صفحه 7 از 21 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 205

موضوع: دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

Member disaster آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    الان دیدم...چقدر استاد ایرانی توش داره...بی سابقه است.....بابا کاش ما هم عمران میخوندیم....خوش به حالتون
    نه عزیزان دل، اونجوری ها هم که فکر میکنین نیست، باید خیلی خیلی خفن باشین که بهتون پذیرش بدن، من میخواستم واسه دکتری عمران اپلای کنم (معدل 19.45 ارشد دانشگاه تهران) به استاد ایرانیه که چند بار ایمیل زدم اصلا جواب نداد (حداقل جواب منفی هم نداد)!! بعدشم به یه استاد غیر ایرانی که زمینه کاریمون یکی بود ایمیل زدم اونم اصلا جواب نداد. یادمه پارسال یه نامه هم به رئیس دانشکده مون زده بودن که به دانشجوهای تاپ بگین واسه اینجا اپلای کنن ،ولی وقتی از رئیس دانشکده جویا شدم گفت اپلای نکن الکی بلوف میزنن!! (بهرحال آرزوی هر کسیه بره اونجا)
    همیشه آخر هر چیز خوب میشود، اگر نشد بدان که هنوز آخرش نرسیده است

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

دپارتمان عمران USC سه تا استاد تو زمینه کاری که به من میخوره داره. به هر 3 میل زدم فقط ایرانیه جواب داد اونم گفت اوپنینگ ندارم
    بدون جواب استاد اپلای کنیم شانس داریم؟
    راستی نفتم داره میشه هم عمران هم نفت اپلای کرد؟

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط disaster نمایش پست ها
    نه عزیزان دل، اونجوری ها هم که فکر میکنین نیست، باید خیلی خیلی خفن باشین که بهتون پذیرش بدن، من میخواستم واسه دکتری عمران اپلای کنم (معدل 19.45 ارشد دانشگاه تهران) به استاد ایرانیه که چند بار ایمیل زدم اصلا جواب نداد (حداقل جواب منفی هم نداد)!! بعدشم به یه استاد غیر ایرانی که زمینه کاریمون یکی بود ایمیل زدم اونم اصلا جواب نداد. یادمه پارسال یه نامه هم به رئیس دانشکده مون زده بودن که به دانشجوهای تاپ بگین واسه اینجا اپلای کنن ،ولی وقتی از رئیس دانشکده جویا شدم گفت اپلای نکن الکی بلوف میزنن!! (بهرحال آرزوی هر کسیه بره اونجا)
    عزیز جان نزن این حرفو برادر من ..اینهمه دانشجوی ایرانی است اونجا...از دانشگاه آزاد و ... هم من دیدم رفتن اون دپارتمان...دیگه مثل روز روشن که چقدر راحت ایرانی میگرن...بنظرم هر کی رزومه متوسطی داشته باشه تو عمران ...شانس خیلی بالائی داره واسه اینجا..Rice هم تو عمران هم رنک اینجاست...اونجا هم اینهمه ایرانی داره؟ د نه دیگه برادر ..نه دیگه برادر ...نزن این حرفو ...آدم نمی تونه اعصابشو کنترل کنه...

در ضمن اینکه USC کلا جواب نمی ده ...همه دپارتماناش اینطوریه..مکانیک و صنایعشم به این صورت...بعضی Uni ها اینطوری هستند...Austin هم اینطوریه....
    بعضی ها هم با اینکه خفن هستند اما جواب میدن..برکلی اینطوریه...3 تا استاد از برکلی منو تشویق به اپلای کرده...(اما من مگه اپلای میکنم .....!! )
    ویرایش توسط reg2 : October 30th, 2011 در ساعت 11:56 PM
    I love you USA

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    عزیز جان نزن این حرفو برادر من ..اینهمه دانشجوی ایرانی است اونجا...از دانشگاه آزاد و ... هم من دیدم رفتن اون دپارتمان...دیگه مثل روز روشن که چقدر راحت ایرانی میگرن...بنظرم هر کی رزومه متوسطی داشته باشه تو عمران ...شانس خیلی بالائی داره واسه اینجا..Rice هم تو عمران هم رنک اینجاست...ائنجا هم اینهمه ایرانی داره؟ د نه دیگه برادر ..نه دیگه برادر ...نزن این حرفو ...آدم نمی تونه اعصابشو کنترل کنه...

