صفحه 35 از 58 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 580

موضوع: مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات -

دوستان عزیز، اگر یک بار ویزا گرنت شه و نریم. برای دفعه بعد امتیاز منفی هست؟

سوال بعد: آیا در این حالت که ویزای استرالیا آنلاین هست، اگر از کشور دیگری غیر ایران که سکونت داریم اقدام کنیم تفاوتبی داره با حالتی که در ایران هستیم؟

با تشکر فراوان

Banned
    رشته و دانشگاه
    لیساناس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط MOSF17 نمایش پست ها
    دوستان عزیز، اگر یک بار ویزا گرنت شه و نریم. برای دفعه بعد امتیاز منفی هست؟

سوال بعد: آیا در این حالت که ویزای استرالیا آنلاین هست، اگر از کشور دیگری غیر ایران که سکونت داریم اقدام کنیم تفاوتبی داره با حالتی که در ایران هستیم؟

با تشکر فراوان
    سلام دوست عزیز
    باید عرض کنم خدمتتون که کتاسفانه بله امتیاز منفی محسوب میشه ولی به این معنی نیست که دیگه نمیتوانید اقدام کنید .
    نه هیچ فرغی نمیکنه چون در ابتدا شما ملیتتون رو انتخاب میکنید . ( امیدوارم که سوالتون رو درست متوجه شده باشم.)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanSay110 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    باید عرض کنم خدمتتون که کتاسفانه بله امتیاز منفی محسوب میشه ولی به این معنی نیست که دیگه نمیتوانید اقدام کنید .
    نه هیچ فرغی نمیکنه چون در ابتدا شما ملیتتون رو انتخاب میکنید . ( امیدوارم که سوالتون رو درست متوجه شده باشم.)
    ممنون از پاسختون. من زمانی که منصرف شدم با ذکر دلیل withdraw کردم و پرونده رو باز رها نکردم. از این رو نظرتون در مورد نظر منفی چیه؟ با تشکر

Banned
    رشته و دانشگاه
    لیساناس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط MOSF17 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. من زمانی که منصرف شدم با ذکر دلیل withdraw کردم و پرونده رو باز رها نکردم. از این رو نظرتون در مورد نظر منفی چیه؟ با تشکر
    خواهش میکنم
    پس درواقع شما ویزانوم گرنت نشده و ویزای رو کنسل کردید پس هیچ مشکلی نداره
    مورد هم داشتیم که به شکل شما بوده و 1 هفته بعد از کنسل کردن ویزا دوباره اقدام کردند و ویزاشون رو گرفتن .
    امیدوارم که بتونم کمکتون کنم .

Junior Member

سلام دوستان
    من درخواست ویزام همین الان ریفیوز شده
    برادرم استرالیاست و اونجا ازدواج کرده منم مجرد هستم و دانشجو و کارمند پار وقت بدون بیمه کار
    تقریبا 32 ملیون صورت حساب ارائه داده بودم ولی گفتن با توجه به سنت 32 سالگی ازدواج نکردی و دانشجویی کافی نیست
    الان میتونم سند خونه و مغازه و ماشین بزنم به نامم و دوباره اقدام کنم
    یا اینکه تو یک هفته این همه چیز رو به نامم بزنم باعث شک بر انگیزی نمیشه به نظرتون؟
    و ااینکه این ریفیوزهایی که تو پروندم ثبت میشه کار ویزای بعدیمو سختتر میکنه یا اینکه ربطی نداره؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من 29 سالم هست . متاهل . سال گذشته شنگن از آلمان . سند خانه . سند ماشین . جواز مغازه جواهر فروشی . بیمه نامه . گواهی بانکی ( موجودی 100 میلیون ) با گردش .
    بدون همسر و فرزندم میخوام اقدام کنم برای سال نو میلادی .

