صفحه 58 از 58 نخستنخست ... 84849505152535455565758
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 580

موضوع: مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

از ماه June میلادی ۲۰۱۹ تمام درخواست های ویزای توریستی استرالیا که درخواست کننده در ایران زندگی می کنه باید انگشت نگاری هم انجام بدن یا همون Biometrics Collection رو باید انجام بدین. یعنی وقتی که اپلیکیشن رو می فرستین بلافاصله یه ایمیل براتون میاد که ظرف مدت ۱۴ روز باید به یک مرکز جمع آوری این اطلاعات مراجعه کنین.
    https://immi.homeaffairs.gov.au/help...nts/biometrics

این کار توسط یه شرکت خصوصی بین المللی انجام میشه که در تمام دنیا شعبه داره به اسم VFS Global. این موسسه در تهران هم یک شعبه داره.
    https://www.vfsglobal.com/Australia/iran/
    آدرس مرکز هم هست:‌ تهران - خیابان موسوی ( گلستان پنجم) - میدان هروی - مرکز هروی - طبقه ۵

رزرودهی آنلاین انجام میشه ولی هیچ گونه اطلاعاتی در مورد پرداخت هزینه ها و یا شماره تلفنی در وب سایت وجود نداره.

می خواستم ببینم کسی تا حالا این کار رو انجام داده و در مورد شماره تلفن یا هزینه و نحوه پرداخت اون اطلاعاتی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tictac نمایش پست ها
    از ماه June میلادی ۲۰۱۹ تمام درخواست های ویزای توریستی استرالیا که درخواست کننده در ایران زندگی می کنه باید انگشت نگاری هم انجام بدن یا همون Biometrics Collection رو باید انجام بدین. یعنی وقتی که اپلیکیشن رو می فرستین بلافاصله یه ایمیل براتون میاد که ظرف مدت ۱۴ روز باید به یک مرکز جمع آوری این اطلاعات مراجعه کنین.
    https://immi.homeaffairs.gov.au/help...nts/biometrics

این کار توسط یه شرکت خصوصی بین المللی انجام میشه که در تمام دنیا شعبه داره به اسم VFS Global. این موسسه در تهران هم یک شعبه داره.
    https://www.vfsglobal.com/Australia/iran/
    آدرس مرکز هم هست:‌ تهران - خیابان موسوی ( گلستان پنجم) - میدان هروی - مرکز هروی - طبقه ۵

رزرودهی آنلاین انجام میشه ولی هیچ گونه اطلاعاتی در مورد پرداخت هزینه ها و یا شماره تلفنی در وب سایت وجود نداره.

می خواستم ببینم کسی تا حالا این کار رو انجام داده و در مورد شماره تلفن یا هزینه و نحوه پرداخت اون اطلاعاتی داره؟
    سلام 22 یورو نقد. فقط هم یورو قبول می کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Microoooo نمایش پست ها
    سلام 22 یورو نقد. فقط هم یورو قبول می کنن.
    در شهریور ماه ۲۳ یورو شده بود.

سلام
    من در آلمان زندگی می کنم و برای یه کنفرانس می خوام برم استرالیا. ممنون میشم دوستان این دو تا جمله من رو تایید یا رد کنند:
    ظاهرن همه انلاین هست و نیاز به حضوری رفتن برای مصاحبه و چک پاسپورت نیست، درسته؟
    ویزا رو از طریق پست می فرستند به آدرس داده شده؟

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    سلام
    من در آلمان زندگی می کنم و برای یه کنفرانس می خوام برم استرالیا. ممنون میشم دوستان این دو تا جمله من رو تایید یا رد کنند:
    ظاهرن همه انلاین هست و نیاز به حضوری رفتن برای مصاحبه و چک پاسپورت نیست، درسته؟
    ویزا رو از طریق پست می فرستند به آدرس داده شده؟

- درسته
    - خیر فقط بهتون ایمیل میشه. فقط پرینتشو همراهتون داشته باشید شاید فرودگاه یه مامور گیر بده.

