صفحه 31 از 58 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 580

موضوع: مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

کسی اخیرا برای ویزای توریستی 3 ماهه برای والدین اقدام کرده.؟ نتیجه اش چقدر طول کشید تا بیاد؟ من دو سال پیش که برای این ویزا اپلای کردم آنلاین در عرض 48 ساعت ویزا را گرنت کردند. این بار الان 10 روز شده هنوز هیچ خبری نشده!؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات -

من برای ویزای توریستی subclass 600 و به صورت آنلاین اقدام کردم، کمتر از 2 هفته جوابش اومد و ویزا دادن. دعوتنامه از اقوام درجه یک داشتم، یه نامه از شرکتی که تووش کار میکردم و کمتر از 20 هزار دلار استرالیا توی حسابم. بدون هیچ سابقه مسافرت خارج از کشور. جز گواهی تمکن مالی از بانک و دعوت نامه، مدارک دیگه رو ترجمه نکردم! خلاصه اینکه خیلی توی این چیزا سخت نگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط lord010 نمایش پست ها
    من برای ویزای توریستی subclass 600 و به صورت آنلاین اقدام کردم، کمتر از 2 هفته جوابش اومد و ویزا دادن. دعوتنامه از اقوام درجه یک داشتم، یه نامه از شرکتی که تووش کار میکردم و کمتر از 20 هزار دلار استرالیا توی حسابم. بدون هیچ سابقه مسافرت خارج از کشور. جز گواهی تمکن مالی از بانک و دعوت نامه، مدارک دیگه رو ترجمه نکردم! خلاصه اینکه خیلی توی این چیزا سخت نگیرید.

سلام.
    تبریک می گم.
    یعنی شما اصلا مراجعه به سفارت و مصاحبه حضوری نداشتید؟ دوم اینکه نامه ای از شرکتتون داشتید ترجمه شده بود و مهر دادگستری و وزارت امور خارجه را داشت یا اینکه فقط نوشته بودند شما اینجا کار می کنید؟

Junior Member

با سلام
    میخواستم برای یکی از دوستانم برای ویزای توریستی استرالیا اقدام کنم. بنظرتون احتمال دادن ویزا به ایشون با شرایط زیر چقدره
    1- مدیر یه شرکت
    2-بیمه 20 ساله و سپرده 600 میلیونی و گردش مالی بالای 500 میلیون تومان
    3- یک شینگن و سفر به چین و تایلند و ترکیه و بلغارستان
    4- 2 سند ملکی
    ایشون میخوان با فرزند 16 ساله شون اقدام کنن و همسرشون تو ایران میمونن

Junior Member

با سلام
    اکیدا به جنابعالی و سایر دوستان توصیه میکنم برای ویزای توریستی الکترونیکی درخواست نکنید و حتما درخواست ویزا را بهمراه مدارک لازمه با پست ارسال کنید. ( یعنی Paper Base درخواست ویزای توریستی کنید.)
    شخصا مورد موفقی که الکترونیکی موفق به اخذ ویزا شده باشه ندیدم و تنها درخواستی که منجر به صدور ویزا شده بود به صورت غیرآنلاین درخواست ارائه داده بود. و خود دوستی هم که ویزاشون درآمده بود گفت با توجه به تحقیقات درخواست را بصورت الکترونیکی نداده اند و از طریق پست مدارک را ارسال کرده اند.
    درخصوص سوالات جنابعالی بنده برای یکی از دوستان ( بهمراه همسر و فقط یکی از دو فرزندشان) قبل از عید آنلاین اپلای کردم از دو نفر دعوتنامه داشتند سند ملکی داشتند ولی بعد از دو هفته جواب ریجکتی آمد.
    حرف آخر : اگر میخواهید درخواست بدهید : 1- درخواست را با پست ارسال کنید. 2- فعلا برای فرزندشون درخواست ندهید و فقط خودشون درخواست ارائه کنند.

Junior Member

سلام به همگی دوستان
    با توجه به اینکه من از اطلاعات عزیزان در ایجا قبل از اقدام کردن برای ویزا استفاده کردم، تصمیم گرفتم نتیجه درخواست خودم رو بنویسم شاید برای دیگران مفید باشه
    ما به صورت انلاین برای ویزای توریستی اقدام کردیم، فرم ها رو پر کردیم، مدارک رو ترجمه و اسکن و آپلود کردیم و در نهایت هزینه سفارت رو پرداخت و منتظر موندیم، بهد از حدود دو هفته به تلفن خونمون زنگ زدن و سوال هایی در مورد خودمون و کارمون و اینکه چرا میخوایم بریم استرالیا پرسیدن، و بعد از حدود بیست دقیقه ویزامون رو ایمیل کردن، ما در خواست ویزای توریستی دو هفته ای داده بودیم ولی بهمون ویزای یک ماهه توریستی و سه ماهه تحصیلی دادن
    شرایط ما:
    من و همسرم 34 سال سن هر دو مهندس با حدود 10 سال سابقه بیمه حساب بانکی هر کدوم 50 تومن سند خونه دو تا ویزای شینگن، پیج اینستاگرامی در مورد سفر هامون به اسم somin61 داریم که اون رو هم بهشون معرفی کردیم بعنوان شاهدی بر توریست بودنمون
    اگر شرایط کلی رو دارین به صورت آنلاین اقدام کنین همه چی خیلی راحت و خوبه، خیلی راحت تر از ویزای شینگن با اون وقت های سختی که میدن

