صفحه 10 از 58 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 580

موضوع: مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت ویزای توریستی استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2690 نمایش پست ها
    چه مدارکی رو ارسال کنیم که احتمال ویزا بیشتر بشه؟
    من چون تجربه ي ريجكت شدن دارم بهت ميگم ...سند ملكي به اسم خودت، گردش مالي حساب بانكيت كه مبلغ قابل توجهي پول توش باشه، و نامه مرخصي از كارفرمات. اينايي مواردي بود كه از من ايراد گرفته بودن. راستي صفحاتي از پاسپورتت كه نشون ميده به كشورهاي ديگه سفر كردي رو هم بزار. اميدوارم موفق باشي.

گرفتن ویزای توریستی استرالیا از دوبی برای ایرانیان امکانپذیر است؟ مراحل ان به چه صورتی است؟
    حضرت خیام:
    آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی معذوری اگر در طلبش میکوشی
    باقی همه رایگان نیرزد هشدارتا عمر گرانبها بدان نفروشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    دوست عزیز دقت بفرمایید. این پست رو ببینید.
    خب چجوی پرداخت رو میشه انجام داد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mrn87 نمایش پست ها
    خب چجوی پرداخت رو میشه انجام داد؟
    برای پرداخت احتیاج به credit card دارید. یک فرمی هست به اسم DIBP Peyment Form که باید اون رو پر کنید و به این آدرس ایمیل بفرستید: payment@immi.gov.au
    در سابجکت ایمیل ساب کلاس ویزا (600) و نام شما هم ذکر شود.
    بعد از چند روز کاری رسید پرداخت رو بهتون ایمیل میزنن.

اگر مدارکتون رو فرستادید سفارت ولی هنوز پرداخت رو انجام ندادید، رسید رو برای سفارت به این آدرس ایمیل بفرستید: immigration.tehran@dfat.gov.au
    من خودم از فرمی که پایین این پست پیوست کردم استفاده کردم. اگر لینک کار نکرد طبق گفته ی این سایت از این فرم هم میشه استفاده کرد:
    http://www.immi.gov.au/allforms/pdf/1440.pdf
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط simorgh40 نمایش پست ها
    گرفتن ویزای توریستی استرالیا از دوبی برای ایرانیان امکانپذیر است؟ مراحل ان به چه صورتی است؟
    You can get more information about it HERE

سلام دوستان،
    1- به نظرتون شانس یه زوج که هر دو هیئت علمی هستند با مانده حساب سی چهل ملیونی و سند ملکی به نام هر کدام، و چهار پنج تا شینگن و یه ویزای امریکا چطوره؟ حقیقتش اگه احتمال بالا باشه ترجیح میدیم بدون دعوتنامه کار رو انجام بدیم.

2- درست متوجه شدم که الان همه کارها با ثبت درخواست آنلاین، پرداخت هزینه در استرالیا توسط یک دوست!، اسکن فیش پرداختی و ارسال اون به سفارت، بدون نیاز به حضور در سفارت انجام میشه؟ هیچ وقت گرفتنی هم لازم نیست؟!

3- داشتن ویزای توریستی استرالیا به اخذ ویزای توریستی انگلستان در آینده کمکی میکنه؟

باسپاس و احترام

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط yahamidi نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    1- به نظرتون شانس یه زوج که هر دو هیئت علمی هستند با مانده حساب سی چهل ملیونی و سند ملکی به نام هر کدام، و چهار پنج تا شینگن و یه ویزای امریکا چطوره؟ حقیقتش اگه احتمال بالا باشه ترجیح میدیم بدون دعوتنامه کار رو انجام بدیم.

2- درست متوجه شدم که الان همه کارها با ثبت درخواست آنلاین، پرداخت هزینه در استرالیا توسط یک دوست!، اسکن فیش پرداختی و ارسال اون به سفارت، بدون نیاز به حضور در سفارت انجام میشه؟ هیچ وقت گرفتنی هم لازم نیست؟!

باسپاس و احترام
    اول از همه بايد بگم به احتمال زياد شما خيلي سريع موفق به اخذ ويزا ميشيد همونطور كه قبلا دوستان از تجربه شون نوشته بودن. فقط خيلي كلي بگم چه چيزهايي مد نظر سفارت هست شايد به درد بقيه هم خورد...
    موضوع اينه كه مداركي كه شما مي فرستيد رو سبك و سنگين مي كنن مثل كفه ي ترازو، هرچي مدارك نشون بدن كه انگيزه شما براي برگشتن به ايران خيلي بيشتر از موندن در استرالياست كار شما راحت تر ميشه. بنظر من بخاطر شغلتون، سندهايي كه به اسمتون هست و حساب بانكي كه نشون ميده شما توانايي پرداخت هزينه هاي سفر و اقامت سه ماهه در استراليا رو داريد، مشكلي نخواهيد داشت و راحت ويزا رو ميگيريد. مهر و ويزاهايي كه تو پاسپورتتون خورده هم از مواردي ديگه اي هست كه بهش توجه ميشه. يه نامه ي مرخصي از كارفرما يا هر مدركي كه نشون بده شما مي خواهيد دوباره سر كارتون برگرديد و قراداد يا مسئوليتي اونجا داريد كه بخاطرش حتما مراجعت مي كنيد هم كمك مي كنه، و براي محكم كاري آخرين فيش حقوقي تون هم ترجمه و ضميمه كنيد (ولي شما شايد به اين آخري هم احتياجي نداشته باشيد). داشتن فاميل درجه يك در ايران كه شامل همسر و فرزند هست، هم جزو مواردي هست كه معمولا سفارت بعنوان انگيزه ي بازگشت به ايران ميشناسه. با داشتن همه ي مدارك بنظرم نقش دعوت نامه كمرنگ ميشه. يكي از دوستان من هم بدون اينكه كسي رو اونجا داشته باشه و بتبع بدون دعوت نامه تونست ويزاي توريستي بگيره. ايشون هم مثل شما شينگن داشت و حتي شغل ثابتي هم نداشت، فقط سند ملكي و حساب بانكي و شينگن كارش رو راه انداخت و البته تنها رفت و همسرش در ايران بود.
    در مورد سوال دوم، احتياجي به وقت نيست و فقط كافيه مدارك رو از طريق پست به سفارت بفرستيد و از طريق ايميل مطلع ميشيد از نتيجه اش. در مورد لاج آنلاين هم اميدوارم دوستان اگر تجربه اي دارن بگن چون براي ويزاي توريستي جديدا چنين امكاني فراهم شده.
    براي سوال سوم هم من اطلاعي ندارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شهید بهشتی

