صفحه 37 از 58 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 580

موضوع: مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات -

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی،
    میخواستم بدونم واسه ویزای توریستی موقع لادج کردن نیاز هست که
    1-بیمه مسافرتی
    2- بلیط هواپیما
    3- رزرو هتل
    رو ارائه بدیم؟
    با تشکر فراوان از شما دوستان عزیز

سلام دوست عزیز
    مسلما اگر شما این موارد را در مدارک خود داشته باشین، نشان از داشتن برنامه ریزی منظم شما می باشد ولی ارائه این مدارک الزامی نمی باشد.اگر نیاز داشته باشن حتما با شما تماس میگیرند و ازتون می خوان که براشون بفرستین.
    در راهنمای مدارک سفارت، صراحتا" تاکید شده که تا قبل از گرنت شدن ویزاتون هیچ هزینه ای برای سفر خود نکنید که قابل برگشت نباشد، و از اونجایی هم که میدونن رزرو هتل و هواپیما صرفا" یک رزرو معمولی می باشد، پس قطعا تاثیر چندانی در تصمیم گیری آفیسر ندارد.
    شما سعی کنید مدارک شغلی و مالی خودتون را تقویت کنید و مدارک قوی ارائه بدین.
    اگر در مورد مدارک شغلی و مالی سوالی داشتین در خدمتم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    لیساناس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط navid520 نمایش پست ها
    سلام دوستان من براي ويزاي توريستي ميخوام اقدام كنم با توجه به اينكه الان مولتي شش ماهه فرانسه تو پاسم دارم كه اعتبارش تا اواسط شهريور هست به نظرتون بايد بعد از تموم شدن اعتبار ويزاي شنگن اقدام كنم يا ربطي به هم ندارن و در ضمن ميخواستم شانس كلي من رو براي ويزا شدن رو هم بگين(چند ويزاي شنگن و ژاپن و مانده حساب حدود ٤٠٠ تومن) البته با خانواده ميخوايم اقدام كنيم و همه ويزا ها تو پاس اونها هم هست ممنون
    سلام
    احتمال ویزا شدنتون بالای 80 - 85 درصد هستش ، فقط در پر کردن فرم هاتون دقت لازم رو داشته باشین شانس ویزاتون تا 95 درصد هم بالا میره .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering

سلام دوستان
    توی وبسایت درخواست ویزا در ایمی اکانت (immi account) اونجایی که باید یک سری فایل الصاق کنیم ، کلی مدرک میخواد که باید تایید شده یا همون certified باشند، سوال من اینه مدارک به چه صورت باید تایید شوند؟؟ آیا ترجمه تایید شده توسط دادگستری و وزارت خارجه کافی هست؟ یا باید توسط خود سفارت استرالیا تایید شوند؟؟ یک جایی هم کپی تایید شده از شناسنامه و پاسورت و سفرهای قبلی میخواد، کپی از این مدارک رو چطور میتونم certified کنم؟؟؟

سوال دیگر اینکه من یک سال دانشجوی یکی از دانشگاهای آلمان هستم ، آیا شانسی برای دریافت ویزای توریستی بدون دعوت نامه دارم؟؟
    و آیا کسی که اقامت دایم استرالیا داره میتونه دعوت نامه برای بستگان بفرسته؟؟ دعوت نامه میتونه غیر رسمی ( به صورت دستی نوشته شود) باشد؟ من خودم از آلمان واسه والدینم دعوت نامه غیر رسمی نوشتم و تونستن برن سفارت آلمان و ویزاشون رو بگیرن با اینکه اقامت موقت دارم... ولی در مورد استرالیا اطلاعی ندارم، برای همین ممنون میشم کسی بتونه به طور کامل به سوالام پاسخ بده.

Junior Member

سلام دوستان عزیز ،
    من دارم فرم ها رو پر میکنم سوال داشتم خدمتتون واسه قسمت های زیر چی جواب بدم ؟ اگر میشه راهنمایی بفرمایید . پیشاپیش تشکر میکنم.
    1- What funds will the applicant have available to support their stay in Australia?
    من نوشتم :
    My personal saving will be available and I can count on it during my staying in Australia which I can present the documents if required.