در ضمن اینکه USC کلا جواب نمی ده ...همه دپارتماناش اینطوریه..مکانیک و صنایعشم به این صورت...بعضی Uni ها اینطوری هستند...Austin هم اینطوریه....
    بعضی ها هم با اینکه خفن هستند اما جواب میدن..برکلی اینطوریه...3 تا استاد از برکلی منو تشویق به اپلای کرده...(اما من مگه اپلای میکنم .....!! )
    حق با Reg2، دانشجوی عمران ایرانی‌ بسیار زیاده,Research Assistant ایرانی‌

به منم جواب ندادن.به نظر از اون دانشگاهایی‌ که اگه یه استاد ایرانی‌ آشنا داشته باشی‌ رو هوا میگیرتت،به نظر واسطه ای میان این همه دانشجو ایرانی‌..!

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

ApplyAbroad Hero

سجاد راست میگه. یو اس سی رو جی آر ای و جی پی ای حساسه. اینم جواب یکی از استادا نفتی که معمولا سالی یکی از تهران میگیره:

You must first apply to USC for Fall 2012 and be among the top students.

ولی تو دپارتمان مهندسی شیمیشو نگاه کنید. لیست دانشجوهاش. خیلی دانشگاه ازادی گرفته.
    کلا ایرانی زیاد میگیره
    شاید به خاطر اینکه لس انجلس خیلی ایرانی داره (پس چرا UCLA نمیگیره)

Senior Member

با درود
    کلا دانشگاهای کشور مالزی نسبت به ایرانیا دید خوبی دارن مخصوصا در رشته مهندسی شیمی.......
    ولی در کشورای اروپایی کم شنیدم کسی فاند تو این رشته گرفته باشه ،

اگه کسی تجربه ای سراغ داره واسه رشته ی مهندسی شیمی یا فرآیند اینجا بگه بقیه هم استفاده کنن. مخصوصا واسه مستر کدوم دانشگاهها بهتر پذیرش میدن؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    با درود
    کلا دانشگاهای کشور مالزی نسبت به ایرانیا دید خوبی دارن مخصوصا در رشته مهندسی شیمی.......
    ولی در کشورای اروپایی کم شنیدم کسی فاند تو این رشته گرفته باشه ،

اگه کسی تجربه ای سراغ داره واسه رشته ی مهندسی شیمی یا فرآیند اینجا بگه بقیه هم استفاده کنن. مخصوصا واسه مستر کدوم دانشگاهها بهتر پذیرش میدن؟
    اروپا هم من EPFL رو از بچه ها م. شیمی زیاد شنیدم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    اروپا هم من EPFL رو از بچه ها م. شیمی زیاد شنیدم.
    آره اینم یکی از دانشگاهای خوب فرانسه است
    ولی عیبش اینه که بعضی واحدها تو مهندسی شیمی رو به فرانسه ارائه میده یعنی باید فرانسه هم بلد باشید!

Banned

دوستان دانشگاه های مالزی تماما به ایرانی ها پذیرش میده با معدل 10 میشه رفت مالزی

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    آره اینم یکی از دانشگاهای خوب فرانسه است
    ولی عیبش اینه که بعضی واحدها تو مهندسی شیمی رو به فرانسه ارائه میده یعنی باید فرانسه هم بلد باشید!
    my friend
    mahmoud was pointing to EPFL in Switzerland
    don't confuse it with the one in France
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)