صفحه 43 از 58 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 580

موضوع: مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

Banned
    رشته و دانشگاه
    لیساناس مهندسی صنایع

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات -

نقل قول نوشته اصلی توسط canadavisit نمایش پست ها
    دوستان مدارک که رو توو سایت میزاریم بعد پول دلار استرالیا رو چطور و از چه طریقی پرداخت میکنیم؟
    گیفت کارت 110 دلاری بگیرید از صرافی ها .

Banned
    رشته و دانشگاه
    لیساناس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط shaahed نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نیاز به راهنمایی دارم
    برای آپلود کردن مدارکم جهت ویزای توریستی استرالیا ، یه عده از دوستان میگن با مهر مترجم کافیه و با مهر مترجم ویزاشون رو گرفتن ولی یه عده میگن با مهر دادگستری باشه و یه عده میگن ترجمه با مهر ناتی باشه

ممنون میشم اگر تجربه ای دارین رو این موضوع راهنمایی بفرمایین
    با تشکر
    تمام مدارک باید یا مهر ناتی داشته باشه یا مهر دادگستری یکی از اینا رو هم داشته باشه کلفیه
    هزینه ی الکی نکنید دادگستری بزنید .

Banned
    رشته و دانشگاه
    لیساناس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط Sama182366 نمایش پست ها
    سلام ،من و همسرم تقریبا 2 ماه پیش واسه ویزای توریستی استرالیا اقدام کردیم همه ی مدارک هم اوکی بود سند خونه،تمکن مالی حدود 60 تومن واسه هر نفر گردش مالی خوب،پروانه کسب و مدارک شغلی شرکت همسرم و ویزای شنگن و سایر سفرای دیگه که مهر زیاد تو پاسپورت داشتیم سایقه بیمه و دعوتنامه از خواهرم که سیدنی زندگی میکنی،خود خواهرم اقدام کرد واسمون اما متاسفانه ریجکت شدیم با اینکه خواهرم اونجا شغل و وضعیت مالی خوبی داره ،از طریق ویزای 600 اقدام کردیم،به نظرتون کجای کارمون اشتباه بوده چون توی ایمیل زدن واسم از نظر مدارک قوی هستین و کامل ولی ما هنوز مدرکی قانع کننده از شما نداریم که بازگشتتون به ایران را تضمین کنه.حالا من اگه بخوام یکسال دیگه اقدام کنم خودم به نظرتون از طریق دعوتنامه خواهرم اقدام کنم دوباره یا نه بدون دعوتنامه که متوجه نشن من وابستگی فامیلی اونجا دارم کهبخوام پیششون بمونم یا دیگه مدارکم توی سفارت هست و اونا دیگه اطلاع دارن که من خواهرم اونجا زندگی میکنه؟البته لازم به ذکر هست که پدر مادرم تقریبا 8 ما پیش از طریق دعوتنامه خواهرم رفتن و برگشتن .میتونید راهنماییم کنید ممنون میشم
    1 سال لازم نیست صبر کنید
    توی خصوصی به من بگین دقیقا چه مدارکی هم شما هم خواهرتون گذاشتین تا من راهنماییتون کنم چون خیلی راحت میتوننین همین الانم ویزا بگیرین .

Banned
    رشته و دانشگاه
    لیساناس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط Sama182366 نمایش پست ها
    ممنون از اینکه پاسخ دادید ،از طریق آژانس که خیلی هزینه اش بالاس.ای کاش از اول خودم بدون اینکه اعلام کنم اونجا آشنا دارم و بدون دعوتنامه اقدام کرده بودم
    اگر این کار رو بکنین سفارت متوجه میشه و 100 درصد ریجکت میشین .

Banned
    رشته و دانشگاه
    لیساناس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط rahimentezari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواستم برای یک کنفرانس برم استرالیا. ثبت‌نام کردم ولی مشکل اینجاس که کنفرانس حدود ۴۰ روز دیگه‌اس. میرسم به ویزا؟
    دوم اینکه من اصلا نمیدونم وقتی برای کنفرانس میخوام ویزا اقدام کنم چیکار باید بکنم؟خیلی برام مهمه که ریجکت نشه. من پست‌ها رو خوندم و یه جورایی نا امید شدم.
    برای سفر یک تراول اوارد به مبلغ ۱۸۰۰ دلار گرفتم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    اصلا نا امید نشین گرفتن ویزای استرالیا خیلی سادس ، سخت نگیرین

40 روزه دیگه خیلی هم زیاد هستش خیلی زود تر از این حرفا جواب میدن .

Banned
    رشته و دانشگاه
    لیساناس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط Kahn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه آژانس معتبر ادعا میکنه که میتونه ویزای تضمینی استرالیا بگیره البته با هزینه نسبتا بالا
    میگن ما یک دعوتنامه روی مدارک شما میزاریم و اگه ریجکت شدین کل پول را هم برمیگردونیم
    نظرتون چیه؟ چنین موردی امکان پذیر. هست یا نه؟
    کسی که بهتون میگه ویزای توریستی استرالیا رو تضمینی واستون میگیره کاملا کذب هستش. شک نکنید .