2- Does the applicant have any members of their family unit not travelling to Australia who are not Australian citizens or Australian permanent residents? این رو دقیقا درک نمیکنم جوابش بله خیر ! من مجردم، تنها سفر میکنم و هیچ کدوم از افراد خانوادم هم شهروند یا پی آر استرالیا نیست جوابی که من دادم خیر بود (فکر میکنم افراد تحت تکفل منظورش باشه ) ؟

3- قسمت Visa history
    Has the applicant held or does the applicant currently hold a visa to Australia or any other country?

منظورش این که قبل یا در حال حاضر ویزای استرالیا یا یه کشور دیگه رو داشتی ؟ من قبلا ویزای شینگن داشتم پس باید بله بگم ؟ وقتی بله رو تیک میزنم یه افزونه باز میشه واسه دادن ریز اطلاعات.

Junior Member

سلام دوستان عزیز ،
    من دارم فرم ها رو پر میکنم سوال داشتم خدمتتون واسه قسمت های زیر چی جواب بدم ؟ اگر میشه راهنمایی بفرمایید . پیشاپیش تشکر میکنم.
    1- What funds will the applicant have available to support their stay in Australia?
    من نوشتم :
    My personal saving will be available and I can count on it during my staying in Australia which I can present the documents if required.

2- Does the applicant have any members of their family unit not travelling to Australia who are not Australian citizens or Australian permanent residents? این رو دقیقا درک نمیکنم جوابش بله خیر ! من مجردم، تنها سفر میکنم و هیچ کدوم از افراد خانوادم هم شهروند یا پی آر استرالیا نیست جوابی که من دادم خیر بود (فکر میکنم افراد تحت تکفل منظورش باشه ) ؟

3- قسمت Visa history
    Has the applicant held or does the applicant currently hold a visa to Australia or any other country?

منظورش این که قبل یا در حال حاضر ویزای استرالیا یا یه کشور دیگه رو داشتی ؟ من قبلا ویزای شینگن داشتم پس باید بله بگم ؟ وقتی بله رو تیک میزنم یه افزونه باز میشه واسه دادن ریز اطلاعات.
    برای گزینه دوم پرسیده ایا از اعضای خانواده کسی هست که شهروند استرالیا نیست و در این سفر همراه شما نمیاد با توجه به توضیح خودتون جواب باید بله باشه چون والدین شما همراهتون نمیان

Junior Member

مرسي نويد جان از راهنماييت، اينجور كه متوجه شدم و دوستاي ديگه هم توي سايت هاي مهاجرتي ديگه كه پرسيدم و گفتن اين مربوط به افراد تحت تكفلم ميشه مثلا من پدر مادرم تحت تكفل من نيستن و مستقل هستن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering

سلام

کسی هست که بتونه جواب سوالات منو بده؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adrinao نمایش پست ها
    سلام

کسی هست که بتونه جواب سوالات منو بده؟؟؟

سلام اگر ميخواين كاملا خاطرتون اسوده باشه بهتره ترجمه ناتي انجام بدين كه ديگه نيازي به مهر دادگستري نيست در مورد دعوتنامه هم فرد با اقامت دايم هم ميتونه دعوتنامه بفرسته البته براي ويزاي توريستي داشتن دعوتنامه اجباري نيست

Junior Member

مرسي نويد جان از راهنماييت، اينجور كه متوجه شدم و دوستاي ديگه هم توي سايت هاي مهاجرتي ديگه كه پرسيدم و گفتن اين مربوط به افراد تحت تكفلم ميشه مثلا من پدر مادرم تحت تكفل من نيستن و مستقل هستن.
    سلام والا به نطرم پدر و مادر رو هم بايد نوشت ولي باز اقا احسان و اقاي اشوري اطلاعات كاملي دارن كه حتما راهنمايي ميكنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navid520 نمایش پست ها
    سلام والا به نطرم پدر و مادر رو هم بايد نوشت ولي باز اقا احسان و اقاي اشوري اطلاعات كاملي دارن كه حتما راهنمايي ميكنن
    سلام منم افتادم توی شک از هرکی میپرسم جوابش با قبلی فرق داره ! نمیدونم جکار کنم و چی جواب بدم دوستان اگه اطلاع دارید راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)