صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: آزاد کردن مدرک لیسانس وقتی مدرک موقت اون دست دانشگاه فوقه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic Eng

پیش فرض پاسخ : آزاد کردن مدرک لیسانس وقتی مدرک موقت اون دست دانشگاه فوقه؟

ازاده خانم
    ببینید من یک بار این کارو کردم یعنی مدرک موقتمو گرفتم اما از یه سفته گرفتن که یادم نیست چقدری بود بعد از 1 هفته هم باید پس می دادم که دادم اما یکی از دوستام مدرک موقت گرفت و 10 روز بعد جاش دانشنامه اصلیشو به دانشگاه لرگردوند اگه فکر می کنید در مدت کم می تونید این کارو بکنید می تونید با یه تعهد این کارو بکنید

Senior Member s30min آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط laperlaaa1983 نمایش پست ها
    ازاده خانم
    ببینید من یک بار این کارو کردم یعنی مدرک موقتمو گرفتم اما از یه سفته گرفتن که یادم نیست چقدری بود بعد از 1 هفته هم باید پس می دادم که دادم اما یکی از دوستام مدرک موقت گرفت و 10 روز بعد جاش دانشنامه اصلیشو به دانشگاه لرگردوند اگه فکر می کنید در مدت کم می تونید این کارو بکنید می تونید با یه تعهد این کارو بکنید
    من کارت ملی ام چند روز گرو دانشگاه ارشدم گذاشتم و بهم مدرک موقت دادند بعد که دانشنامه ام از دانشگاه لیسانس گرفتم، بردم دانشگاه ارشدم یه کپی ازش گرفت و خودش برابر اصلش کرد(اصل دانشنامه رو هم برده بودم) بعد هم کارت ملی ام پس داد...به همین سادگی!
    لندینگ در تورنتو July 2012
    Thank God

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط laperlaaa1983 نمایش پست ها
    ازاده خانم

مرسی دوستان؛ پس راه حل داره!
    من هم همین کار رو می‌کنم، ایشالا زودی به سرانجام برسه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Entrepreneurship - Tehran University

سلام به همگی

با وجود اینکه اصلا دوست ندارم توی محیط فروم کارهای غیر اخلاقی رو ترویج کنم ... اما برای اطلاعات دوستانی که ممکنه با چنین مشکلی مواجه بشن و راه حلی براش پیدا نکنن ، کاری که خودم به عنوان آخرین راه حل انجام دادم رو می نویسم...

من دانشگاه تهران درس می خونم... دوستانی که دانشجوی دانشگاه تهران هستن می دونن که آموزش کل دانشگاه تهران که در خیابان 16 آذر هست به طور کلی یک سیستم بوروکراتیک افتضاح و دیسیپلین های خاصی داره که حتی اجازه نمیدن دانشجو وارد ساختمان بشه و با کارشناس مربوط صحبت کنه ... هرچند که به تازگی راه اندازی سیستم انلاین بخش زیادی از مشکلات رو حل کرده ... اما در هر حال زمانی که من برای گرفتن مدرک موقت لیسانس به اونجا مراجعه کردم اوضاع بسیار آشفته ای داشت ... بعد از پیگیری های فراوان و سماجت های بسیار متوجه شدم بر اساس بخشنامه ای که از بچه های بالا!!! صادر شده اونها به هیچ وجه اجازه ندارن مدرک موقت رو به من بدن ... از اونجا که به شدت به دانشنامه لیسانس نیاز داشتم و در صورت نگرفتنش زندگیم به خطر میفتاد (بدون اغراق می گم) به عنوان آخرین راه حل به دانشگاه لیسانس خودم رفتم و اعلام کردم که گواهی موقت لیسانس رو گم کردم... اونها هم فرم استشهاد محلی بهم دادن گفتن بده چند تا شاهد پر کنن و محضری کن و بیار... من هم فرم موردنظر رو محضری کردم و خوشبختانه دانشگاه مقطع لیسانس به راحتی دانشنامه من رو در یک روز کاری صادر کرد... (البته بعد از تکمیل شدن مدارک)...

خواهشا شما مثل من نرید دروغ بگید ها ... من چون مجبور شدم این کار رو کردم... تا میتونید سماجت کنید تا بالاخره راضی بشن... کاری که من کردم به خاطر شرایط اضطراری بود که توش گرفتار شده بودم...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)