صفحه 36 از 58 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 580

موضوع: مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات -

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1656 نمایش پست ها
    سلام
    من عضو هیات علمی یکی از دانشگاههای دولتیِ شهرستان با حدود سه سال سابقه بیمه هستم. دانشگاهی که کار میکنم، معروف نیست ولی دولتیه. میخوام با همسرم بصورت توریستی بریم استرالیا. من سابقه سفر به دوبی و ترکیه و مالزی و سنگاپور و آمریکا رو دارم ولی ویزای شینگن ندارم. خانمم فقط سابقه سفر به دوبی و عراق داره. به نظرتون چقدر شانس داریم؟
    سلام دوست عزیز
    سوابق کاری تون در دانشگاه رو حتما بصورت مدون ارائه بدید حساب بانکی و سند منزل اگر دارید بزارید... ویزای امریکا که دارید نباید مشکل خاصی باشه... اگر از طریق تور میخواهید برید سعی کنید از آژانس هایی در تهران که معتبر هستند برای تور اقدام کنید خیلی تو گرفتن ویزا کمک میکنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatikhanoom نمایش پست ها
    سلام.
    تبریک می گم.
    یعنی شما اصلا مراجعه به سفارت و مصاحبه حضوری نداشتید؟ دوم اینکه نامه ای از شرکتتون داشتید ترجمه شده بود و مهر دادگستری و وزارت امور خارجه را داشت یا اینکه فقط نوشته بودند شما اینجا کار می کنید؟
    سلام. ببخشید دیر جواب میدم، تازه پستتونو دیدم. نه من هیچ مراجعه حضوری ای به سفارت استرالیا نداشتم و همونطور که گفتم حتی مدارک کارمو هم ترجمه نکردم. هیچ مهری هم جز مهر و امضای مدیر عامل شرکت نداشت. 12 روز طول کشید تا ویزا صادر بشه.

Junior Member

ممنون
    یه سوال دیگه : من کیف مدارکم به همراه پاسپورت قبلیم که ویزا شینگن المان توش بود رو ازم دزدیدن و بعد از 6 ماه پاسپورت جدید گرفتم . اگر به سفارت استرالیا اعلام کنم که ویزا شینگن داشتم و درخواست بدم استعلام کنن . این کار رو انجام میدن ؟ اصلآ امکان استعلام گرفتنش هست ؟ مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanSay110 نمایش پست ها
    سلام مجدد خدمت دوست عزیز
    باید بگم که این پروسه که سفارت آلمان به شما نامه ی مبنی به این بده که شما یکبار قبلا سفر کردین هست ، ولی پروسه ی بسیار سخت و دشواری داره و اینکه معمولا باید آشنایی چیزی توی سفارت داشته باشین که این کار رو براتون انجام بده پس بهتره که فراموشش کنیم . برای سفارت استرالیا هم الزامی نیست ، میتونیم توی فورم هاتون بنویسیم که شما قبلا سفر کردین . چون معمولا سفارت استرالیا از هیچ کدوم از مدارک شما استعلام نمیگیره .
    و یه مسئله ی دیگه که باید بدونید اینکه برای سفر کردن به استرالیا داشتن شینگن اصلا الزامی نیست ، اگر باشه یک نمره مثبت حساب میشه و نبودش نمره ی منفی حساب نمیشه .
    من برای یه پسر 21 ساله مجرد که حساب مالی نسبتا خوبی داشت و اینجا دانشجو هم بود و هیچ جایی هم سفر نکرده بود تونستیم ویزازی 1 ماه بگیریم .
    لطفا زیاد سخت نگیرین چون ویزا گرفتن استرالیا بسیار آسون تر از اون چیزی هست که میشه تصور کرد .
    اگه بازم سوالی بود بنده در خدمتتون هستم .
    خیلی ممنون . من توی سفارت آلمان بستگانی دارم که میتونم این کار رو انجام بدم . حتمآ ازتون خیلی کمک میگیدم . ممنون

Junior Member

سلام دوستان گرامی، سوال داشتم خدمتتون ،خواهش میکنم اگه کسی اطلاع داره رهنمایی کنه:
    میخوام ویزای توریستی استرالیا اقدام کنم چند تا فیش حقوق رو بدم ترجمه کنن؟ فیش ها رو هم باید مهر دادگستری بزنم ؟

