صفحه 40 از 58 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 580

موضوع: مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات -

سلام دیروز بعد از 22 روز جواب ویزام اومد و بهم ویزا دادن
    شرایط من :
    سن 29 سال ،
    کارمند وزارت نفت،
    یه سفر ایتالیا دو تا آلمان و دوتا ترکیه یه دبی داشتم،
    خونه و ماشین ندارم که سندی ارائه بدم.
    مدارکی که ارائه دادم :
    1-اجاره نامه خونم
    2-مرخصیم
    3- حکم کارگزینیم
    4- سه تا فیش حقوقی
    5- کارت ملی شناسنامه کارت پرسنلی
    6- تمامی مهر های ورود و خروج توی پاسم
    7- نامه اشتغال به کار از وزارت نفت
    8- گواهی تمکن مالی به مبلغ 60 تومن
    9- برنامه سفرم 4 صفحه که توش بلیط و رزرو های هتل رو (بدون پرداخت هزینه) وارد کرده بودم.
    15 روز درخواست دادم که بهم 20 روز ویزا دادن. دستشون درد نکنه
    امیدوارم که شماها هم ویزاتون رو بگیرید.

سلام ،من و همسرم تقریبا 2 ماه پیش واسه ویزای توریستی استرالیا اقدام کردیم همه ی مدارک هم اوکی بود سند خونه،تمکن مالی حدود 60 تومن واسه هر نفر گردش مالی خوب،پروانه کسب و مدارک شغلی شرکت همسرم و ویزای شنگن و سایر سفرای دیگه که مهر زیاد تو پاسپورت داشتیم سایقه بیمه و دعوتنامه از خواهرم که سیدنی زندگی میکنی،خود خواهرم اقدام کرد واسمون اما متاسفانه ریجکت شدیم با اینکه خواهرم اونجا شغل و وضعیت مالی خوبی داره ،از طریق ویزای 600 اقدام کردیم،به نظرتون کجای کارمون اشتباه بوده چون توی ایمیل زدن واسم از نظر مدارک قوی هستین و کامل ولی ما هنوز مدرکی قانع کننده از شما نداریم که بازگشتتون به ایران را تضمین کنه.حالا من اگه بخوام یکسال دیگه اقدام کنم خودم به نظرتون از طریق دعوتنامه خواهرم اقدام کنم دوباره یا نه بدون دعوتنامه که متوجه نشن من وابستگی فامیلی اونجا دارم کهبخوام پیششون بمونم یا دیگه مدارکم توی سفارت هست و اونا دیگه اطلاع دارن که من خواهرم اونجا زندگی میکنه؟البته لازم به ذکر هست که پدر مادرم تقریبا 8 ما پیش از طریق دعوتنامه خواهرم رفتن و برگشتن .میتونید راهنماییم کنید ممنون میشم

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Sama182366 نمایش پست ها
    سلام ،من و همسرم تقریبا 2 ماه پیش واسه ویزای توریستی استرالیا اقدام کردیم همه ی مدارک هم اوکی بود سند خونه،تمکن مالی حدود 60 تومن واسه هر نفر گردش مالی خوب،پروانه کسب و مدارک شغلی شرکت همسرم و ویزای شنگن و سایر سفرای دیگه که مهر زیاد تو پاسپورت داشتیم سایقه بیمه و دعوتنامه از خواهرم که سیدنی زندگی میکنی،خود خواهرم اقدام کرد واسمون اما متاسفانه ریجکت شدیم با اینکه خواهرم اونجا شغل و وضعیت مالی خوبی داره ،از طریق ویزای 600 اقدام کردیم،به نظرتون کجای کارمون اشتباه بوده چون توی ایمیل زدن واسم از نظر مدارک قوی هستین و کامل ولی ما هنوز مدرکی قانع کننده از شما نداریم که بازگشتتون به ایران را تضمین کنه.حالا من اگه بخوام یکسال دیگه اقدام کنم خودم به نظرتون از طریق دعوتنامه خواهرم اقدام کنم دوباره یا نه بدون دعوتنامه که متوجه نشن من وابستگی فامیلی اونجا دارم کهبخوام پیششون بمونم یا دیگه مدارکم توی سفارت هست و اونا دیگه اطلاع دارن که من خواهرم اونجا زندگی میکنه؟البته لازم به ذکر هست که پدر مادرم تقریبا 8 ما پیش از طریق دعوتنامه خواهرم رفتن و برگشتن .میتونید راهنماییم کنید ممنون میشم
    مشکل داشتن فامیل درجه یک در استرالیا هست... پدر و مادر بحثشون فرق میکنه کلا اخیرا خیلی مانور میدن که برای پدر و مادرها ویزا راحت صادر بشه... شما سعی کنید دفعه بعدی از طریق یک آژانس مسافرتی معتبر از طریق تور اقدام کنید راحتتر ویزا میگیرید... و اینکه دیگه پرونده شما در سفارت هست و اونا میدونن شما فامیل دارید ولی از طریق آژانس ها راحتتر میشه ویزا گرفت... دفعه اول رو بگیرید برای دفعات بعدی خودتون هم اقدام کنید راحتتر خواهد بود... اگر هم بخواهید تنها اقدام کنید که بحثش فرق داره کلا راحتتر میشه

