صفحه 3 از 21 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 205

موضوع: دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

پیش فرض پاسخ : دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

به من اثبات شده که ملیت نقش مهمی توی گرفتن پذیرش داره ....

مثلا وقتی یه دپارتمان بین دوتا اپلیکنت ایرانی و اماراتی بخواد انتخاب کنه اگه بکگراند خوبی نسبت به ایرانی داشته باشه حتما انتخابش ایرانیه خواهد بود ... حتی اگر اماراتی کمی (نه خیلی) رزومه بهتری داشته باشه ... دپارتمانهایی که ایرانی زیاد دارن خیلی راحتتر میتونن به ما اعتماد کنن ...
    شما اگه بخوای اولین ایرانیه دپارتمان باشی کمیته پذیرش باید به ویزا گرفتن، سیستم آموزشی، سطح زبان، نزاد پرستی، مسائل مذهبی و ... فکر کنه !! در خیلی از موارد ریسک چنین کاریو نمیکن ...

پس در جواب به خیلی از دوستان بگم که بله!! خیلی از دپارتمانها (نه دانشگاه) به ایرانیا خوشبین هستن ...

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

جواب notch به تاپیک!: مریلند از بس ایرانی ها پیچوندنش اصلا دید خوبی نسبت بهمون نداره.
    ویرایش توسط pimi810 : October 10th, 2011 در ساعت 07:08 PM
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    جواب notch به تاپیک!: مریلند از بس ایرانی ها پیچوندنش اصلا دید خوبی نسبت بهمون نداره.
    کدوم دپارتمان؟؟؟ دپارتمان به شما پذیرش میده ...

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    کدوم دپارتمان؟؟؟ دپارتمان به شما پذیرش میده ...
    دپارتمان برق. از اساتید ایرانی اونجا شنیدم این رو (رو در رو)
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

University of
    Maryland College
    Park Clark
    یا
    University of
    Maryland
    Baltimore County

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

UMBC رو بنده میدونم که بسیار خوب پذیرش میده به ایرانیا...از جمله خودم! در ضمن اقای pimi اینکه notch نیست نسبت به تاپیک...ما در نهایت میخوام دپارتمانهائی که به ایرانی ها خوب یا بد پذیرش میدن رو بشناسیم.....دانشگاه کلمبیا هم شنیدم که بعد از اون جریان ....نور....به ایرانیا خوب پذیرش نمی ده
    I love you USA

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    ب
    شما اگه بخوای اولین ایرانیه دپارتمان باشی کمیته پذیرش باید به ویزا گرفتن، سیستم آموزشی، سطح زبان، نزاد پرستی، مسائل مذهبی و ... فکر کنه !! در خیلی از موارد ریسک چنین کاریو نمیکن ...
    من از یه استاد جواب دارم ولی هیچ ایرانی تو اون دپارتمان نیست! ممکنه بهم پذیرش ندن یا اپلایم به اون دانشگاه مشکل ایجاد کنه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    University of
    Maryland College
    Park Clark
    یا
    University of
    Maryland
    Baltimore County
    کالج پارک که رنک بسیار بالایی داره و هر کی فاند بگیره با کله میره...بالتیمور همچین حالتی رو داره ...2 تا از دوستام پذیرش بدون فاند از بالتیمور گرفتن ولی هیچ کدوم نرفتن....

Junior Member

سلام دوستان در رشته برق میدونیدکدومیکی از دانشگاههای کانادا و آمریکا ایرانی پذیرند؟من از واترلو خبر دارم که استادایرانی زیاد داره

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    من از یه استاد جواب دارم ولی هیچ ایرانی تو اون دپارتمان نیست! ممکنه بهم پذیرش ندن یا اپلایم به اون دانشگاه مشکل ایجاد کنه؟
    اگه جواب از استاد دارین اپلای کنید ... فاکتور استاد بسیار بسیار مهم تر از فاکتور ملیت هست !!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)