Banned
    رشته و دانشگاه
    لیساناس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط shekofteh نمایش پست ها
    با سلام
    اکیدا به جنابعالی و سایر دوستان توصیه میکنم برای ویزای توریستی الکترونیکی درخواست نکنید و حتما درخواست ویزا را بهمراه مدارک لازمه با پست ارسال کنید. ( یعنی Paper Base درخواست ویزای توریستی کنید.)
    شخصا مورد موفقی که الکترونیکی موفق به اخذ ویزا شده باشه ندیدم و تنها درخواستی که منجر به صدور ویزا شده بود به صورت غیرآنلاین درخواست ارائه داده بود. و خود دوستی هم که ویزاشون درآمده بود گفت با توجه به تحقیقات درخواست را بصورت الکترونیکی نداده اند و از طریق پست مدارک را ارسال کرده اند.
    درخصوص سوالات جنابعالی بنده برای یکی از دوستان ( بهمراه همسر و فقط یکی از دو فرزندشان) قبل از عید آنلاین اپلای کردم از دو نفر دعوتنامه داشتند سند ملکی داشتند ولی بعد از دو هفته جواب ریجکتی آمد.
    حرف آخر : اگر میخواهید درخواست بدهید : 1- درخواست را با پست ارسال کنید. 2- فعلا برای فرزندشون درخواست ندهید و فقط خودشون درخواست ارائه کنند.
    ممنون از اطلاعات خوبی که گذاتین خانم/ اقای شکوفته ولی وقتی کنسولگری جایی اعلام میکنه که از طریق الکترونیکی اقدام کنید باید از همون طریق اقدا بفرمائید .
    من شخصا برای یکی از دوستانم که میخواست بره اتفاقا مجرد بود و 24 سالش هم بود اقدام کردم و ویزای 3 ماه ر واسش گرفتم خیلی راحت
    گرفتن ویزای استرالیا خیلی از اون چیزی که بتونید فکرش رو بکنید راحت تر هستش و نباید بترسید بابت اون
    فقط کافیه پر کردن مدارک و فرم ها رو بلد باشین .

Banned
    رشته و دانشگاه
    لیساناس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط ata2010 نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم برای یکی از دوستانم برای ویزای توریستی استرالیا اقدام کنم. بنظرتون احتمال دادن ویزا به ایشون با شرایط زیر چقدره
    1- مدیر یه شرکت
    2-بیمه 20 ساله و سپرده 600 میلیونی و گردش مالی بالای 500 میلیون تومان
    3- یک شینگن و سفر به چین و تایلند و ترکیه و بلغارستان
    4- 2 سند ملکی
    ایشون میخوان با فرزند 16 ساله شون اقدام کنن و همسرشون تو ایران میمونن
    اگر فرم های سفارت رو درست پر کنید 99% ویزا هستن ایشون .
    ولی باید ببینیم که این 600 میلیون به چه صورتی به حسابشون واریز شده چون بعضی مواقع پول زیاد توی یک حساب نتیجه ی عکس میده .

Banned
    رشته و دانشگاه
    لیساناس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط پری سیما نمایش پست ها
    کسی اخیرا برای ویزای توریستی 3 ماهه برای والدین اقدام کرده.؟ نتیجه اش چقدر طول کشید تا بیاد؟ من دو سال پیش که برای این ویزا اپلای کردم آنلاین در عرض 48 ساعت ویزا را گرنت کردند. این بار الان 10 روز شده هنوز هیچ خبری نشده!؟؟
    دقیقا کی اقدام کردین
    چون جدیدن افرادی که توی سفارت دارن کار می کنن عوض شدن ممکنه بخاطر مین موضوع باشه

Banned
    رشته و دانشگاه
    لیساناس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط Imperial نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در خصوص مدت زمان واقعی انتظار برای دریافت ویزای کنفرانس در استرالیا میشه توضیح بدید یه مقدار؛ علی رغم اینکه خود سایت برای ویزاهای ویزیتوری نوشته یک ماه ولی میخواستم تجربۀ عینی دوستان رو در این زمینه بدونم چون ممکن هست سایت رسمی یه چیزی بنویسه ولی در عمل اونطور اتفاق نیفته.
    ممنون از لطفتون
    من مورد هایی رو داشتم که 2 روزه ویزاشون اومده مورد هایی رو هم داشتیم که 2 ماه زمان برده تا ویزاشون بیاد .
    ولی معولا کمتر از 1 ماه جواب میدن مگر اینکه توی پیک سفرهای استرالیا باشن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)