فامیل اصلآ ندارم تو استرالیا فقط یه دوست دارم که ایرانیه و فروشنده یه مغازه هست و پاسپورت استرالیا داره . میخواد برام دعوتنامه بفرسته.
    سوال من اینه که :

چیکار باید کنه که دعوتنامش معتبر تر بشه و راحت تر به من ویزا بدن ؟ چقدر هزینه دعوتنامه میشه ؟ از سفارت استرالیا تو ایران میتونه این کار رو انجام بده یا حتمآ باید تو استرالیا این کار رو انجام بده ؟ چقدز زمان میبره ؟ ایا باید دپوزیت بزاره یا احتیاج نیست ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط GodForEver نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من 29 سالم هست . متاهل . سال گذشته شنگن از آلمان . سند خانه . سند ماشین . جواز مغازه جواهر فروشی . بیمه نامه . گواهی بانکی ( موجودی 100 میلیون ) با گردش .
    بدون همسر و فرزندم میخوام اقدام کنم برای سال نو میلادی .

فامیل اصلآ ندارم تو استرالیا فقط یه دوست دارم که ایرانیه و فروشنده یه مغازه هست و پاسپورت استرالیا داره . میخواد برام دعوتنامه بفرسته.
    سوال من اینه که :

چیکار باید کنه که دعوتنامش معتبر تر بشه و راحت تر به من ویزا بدن ؟ چقدر هزینه دعوتنامه میشه ؟ از سفارت استرالیا تو ایران میتونه این کار رو انجام بده یا حتمآ باید تو استرالیا این کار رو انجام بده ؟ چقدز زمان میبره ؟ ایا باید دپوزیت بزاره یا احتیاج نیست ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با توجه به تجربیات خوده من به نظرم خودت درخواست ویزای توریستی بده از تو ایران بهتره اگر کسی اونجا اسپانسرت بشه یعنی وضعت خوب نیست که میخوای بری اونجا و یه طوری بمونی .... اینا یه تم ریجکت ویزا دارن که کلا واسه همه اونایی که مثل شما هستن استفاده میکنن 6-7 صفحه در مورد وضعیت ایران ... و مشکلات... و اینکه بقیه از این روش واسه اومدن استفاده کردن و بر نگشتن ..... مینویسن دو خط هم در مورده خودت بعد ردت میکنن....... ولی وقتی خودت اقدام کنی همه چیز هم کامل باشه بهت راحت تر ویزا میدن البته با بقبه هم چک کن ببین چه نظری دارن....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط b52sx نمایش پست ها
    با توجه به تجربیات خوده من به نظرم خودت درخواست ویزای توریستی بده از تو ایران بهتره اگر کسی اونجا اسپانسرت بشه یعنی وضعت خوب نیست که میخوای بری اونجا و یه طوری بمونی .... اینا یه تم ریجکت ویزا دارن که کلا واسه همه اونایی که مثل شما هستن استفاده میکنن 6-7 صفحه در مورد وضعیت ایران ... و مشکلات... و اینکه بقیه از این روش واسه اومدن استفاده کردن و بر نگشتن ..... مینویسن دو خط هم در مورده خودت بعد ردت میکنن....... ولی وقتی خودت اقدام کنی همه چیز هم کامل باشه بهت راحت تر ویزا میدن البته با بقبه هم چک کن ببین چه نظری دارن....
    مرسی . خودم بدون دعوتنامه میتونم اقدام کنم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط GodForEver نمایش پست ها
    مرسی . خودم بدون دعوتنامه میتونم اقدام کنم ؟
    بله میشه بدونه دعوتنامه اقدام کرد

سلام
    من عضو هیات علمی یکی از دانشگاههای دولتیِ شهرستان با حدود سه سال سابقه بیمه هستم. دانشگاهی که کار میکنم، معروف نیست ولی دولتیه. میخوام با همسرم بصورت توریستی بریم استرالیا. من سابقه سفر به دوبی و ترکیه و مالزی و سنگاپور و آمریکا رو دارم ولی ویزای شینگن ندارم. خانمم فقط سابقه سفر به دوبی و عراق داره. به نظرتون چقدر شانس داریم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)