Junior Member

سلام، من یه سوال داشتم، من ملبورن زندگی میکنم و میخوام برای خواهرم و همسر و دخترش درخواست ویزای توریستی بدم که برای عید دو‌هفته بیان پیشمون، سوالم اینه که باید برای تک تکشون جدا فرمهای درخواست ویزا رو پر کنم یا مثل ویزای دانشجویی یکی میتونه main applicant باشه و بقیه همراه؟!
    ممنون میشم سوالم رو جواب بدین.

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط Mfayyazim نمایش پست ها
    سلام، من یه سوال داشتم، من ملبورن زندگی میکنم و میخوام برای خواهرم و همسر و دخترش درخواست ویزای توریستی بدم که برای عید دو‌هفته بیان پیشمون، سوالم اینه که باید برای تک تکشون جدا فرمهای درخواست ویزا رو پر کنم یا مثل ویزای دانشجویی یکی میتونه main applicant باشه و بقیه همراه؟!
    ممنون میشم سوالم رو جواب بدین.
    از ایمی اکانت باید برای هر کدام یک اپلیکشن پر کنید و بفرستید یادمه یک چیزی هم به اسم گروپ اپلیکشن بود که همه را با هم بررسی میکردند - از نوع ویزا اظمینان جاصل کنید چون احتمال ریجکت شدن بالاست
    Racism. It Stops With Me

Junior Member

ممنون از پاسختون
    سوال دیگه ام اینه که، خوانواده خواهرم pr کانادا دارن فعلا ایران زندگی میکنن و پزشک هستن و شرایط کاریشون هم خوبه، اما دخترشون دانشجو هست و بیست ساله. به نظرتون میتونن ویزا بگیرن؟! و اینکه آیا ممکنه یکیشون ریجکت بشه و بقیه بگیرن؟! منظورم اینه که پرونده همه اگه با هم بررسی بشه همه با هم ریجکت میشن یا ممکنه یکیشون ریجکت بشه؟!
    ممنون

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط Mfayyazim نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    سوال دیگه ام اینه که، خوانواده خواهرم pr کانادا دارن فعلا ایران زندگی میکنن و پزشک هستن و شرایط کاریشون هم خوبه، اما دخترشون دانشجو هست و بیست ساله. به نظرتون میتونن ویزا بگیرن؟! و اینکه آیا ممکنه یکیشون ریجکت بشه و بقیه بگیرن؟! منظورم اینه که پرونده همه اگه با هم بررسی بشه همه با هم ریجکت میشن یا ممکنه یکیشون ریجکت بشه؟!
    ممنون
    پی آر کانادا و شاغل بودن شرایط رو خیلی بهتر میکنه - ولی دخترشون کیس کریتیکال هست چون ابنها رو جوانها خیلی حساس هستند و باید مطمئن شن که برمیگرده ایران - اگر سیتیزن هستید خودتون اسپانسر بشید چون در اینصورت در استرالیا بررسی میشه ولی اگر خودشون بدون اسپانسر اقدام کنند اپلیکشن در میدل ایست بررسی میشه و میدل ایستها خیلی مهربان نیستند و راجت ریجکت میکنند - یک خانمی در سفارت استرالیا در تهران بود که خیلی سخت گیر بود - من برای خواهر زادم اقدام کردم و در تهران ریجکت شد اون هم دانشجوی پزشکی بود - ولی بلافاصله ویزای توریستی اسپانسری اقدام کردم و گرنت شد - در مورد گروپ اپلیکیشن خیلی مطمئن نیستم چون تا بحال هر ویزایی اقدام کردم سینگل اپلیکنت بوده
    Racism. It Stops With Me

Junior Member

دوستان استرالیا فعلا اقدام نکنید که پرونده ها تو اردن بررسی میشن و 99% درخواست ها به دلیل شرایط سیاسی ریجکت میشن مارو با سابقه 6 تا شینگن که دو تا آخریش مولتی بوده کانادا که دو سال اعتبارش مونده سابقه ژاپن برزیل روسیه ...... سند تمکن و گردش بالای 1 میلیارد مدارک شغلی کامل ریجکت کردن و دلیلش رو هم زدن ( با توجه به وضعیت سیاسی ناپایدار و وخیم فعلی در ایران ، من این نگرانی را دارم که شما انگیزه بیشتری برای ماندن در استرالیا دارید تا بازگشت به ایران )

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)