با تشکر

Junior Member

سلام دوستان گرامی، سوال داشتم خدمتتون ،خواهش میکنم اگه کسی اطلاع داره رهنمایی کنه:
    میخوام ویزای توریستی استرالیا اقدام کنم
    1-فیش های حقوقی سه ماه آخر رو هم باید مهر دادگستری بزنم؟
    2- گواهی تمکن مالی بگیرم ( تمکن مالی تک برگ و به دلار و یورو موجودی رو نوشته)یا گردش حساب (گردش حساب لاتین ریز تراکنش ها رو به لاتین و ارز ریال نوشته فقط انگلیسی)؟

با تشکر

Banned
    رشته و دانشگاه
    لیساناس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi1988 نمایش پست ها
    میخوام ویزای توریستی استرالیا اقدام کنم
    1-فیش های حقوقی سه ماه آخر رو هم باید مهر دادگستری بزنم؟
    2- گواهی تمکن مالی بگیرم ( تمکن مالی تک برگ و به دلار و یورو موجودی رو نوشته)یا گردش حساب (گردش حساب لاتین ریز تراکنش ها رو به لاتین و ارز ریال نوشته فقط انگلیسی)؟

با تشکر
    1- تمام مدارکتون رو لازم هست که مهردادگستری بزنید،یا ناتی ( درصورتی که پاسپورتتون قوی باشه لازم نیست)
    2-هر دو رو بگیرین .

Junior Member

سلام دوستان من براي ويزاي توريستي ميخوام اقدام كنم با توجه به اينكه الان مولتي شش ماهه فرانسه تو پاسم دارم كه اعتبارش تا اواسط شهريور هست به نظرتون بايد بعد از تموم شدن اعتبار ويزاي شنگن اقدام كنم يا ربطي به هم ندارن و در ضمن ميخواستم شانس كلي من رو براي ويزا شدن رو هم بگين(چند ويزاي شنگن و ژاپن و مانده حساب حدود ٤٠٠ تومن) البته با خانواده ميخوايم اقدام كنيم و همه ويزا ها تو پاس اونها هم هست ممنون

Junior Member

سلام دوستان گرامی،
    میخواستم بدونم واسه ویزای توریستی موقع لادج کردن نیاز هست که
    1-بیمه مسافرتی
    2- بلیط هواپیما
    3- رزرو هتل
    رو ارائه بدیم؟
    با تشکر فراوان از شما دوستان عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط navid520 نمایش پست ها
    سلام دوستان من براي ويزاي توريستي ميخوام اقدام كنم با توجه به اينكه الان مولتي شش ماهه فرانسه تو پاسم دارم كه اعتبارش تا اواسط شهريور هست به نظرتون بايد بعد از تموم شدن اعتبار ويزاي شنگن اقدام كنم يا ربطي به هم ندارن و در ضمن ميخواستم شانس كلي من رو براي ويزا شدن رو هم بگين(چند ويزاي شنگن و ژاپن و مانده حساب حدود ٤٠٠ تومن) البته با خانواده ميخوايم اقدام كنيم و همه ويزا ها تو پاس اونها هم هست ممنون
    سلام دوست عزیز
    درمورد اینکه پرسیدین آیا باید صبر کنید تا ویزای 6 ماهه فرانسه شما منقضی بشه و بعد برای استرالیا اقدام کنید، اصلا نیازی به این کار نیست، اتفاقا داشتن ویزای منقضی نشده یک کشور معتبر مثل فرانسه میتونه کمک بزرگی به بالابردن شانس شما بکنه، همچنین داشتن ویزای ژاپن نیز خیلی خیلی کمک کننده است. ویزای ژاپن در نظر افیسر استرالیا خیلی اعتبار محسوب میشه.
    و اما در مورد شانس کلی شما جهت گرفتن ویزای استرالیا:
    اگر در کنار این سوابق سفر خوبی که دارید مدارک مالی و شغلی مناسبی هم ارائه بدید، انشاالله بهتون ویزا میدهند.
    باز هم اگر سوالی بود من در خدمتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)