صفحه 47 از 58 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 580

موضوع: مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    مارکتون ضعیفه نمیتونید ، برید اول شنگن سعی کنید بگیرید لااقل تا بعد، مگر زیاد هزینه کنید و با تور آژانسهای قوی بیایید که هر نفر بالا بیست تومانه تورش
    مرسی از کمکت
    ولی جدایی از صرف هزینه درخواست بدیم و رد بشه امتیاز منفی حساب میشه و در درخواست های بعدی چه اسکیل ورکر چه توریستی تاثیر داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MrezaT نمایش پست ها
    دوستانی که اطلاع دارند لطف میکنند یه راهنمایی بکنند
    من خیلی علاقه دارم ویزای کاری استرالیا بگیرم ولی از اونجایی که همسرم میگه تو ایران هم شرایط خوبه میخوام یه سفر توریستی بریم سیدنی و ملبورن که اونجا رو ببینه و شاید نظرش عوض شه
    شرایط من فوق مهندسی صنایع هستم و خانومم لیسانس مامایی
    تمکن مالی معدل 3 ماه 20 تا 25 میلیون برای هر نفر لازم باشه نفری 20 میلون تومان دیگم قرض میکنم میریزم تو حساب تا بشه نفری 30 40 تومان
    یه حساب دیگم داره ماهی 20 تومان کم کم میاد توش و برداشته میشه
    مدارکی مثل گواهی اشتغال به کار ، حکم کارگزینی ، مرخصی ، کارت نظام پزشکی ، کارت پرسنلی (کارمند بانک هستم) و سایر مدارک رو هم تقریبا دارم
    از اسناد ملکیت گواهی انحصار وراثت که پدرم یه خونه داره رو دارم و قول نامه خونه خودم نزدیک 60 میلیون تومان
    بزرگترین مشکلمون فقط نداشتن سفر های خارجی دیگست
    قبلا خودم تایلند و ترکیه رفتم ولی پاسپورت جدیدمون هیچ مهری نداره و جایی مثل شنگن نرفتیم
    اساتید میتونن راهنمایی کنن چقدر امکان داره بتونیم ویزای توریستی رو بگیریم؟

یا سلام به شما دوست عزیز
    من خودم توی این پروسه خیلی اطلاع چندانی ندارم که بتونم خیلیی کمکتون کنم شاید دوستای دیگه بهتربدونن اما چیزی که هست اینه که مدارکتونم خیلی ضعیف نیست که اصلا امکانش نباشه یرید و من از دوستای دیگمون تقاضا دارم که یه باره نبرن وبدوزن شاید یکی واقعا با یه راهنمایی که شاید درست نباشه مسیر و کلا اشتباه بره.
    دوست عزیز داشتن تراول هیستوری خیلی پوان خوب ومثیتیه توی پرونده ولی اصلا به این معنی نیست که اگه نداشته باشید ریجکت میشید یا برای اومدن باید یه سر برید دور اروپا بگردید بعد بیاید من کیس های زیادی دیدم که بدون داشتن سابقه سفر ویزا گرفتن پس تا جایی که ممکنه مدارکتونو قوی کنید و کامل تحقیق کنید تا اظلاعاتتون کامل بشه بعد اقدام کنید.
    امیدوارم که موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط yakhchi نمایش پست ها
    یا سلام به شما دوست عزیز
    من خودم توی این پروسه خیلی اطلاع چندانی ندارم که بتونم خیلیی کمکتون کنم شاید دوستای دیگه بهتربدونن اما چیزی که هست اینه که مدارکتونم خیلی ضعیف نیست که اصلا امکانش نباشه یرید و من از دوستای دیگمون تقاضا دارم که یه باره نبرن وبدوزن شاید یکی واقعا با یه راهنمایی که شاید درست نباشه مسیر و کلا اشتباه بره.
    دوست عزیز داشتن تراول هیستوری خیلی پوان خوب ومثیتیه توی پرونده ولی اصلا به این معنی نیست که اگه نداشته باشید ریجکت میشید یا برای اومدن باید یه سر برید دور اروپا بگردید بعد بیاید من کیس های زیادی دیدم که بدون داشتن سابقه سفر ویزا گرفتن پس تا جایی که ممکنه مدارکتونو قوی کنید و کامل تحقیق کنید تا اظلاعاتتون کامل بشه بعد اقدام کنید.
    امیدوارم که موفق باشید

دوست عزیز وقتی خودتون میگید اطلاع چندانی ندارم پس نگید بریده و دوخته.