Post پاسخ : ویزای توریستی استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان. من قصد دارم برای ویزای توریستی اقدام کنم. ولی پست هایی که خوندم خیلی نا امید کننده بوده، مخصوصا برای افراد مجرد. با این شرایط چقد میشه امیدوار به گرفتن ویزا بود: 1.از یک خانواده ی استرالیایی دعوت نامه داشته باشم. 2. قبلا سفر خارج از ایران نداشتم. 3. مدرس زبان انگلیسی هستم و از موسساتی که تدریس می کنم نامه مرخصی حداکثر یک ماهه ارایه بدم (با هدف رفتن به یک کشور انگلیسی زبان) و فیش های حقوقی 4. ازونجا که معمولا گفته شده مقدار حساب بانکی زیاد باشه آیا اگه این مقدار به اندازه ای باشه که نیاز یک سفر یک ماهه ست بهتر نیست؟ 5. ملکی به اسم خودم ندارم. با این شرایط ثبت نام در یک دوره ی چند روزه تو یک دانشگاه چقد میتونه به گرفتن ویزا کمک کنه؟

ممنون از پاسخ
    مدارکی که ترجمه میشند آیا نیاز به مهر دادگستری و وزارت خارجه هم دارند؟ در مورد شینگن که ما معمولا بعضی از مدارکمون فقط مهر مترجم داشت و ایرادی نمی گرفتند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    اول از همه بايد بگم به احتمال زياد شما خيلي سريع موفق به اخذ ويزا ميشيد همونطور كه قبلا دوستان از تجربه شون نوشته بودن. فقط خيلي كلي بگم چه چيزهايي مد نظر سفارت هست شايد به درد بقيه هم خورد...
    موضوع اينه كه مداركي كه شما مي فرستيد رو سبك و سنگين مي كنن مثل كفه ي ترازو، هرچي مدارك نشون بدن كه انگيزه شما براي برگشتن به ايران خيلي بيشتر از موندن در استرالياست كار شما راحت تر ميشه. بنظر من بخاطر شغلتون، سندهايي كه به اسمتون هست و حساب بانكي كه نشون ميده شما توانايي پرداخت هزينه هاي سفر و اقامت سه ماهه در استراليا رو داريد، مشكلي نخواهيد داشت و راحت ويزا رو ميگيريد. مهر و ويزاهايي كه تو پاسپورتتون خورده هم از مواردي ديگه اي هست كه بهش توجه ميشه. يه نامه ي مرخصي از كارفرما يا هر مدركي كه نشون بده شما مي خواهيد دوباره سر كارتون برگرديد و قراداد يا مسئوليتي اونجا داريد كه بخاطرش حتما مراجعت مي كنيد هم كمك مي كنه، و براي محكم كاري آخرين فيش حقوقي تون هم ترجمه و ضميمه كنيد (ولي شما شايد به اين آخري هم احتياجي نداشته باشيد). داشتن فاميل درجه يك در ايران كه شامل همسر و فرزند هست، هم جزو مواردي هست كه معمولا سفارت بعنوان انگيزه ي بازگشت به ايران ميشناسه. با داشتن همه ي مدارك بنظرم نقش دعوت نامه كمرنگ ميشه. يكي از دوستان من هم بدون اينكه كسي رو اونجا داشته باشه و بتبع بدون دعوت نامه تونست ويزاي توريستي بگيره. ايشون هم مثل شما شينگن داشت و حتي شغل ثابتي هم نداشت، فقط سند ملكي و حساب بانكي و شينگن كارش رو راه انداخت و البته تنها رفت و همسرش در ايران بود.
    در مورد سوال دوم، احتياجي به وقت نيست و فقط كافيه مدارك رو از طريق پست به سفارت بفرستيد و از طريق ايميل مطلع ميشيد از نتيجه اش. در مورد لاج آنلاين هم اميدوارم دوستان اگر تجربه اي دارن بگن چون براي ويزاي توريستي جديدا چنين امكاني فراهم شده.
    براي سوال سوم هم من اطلاعي ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط yahamidi نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ
    مدارکی که ترجمه میشند آیا نیاز به مهر دادگستری و وزارت خارجه هم دارند؟ در مورد شینگن که ما معمولا بعضی از مدارکمون فقط مهر مترجم داشت و ایرادی نمی گرفتند.
    خواهش می کنم، تشکر لازم نیست می تونید امتیاز بدید. بنظرم این مهرها لازم باشه. برای استرالیا بهتره مدارک رو ببرید دارالترجمه ی نوید که مهر مورد قبول سفارت رو می زنه. میدان انقلاب، روبروی سینما بهمن، پاساژ اندیشه طبقه زیر همکف.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)