صفحه 3 از 58 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 580

موضوع: مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت ویزای توریستی استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Faraz_sm نمایش پست ها
    باور کنید از روی تنبلی نبوده... خودمم نمی دونم به کجای وبسایت سفارت داشتم نگاه می کردم....
    پس دعوتنامه مهمه. مخاطب دعوتنامه مادرم باشه یا سفارت یا DIAC؟ شامل موارد خاصی باید باشه یا به طور کلی بنویسم هدف از مسافرت چیه؟!
    مخاطب دعوتنامه باید سفارت باشه. بهتره تو دعوتنامه به نوع ویزاتون، محل اقامتتون و نوع تحصیل یا کاری که بهش مشغول هستین اشاره کنین و مدارکی مثل اجاره نامه و گواهی اشتغال به تحصیل یا کار رو هم ضمیمه کنین.

Banned

سلام دوستان

من ویزای 476 دارم و تا دو ماهه دیگه عازمم. می خواستم واسه ویزای پدر اقدام کنم که ایشون باهام بیان .
    تا اونجایی که من سایت مهاجرت استرالیا رو دیدم اگه خودم بخوام مستقیم واسه ویزای ایشون اقدام کنم باید ویزای 600 (visitor visa) بگیرم که لاج آن لاینش واسه ایرانیا بسس!! و یا این که از طریق وکلا و یا آژانس های هواپیمایی واسه ویزای توریستی 676 اقدام کرد .
    اینجور که من شنیدم سفارت استرالیا در ایران دیگه کارهای ویزا رو انجام نمی ده و باید بری اردن!
    یک بار رفتم سفارت استرالیا (نزدیک مبدان آرژانتین)، آقایی که دم در بودن گفتن باید برین سایت و آن لاین واسه visitor visa اقدام کنین و لازم نیست حضوری بیاین چیزیم در مورد پست مدارک نگفتن!!
    ممنون می شم در رایطه با لاج این ویزا راهنمایی بفرمایین.
    در ضمن ایشون ویزای شینگن ندارن ولی سند و حساب بانکی مشکلی نداره.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zhozef نمایش پست ها
    سلام دوستان

من ویزای 476 دارم و تا دو ماهه دیگه عازمم. می خواستم واسه ویزای پدر اقدام کنم که ایشون باهام بیان .
    تا اونجایی که من سایت مهاجرت استرالیا رو دیدم اگه خودم بخوام مستقیم واسه ویزای ایشون اقدام کنم باید ویزای 600 (visitor visa) بگیرم که لاج آن لاینش واسه ایرانیا بسس!! و یا این که از طریق وکلا و یا آژانس های هواپیمایی واسه ویزای توریستی 676 اقدام کرد .
    اینجور که من شنیدم سفارت استرالیا در ایران دیگه کارهای ویزا رو انجام نمی ده و باید بری اردن!
    یک بار رفتم سفارت استرالیا (نزدیک مبدان آرژانتین)، آقایی که دم در بودن گفتن باید برین سایت و آن لاین واسه visitor visa اقدام کنین و لازم نیست حضوری بیاین چیزیم در مورد پست مدارک نگفتن!!
    ممنون می شم در رایطه با لاج این ویزا راهنمایی بفرمایین.
    در ضمن ایشون ویزای شینگن ندارن ولی سند و حساب بانکی مشکلی نداره.
    دوست عزیز این تاپیک کلا دو صفحه و نیمه و ۲۳ تا پست داره (تا الان). یعنی خوندن این ۲۳ تا پست اینقدر سخته که شما بدون خوندن اونا سوالتون رو مطرح میکنین؟!