ممنون از اینکه پاسخ دادید ،از طریق آژانس که خیلی هزینه اش بالاس.ای کاش از اول خودم بدون اینکه اعلام کنم اونجا آشنا دارم و بدون دعوتنامه اقدام کرده بودم

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Sama182366 نمایش پست ها
    ممنون از اینکه پاسخ دادید ،از طریق آژانس که خیلی هزینه اش بالاس.ای کاش از اول خودم بدون اینکه اعلام کنم اونجا آشنا دارم و بدون دعوتنامه اقدام کرده بودم
    به نظرم برای دفعه بعدی بدون همسرتون اقدام کنید اگر یکبار بشه ویزاش رو بگیرید برای دفعات بعدی کار راحتتر خواهد شد

دوستان مدارک که رو توو سایت میزاریم بعد پول دلار استرالیا رو چطور و از چه طریقی پرداخت میکنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi1988 نمایش پست ها
    سلام
    با امروز رفتم توی 18 روز انتظار واسه ویزای توریستی !
    جوابتون اومد؟ شرایطتون چطور بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط canadavisit نمایش پست ها
    جوابتون اومد؟ شرایطتون چطور بود؟
    چند پست پایین تر جواب رو نوشتن و خوشبختانه ویزا شدن 391#

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering

سلام من 8 جولای اقدام کردم ، امروز 18 جولای جواب ویزام اومد و رجکت شدم، مدارکی که ارائه دادم و همه هم تایید سفارت شده بودند:

1.گواهی تمکن مالی به ارزش 200 میلیون

2.سند خانه 140 متری به ارزش 500 میلیون

3.گواهی اشتغال به تحصیل در یکی از دانشگاههای آلمان ( هنوز یک سال از تحصیلم هم مانده بود)

4.اقامت موقت آلمان

5.سفرهایی که توی اتحادیه اروپا و کشورهایی آسیایی داشتم

6. مشخصات و وابستگی خانوادگی در ایران

7. مدارک شناساییم

8. اسکن پاسپورت داییم که اقامت دائم استرالیا داره ( توی برنامه سفر نوشتم که میخوام داییم را اونجا ملاقات کنم.)

فک کنم دلیل رجکت شدنم این مورد آخر هستش، ظاهرا اصلا نباید بنویسیم که اونجا فامیل داریم. ولی دلیل رجکتی که آفیسر نوشته بود این بود که من هیچ کاری یا وابستگی مالی در آلمان ندارم ( ظاهرا دانشجو بودن واسه اینها کار محسوب نمیشه!!!) شاید اگه از طریق سفارت استرالیا توی ایران اقدام میکردم جواب مثبت بود ، من خودم فکر میکردم ویزارو میگیرم چون شرایطم واقعا خوب بود، به هر حال این هارو نوشتم که شما دوستان بیشتر دقت کنید ، من کلی وقت و هزینه کردم ولی متاسفانه رجکت شدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adrinao نمایش پست ها
    سلام من 8 جولای اقدام کردم ، امروز 18 جولای جواب ویزام اومد و رجکت شدم، مدارکی که ارائه دادم و همه هم تایید سفارت شده بودند:

1.گواهی تمکن مالی به ارزش 200 میلیون

2.سند خانه 140 متری به ارزش 500 میلیون

3.گواهی اشتغال به تحصیل در یکی از دانشگاههای آلمان ( هنوز یک سال از تحصیلم هم مانده بود)

4.اقامت موقت آلمان

5.سفرهایی که توی اتحادیه اروپا و کشورهایی آسیایی داشتم

6. مشخصات و وابستگی خانوادگی در ایران

7. مدارک شناساییم

8. اسکن پاسپورت داییم که اقامت دائم استرالیا داره ( توی برنامه سفر نوشتم که میخوام داییم را اونجا ملاقات کنم.)

فک کنم دلیل رجکت شدنم این مورد آخر هستش، ظاهرا اصلا نباید بنویسیم که اونجا فامیل داریم. ولی دلیل رجکتی که آفیسر نوشته بود این بود که من هیچ کاری یا وابستگی مالی در آلمان ندارم ( ظاهرا دانشجو بودن واسه اینها کار محسوب نمیشه!!!) شاید اگه از طریق سفارت استرالیا توی ایران اقدام میکردم جواب مثبت بود ، من خودم فکر میکردم ویزارو میگیرم چون شرایطم واقعا خوب بود، به هر حال این هارو نوشتم که شما دوستان بیشتر دقت کنید ، من کلی وقت و هزینه کردم ولی متاسفانه رجکت شدم.
    سلام متاسفام بابت ريجكتي همونطور كه نوشتيد شرايط شما خوب بود به جز موردي كه خودتتون نوشتيد منبع درامد و حساب بالاي شما با توجه به اينكه شغلي رو نشون نداديد هم احتمالا مورد منفي پرونده بوده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)