Banned
    رشته و دانشگاه
    لیساناس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط x20 نمایش پست ها
    سلام بچه حالتون چطوره مخلثیمممممم
    بچه ها آیا میشود با ویزای توریستی میشود برای اقامت کانادا در استرالیا اقدام کرد اگه اره
    مدت زمان و هزینه ویزای توریستی استرالیا چقدر است
    آیا میدانید که با ویزای توریستی میشود حساب بانکی و صندوق امانات درست کرد یا نه
    مصطفی
    Infinitive از شما بچه ممنونم وقت شما باارزش است ممنون از بابت توجهتون
    سوال ائلتون رو متوجه نشدم
    ولی سوال دومتون بله میتونید حساب بانکی باز کنید اما صندوق امانات رو بعید میدونم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanSay110 نمایش پست ها
    مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا :

• سند ملکی به نام شخص درخواست دهنده ( مسکونی یا تجاری )
    • کارمند بخش خصوصی: گواهی اشتغال به کار، سابقه بیمه، آخرین فیش حقوقی
    • کارمند بخش دولتی: حکم کارگزینی، ۳ فیش آخر حقوقی
    • مدیر عامل: روزنامه رسمی، آگهی تاسیس، آگهی تغییرات، لیست فیش و حقوق مزایای کارمندان
    • شغل آزاد: جواز کسب، نام اتحادیه در جهت تایید جواز کسب، تمکن مالی به لاتین بالای ۱۰۰ میلیون تومان
    • گردش حساب ۳ ماه آخر به لاتین
    • در صورت داشتن سابقه کیفری ارائه مدارک مربوطه
    • در صورت داشتن بیماری خاص ارائه مدارک
    • شناسنامه
    • دفترچه ی بیمه
    • عکس (پرسنلی)
    • گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان
    • برگه ی مرخصی برای دانشجویان
    • تمامی پاسپورت های قدیمی مسافر
    • اصل پاسپورت با حداقل ۱ سال اعتبار

نکته : ارائه ی هر گونه مدارک که نشاندهنده ی وابستگی و بازگشت مسافر به ایران میباشد.
    ممنون دوست من آیا مدارک نیازی به مهر خاصی داره؟ناتی؟ دادگستری؟ وزارت؟ یا ترجمه رسمی کافیه؟

سوال بعدیم اینه من دو سال پیش از استرالیا ریفیوز شدم اون موقع به دلیل مجرد بودن این تصمیم رو گرفتن

میخوام باز اقدام کنم ولی هنوز هم مجردم اونموقع پسرعموی من دعوتنامه داده بودن ولی اینسری تصمیم به گرفتن دعتونامه ندارم چون حس میکنم دعوتنامه ایشون باعث ردی من شد چون ظاهرا مدل رفتن ایشون برای سفارت مهم بوده و منم دقیقا نمیدونم چطوری رفتن. لون زمان کارمند رسمی دولت مانده بانکی بالا یه شنگن از اسپانیا - الان یه شنکن از فرانسه و ورود خروج از ترکیه و ویزای بلغار

مساله ای که هست امسال اگه اپلای کنم با توجه به سوابقی که از من هست اگه واسشون ابهام بود که چرا اینسری دعوتنامه ندارم نمیدونم چی باید بگم و از طرفی هم نمیشه اعلام نکرد که من کسی رو دارم اونجا

پیشنهاد شما چیه؟ممنونم.

Junior Member

سلام
    با ویزای توریستی استرالیا میشه حساب بانکی باز کرد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanSay110 نمایش پست ها
    سوال ائلتون رو متوجه نشدم
    ولی سوال دومتون بله میتونید حساب بانکی باز کنید اما صندوق امانات رو بعید میدونم .

Banned
    رشته و دانشگاه
    لیساناس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط tonight نمایش پست ها
    ممنون دوست من آیا مدارک نیازی به مهر خاصی داره؟ناتی؟ دادگستری؟ وزارت؟ یا ترجمه رسمی کافیه؟

سوال بعدیم اینه من دو سال پیش از استرالیا ریفیوز شدم اون موقع به دلیل مجرد بودن این تصمیم رو گرفتن

میخوام باز اقدام کنم ولی هنوز هم مجردم اونموقع پسرعموی من دعوتنامه داده بودن ولی اینسری تصمیم به گرفتن دعتونامه ندارم چون حس میکنم دعوتنامه ایشون باعث ردی من شد چون ظاهرا مدل رفتن ایشون برای سفارت مهم بوده و منم دقیقا نمیدونم چطوری رفتن. لون زمان کارمند رسمی دولت مانده بانکی بالا یه شنگن از اسپانیا - الان یه شنکن از فرانسه و ورود خروج از ترکیه و ویزای بلغار

مساله ای که هست امسال اگه اپلای کنم با توجه به سوابقی که از من هست اگه واسشون ابهام بود که چرا اینسری دعوتنامه ندارم نمیدونم چی باید بگم و از طرفی هم نمیشه اعلام نکرد که من کسی رو دارم اونجا

پیشنهاد شما چیه؟ممنونم.
    شما میتونی همه رو یا دادگشتری بزنی یا ناتی ، هر دو رو هم ماتونی با هم بزنید ولی هر کدوم به تنهایی هم ارزش داره ، 2تارو زدن فقط هزینه ی بیشتر هستش .
    بدون دعوت نامه اقدام کنی بهتر هستش ( البته من احتیاج دارم یه چندا سوال ازتون بپرسم.)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)