فایل ایشون واقعا برای استرالیا ضعیفه چون استرالیا حداقل یک شنگن براش مهمه بخصوص زن و شوهر باهم میخوان برن.
    استرالیا الان ویزاش از سختی از امریکا هم سختره. اگر برای امریکا میخواستن اقدام کنن میگفتم اقدام کن چون شانس مصاحبه داشت که شانسی بدون شنگن شاید ویزا بشن اما استرالیا نه متاسفانه و بعد از یک ریجکتی کتر سختره برای سری بعد

Junior Member

سلام دوستان بیزحمت یکی از اساتید یه شرح مختصر راجع به نحوه اقدام برای ویزای گردشگری یه توضیحی میده دقیقا" از کجا باید شروع کنم؟ ممنون میشم.

سلام دوستان
    اگر شخصی در اداره مهاجرت کانادا پرونده قبلی که به نتیجه نرسیده باشه داشته باشه ویزای توریستیش هم یکبار ریجکت شده ( سایر مدارک برای توریستی رو داره) امکان گرفتن ویزای توریستی استرالیا رو داره؟
    ممنون

Junior Member

دوستان سلام من دانشجوی دکتری تو ایران هستم دعوتنامه کنفرانسی استرالیا برا من و استادم اومده میخاستم خودم Online اقدام کنم
    1.کسی تا حالا فرم پرکرده
    2.دلایل سفر به استرالیا سفارت خواسته نظرتون بدونم و خلاصه بکنم

According to most expense support by university I have to finish this project

1.Present paper at conference

2.Getting to know the last achievement in nano biosensors and present to my university

3.Consult with the conference committee for making better the results of researchers for thesis

4.Need to find a top teacher for confirmation my patent which it can help me to submit by US patent process (This meeting is strong and attend top teachers from worldwide on the other hand face 2 face at this conference is the best and fast way for show and do it)
    5.visit the Australia and Kangaroo

Junior Member

بچه ها خواهشا کسی اگه اطلاع داره به من کمک کنه
    بنده دانشجوی کشور فیلیپین هستم ۲ سال پیش با وجود تراول هیستوری قوی برای ویزای توریستی اقدام کردم و به دلیل دلایل کافی برای برگشت ریفیوز شدم
    اون زمان تنها اقدام کردم و دعوتنامه نگرفتم ، مجرد هستم و ۲۸ ساله

الان با پدر و مادرم و دعوتنامه یکی از دوستان مبخوام اقدام کنم ، ۳۵کشور دنیا رو سفر کردیم از جمله امریکا و کانادا و انگلستان و بیشتر کشورهای شنگن
    حتی ویزای کانادا و شنگنمون هنوز اعتبار داره

سوال بنده اینه که آیا تو اپلیکشن فورم بگم که رد شدم یا نه

من شنیدم خیلی رندم هست که متوجه بشن ولی اگه هم بگم درصد ویزا گرفتنم خیلی کمتر میشه و احتمال گرفتن ویزا خیلی کم میشه

میشه نظراتتون رو بگید

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط behdol نمایش پست ها
    بچه ها خواهشا کسی اگه اطلاع داره به من کمک کنه
    بنده دانشجوی کشور فیلیپین هستم ۲ سال پیش با وجود تراول هیستوری قوی برای ویزای توریستی اقدام کردم و به دلیل دلایل کافی برای برگشت ریفیوز شدم
    اون زمان تنها اقدام کردم و دعوتنامه نگرفتم ، مجرد هستم و ۲۸ ساله

الان با پدر و مادرم و دعوتنامه یکی از دوستان مبخوام اقدام کنم ، ۳۵کشور دنیا رو سفر کردیم از جمله امریکا و کانادا و انگلستان و بیشتر کشورهای شنگن
    حتی ویزای کانادا و شنگنمون هنوز اعتبار داره

سوال بنده اینه که آیا تو اپلیکشن فورم بگم که رد شدم یا نه

من شنیدم خیلی رندم هست که متوجه بشن ولی اگه هم بگم درصد ویزا گرفتنم خیلی کمتر میشه و احتمال گرفتن ویزا خیلی کم میشه

میشه نظراتتون رو بگید
    راستشو بگو ، ولی یک کاور لتر تهیه کن دلایلی که نمیخوای بمونی استرالیا روبگو ، مثلا درس نیمه کارت و... بگو من این کشورا رفتم الانم کانادا ویزا دارم خب اگه میخواستم بمونم جایی میرفتم کانادا ، انگیزه ای جز توریستی دیدن کشور شما ندارم همینطور که اون 35 کشورم نموندم.

Banned

سلام
    حتما باید در فرم 1419 بنویسید که ویزای ردی داشتید

سلام
    اينا چقدر لفتش ميدن
    ٢١ روز پيش مدارك ارسال شده
    اشتغال،تمكن مالى ٣٨٠٠٠ دلار،بيمه،ماليات،دعوتنامه ،نظام مهندسى
    هنوز جواب ندادن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)