تو پست ۲۰ لینکهای مربوط به نحوه اقدام برای ویزای توریستی و مدارک لازم گذاشته شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    دوست عزیز پیدا کردن اطلاعات لازم تو این زمینه تو سایت سفارت اصلا کار سختی نیست. فقط کافیه چند ثانیه بگردین. این لینک ها رو ببینین: لینک۱ لینک۲
    دعوتنامه ای که شما بفرستین مهمه و مادرتون باید دعوتنامه شما رو جزو مدارک بفرستن.
    تو سایت سفارت نوشته یک ماه طول می‌کشه تا جواب ویزا رو بدن؟ آیا می‌شه بیشتر یا کمتر طول بکشه تا ویزا رو بدن؟ آیا موردی بوده که مثلا ۲ ماه طول بکشه تا جواب بدن؟

واسه سند خونه ، گردش حساب بانکی‌ ، فیش حقوقی، ‌مرخصی از کار و غیره ترجمه این مدارک رو میخوان یا همون فارسیشو قبول می‌کنن؟

کسی‌ میدونه تصمیمگیری در مورد ویزا رو تو تهران انجام میدان یا میفرستن استرالیا اونجا تصمیم بگیرن؟

Thank you in advance

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mamal198 نمایش پست ها
    تو سایت سفارت نوشته یک ماه طول می‌کشه تا جواب ویزا رو بدن؟ آیا می‌شه بیشتر یا کمتر طول بکشه تا ویزا رو بدن؟ آیا موردی بوده که مثلا ۲ ماه طول بکشه تا جواب بدن؟

واسه سند خونه ، گردش حساب بانکی‌ ، فیش حقوقی، ‌مرخصی از کار و غیره ترجمه این مدارک رو میخوان یا همون فارسیشو قبول می‌کنن؟

کسی‌ میدونه تصمیمگیری در مورد ویزا رو تو تهران انجام میدان یا میفرستن استرالیا اونجا تصمیم بگیرن؟

Thank you in advance
    من از یک هفته رو دیدم تا مواردی که ۳ ماه هم طول کشیده.

توی همون لینک ها که تو پست قبلی گذاشتم نوشته که کلیه مدارک باید به انگلیسی ترجمه بشن.

معمولا تصمیم گیری برای ویزای توریستی در تهران انجام میشه.

آقا یه بزرگواری به ما بگه واسه ویزای توریستی چقدر (تومان یا شاید دلار!)باید به حساب شماره ٠١٩۴۴٢٨٧۵٨ سفارت استراليا ریخته بشه؟
    در ضمن منم دعوت نامه ندارم و واسه یکی دو ماه می خوام توریستی برم.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط habeangoor نمایش پست ها
    آقا یه بزرگواری به ما بگه واسه ویزای توریستی چقدر (تومان یا شاید دلار!)باید به حساب شماره ٠١٩۴۴٢٨٧۵٨ سفارت استراليا ریخته بشه؟
    در ضمن منم دعوت نامه ندارم و واسه یکی دو ماه می خوام توریستی برم.
    دوست عزیز همونطور که توی سایت سفارت استرالیا هم نوشته، سفارت دیگه هزینه ویزا رو به ریال قبول نمیکنه. شما باید یه آشنایی توی استرالیا داشته باشین تا هزینه ویزای توریستی (گه فکر میکنم ۱۱۵ دلار برای هر نفر هستش) رو به یکی از دفاتر DIAC در استرالیا پرداخت کنه و فیشش رو اسکن کنه و برای شما بفرسته تا شما اون رو همراه بقیه مدارک بفرستین سفارت.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط گرفتن ویزا توریستی استرالیا ؟

سلام مرسی شما از طریق ویزای شماره چند اقدام کردید این شماره هاش منو گیج کرده مرسییییییی

وحید جان من پرداخت مالیو از طریق Bank Check در استرالیا انجام دادم و الان اسکن چک دارم سوالم اينه که تنها پل ارتباطي من با سفارت براي پيگيري پرونده آدرس ايميل آورده شده در فرم 1419 است؟
    در ضمن از DHL ایران اقدام می کنم.

Junior Member

سلام دوستان
    همسر من برای یه امتحان باید بره استرالیا، طی نامه هایی که اومده اونا گفتن باید برای یه visit visa اقدام کنیم، تا جایی که من مطالعه کردم انواع مختلفی داره ولی انگار واسه ایرانیها یه سری مثل شماره 600 دارن. حالا به نظر شما ما باید مدارک رو که واسه این ویزا هست و نامه های مربوط به امتحان در استرالیا رو به سفارت ببریم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)