم....
    لطفا راهنماییم کنین

دوستان آیا دانشگاهی هست ک در رشته مدریت جهانگردی،نسبت ب ایرانیان خوش بین باشه(راحت تر ایرانیان را بورسیه کند؟؟)

سلام خدمت دوستان عزیز

اگه از دوستان کسی بتونه در رابطه با دانشکاههای المان که برا
    دکتری در رشته های مرتبط به زبان انگلیسی خوب به ایرانیها پذیرش میده اطلاعات بده ممنون میشم.( ارشد از آزاد دارم به معدل 18.5 در رشته آموزش زبان انگلیسی)

پیروز باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من رشتم مکانیکه اینم رزومه امه:

1- کارشناسی: مهندسی مکانیک جامدات- دانشگاه مازندران- 15.30
    2- ارشد: مهندسی مکانیک طراحی کاربردی- دانشگاه علم و صنعت- 16.82
    3- تافل 94 (R=26- L=21- S=23- W=24)
    4- GRE (Verbal=150- Quant=163- AWriting=3.0
    5- مقالات: 1 مقاله ISI و 4 مقاله کنفرانسی
    6- 2 سال سابقه تدریس با مدرک ترجمه شده رسمی و یک سال حل تمرین دانشگاه مازندران

راستش چندتا دانشگاه که استاداش تشویق به اپلای کردن مدارکمو فرستادم ولی برای اینکه شانسمو بیشتر کنم می خواستم بینم کسی میتونه یکی دوتا دانشگاه تو امریکا که تو رشته مکانیک به ایرانیا بهتر پذیرش میدن معرفی کنه؟
    خیلی خیلی ممنون میشم از دوستانی که تجربه دارن راهنماییم کنن

Junior Member sunib آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BA Student of English Translation and Interpreting at IAUSTB

سلام دوستان

کسی برای رشته‌های مرتبط با زبان انگلیسی اطلاعاتی داره؟

برای ارشد و با فاند

سپاس

سلام دوستان و خسته نباشید
    به نظر شما از کدوم دانشگاه پذیرش خوبی برای رشته صنایع میشه گرفت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)