صفحه 44 از 58 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748495051525354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 580

موضوع: مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

Banned
    رشته و دانشگاه
    لیساناس مهندسی صنایع

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات -

نقل قول نوشته اصلی توسط shaahed نمایش پست ها
    سلام
    با ویزای توریستی استرالیا میشه حساب بانکی باز کرد ؟
    بله چرا نتونید باز کنید ؟

تشریف میبرین بانک commonwealth bank و با ویزاتون و پاسپورتتون و یه حساب باز میکنید .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

سلام جنابب احسان ممنون بابت توضيحات مفيد شما من دو تا سوال دارم اول اينكه ايا آژانس هاي خاصي در تهران هستند كه موقع ثبت نام در سامانه ايمي اكانت ازطريق آژانس مورد اطمينان سفارت ثبت نام ميكنن يا همه به طور نرمال و شخصي ثبت نام مسافر رو انجام ميدن و دوم اينكه براي ثبت مشخصات يه خانواده سه نفره بايد خودم يك اكانت بسازم و بعد هر سه نفر رو با اكانت خودم ثبت نام كنم ببخشيد آخرين سوال اين كه سند ازدواج و كارت پايان خدمت هم جزو مدارك هست يا نه ممنون

Junior Member

با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان خواستم بپرسم سابقه برای این ویزا نیازه؟؟؟ یا اینکه دوستان گفتن دفترچه بیمه یعنی کل دفترچه بیمه رو ترجمه کنند؟؟ واینکه اگه شخص بیمه خصوصی باشه یعنی شرکتشون بیمه کرده باشه مثلا خوده شرکت نفت بیمه کرده باشه خب دیگه بیمه تامین اجتماعی واینا نیستن که بتونن سابقه بیمه بگیرن توی این شرایط باید چه کار کرد؟؟ واینکه برای ویزای توریستی نیازی به sop نیست؟؟وسوال اخر هم اینکه گردش حساب هم نیاز هست سوای تمکن مالی؟؟
    ممنونمم از راهنمایی هاتون

سلام فایلی و یا گروهی یا راهنمایی هست واسه اقدام ویزای توریستی استرالیا مثل راهنمای ویکی اپلای و یا ....؟
    ممنون

Junior Member

سلام. ممنونم آقا احسان

ولی الان سایت این بانک بریم اصلا اسم ایران تو لیست کشورها نیست

اونوقت برای ایرانیان با ویزای توریستی حساب باز کنه ؟ من نوامبر انشالله دو هفته دارم میرم. اگر این بانک با ویزای توریستی برام حساب باز کنه یه شب شام رستوران نایب مهمون منی

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanSay110 نمایش پست ها
    بله چرا نتونید باز کنید ؟

تشریف میبرین بانک commonwealth bank و با ویزاتون و پاسپورتتون و یه حساب باز میکنید .

Junior Member

سلام. ممنونم آقا احسان

اونوقت برای ایرانیان با ویزای توریستی حساب باز کنه ؟ من نوامبر انشالله دو هفته دارم میرم. اگر این بانک با ویزای توریستی برام حساب باز کنه یه شب شام رستوران نایب مهمون منی
    bank of melbourne هم ميتوني با ويزاي توريستي حساب باز كني رزرو رستوران نايب رو بكن دو نفر!!!!

Banned
    رشته و دانشگاه
    لیساناس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط navid520 نمایش پست ها
    سلام جنابب احسان ممنون بابت توضيحات مفيد شما من دو تا سوال دارم اول اينكه ايا آژانس هاي خاصي در تهران هستند كه موقع ثبت نام در سامانه ايمي اكانت ازطريق آژانس مورد اطمينان سفارت ثبت نام ميكنن يا همه به طور نرمال و شخصي ثبت نام مسافر رو انجام ميدن و دوم اينكه براي ثبت مشخصات يه خانواده سه نفره بايد خودم يك اكانت بسازم و بعد هر سه نفر رو با اكانت خودم ثبت نام كنم ببخشيد آخرين سوال اين كه سند ازدواج و كارت پايان خدمت هم جزو مدارك هست يا نه ممنون

سلام
    برای سوال اولتون ، بله آژانس هایی که خیلی ویزای استرالیا رو کار میکنن از نظر سفارت استرالیا شناخته شده هستن و ما باید از طرف آژانس یه معرفی نامه بدیم ( در واقع شما میگین که آژانس فلان داره کار من رو انجام میده ، ما هم باید تایید کنیم .) و قطعا تاثیر داره ولی نمیتونم بهتون بگم چقدر میتونه تاثیر داشته باشه .

سوال دومتون هم توی همون سوال اول جواب دادم

و سوال سومتون بستگی داره که بخواین چه ن.ع ویزایی اقدام کنید چون تفاوت دارن باهم اینها .

Banned
    رشته و دانشگاه
    لیساناس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط yakhchi نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان خواستم بپرسم سابقه برای این ویزا نیازه؟؟؟ یا اینکه دوستان گفتن دفترچه بیمه یعنی کل دفترچه بیمه رو ترجمه کنند؟؟ واینکه اگه شخص بیمه خصوصی باشه یعنی شرکتشون بیمه کرده باشه مثلا خوده شرکت نفت بیمه کرده باشه خب دیگه بیمه تامین اجتماعی واینا نیستن که بتونن سابقه بیمه بگیرن توی این شرایط باید چه کار کرد؟؟ واینکه برای ویزای توریستی نیازی به sop نیست؟؟وسوال اخر هم اینکه گردش حساب هم نیاز هست سوای تمکن مالی؟؟
    ممنونمم از راهنمایی هاتون
    اگر مدارک مالی خیلی خوب در حد عالی در ایران داشته باشین سفر نداشتن به چشم نمیاد ولی داشتنش هم بی تاثیر نیست .

دفترچه بیمه فقط برای تاییدیه دادگستری نیاز هستش اون هم به درد سابقه ی بیمه ی کاری میخوره ، بیمه ی خدمات درمانی و بیمه ی شخصی لازم نداره سفارت .

برنامه ی سفر لازم که بنویسید .

بله جزء واجبات هستش. ( ریز گردش 3ماه آخر که بانک میده یه ناکه ی تمکن مالی هم میده ) ، یا اینکه یه حساب سپرده دارین که سود میاد توش ، اگر میخواین یه پولی بریزید و بعد تمکن بگیرید و بعد پول رو خارج کنید ، ریسکش بالاست که البته این هم خودش داست های خودش رو داره و راهه های میانبری هست برای این کار ها .

Banned
    رشته و دانشگاه
    لیساناس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad7011 نمایش پست ها
    سلام فایلی و یا گروهی یا راهنمایی هست واسه اقدام ویزای توریستی استرالیا مثل راهنمای ویکی اپلای و یا ....؟
    ممنون
    راهنما برای ویزا زدن یه چیز هایی توی اینترنت میزارن ولی همیشه درست نیستن ( چون سایت سفارت ممکن فرم جدید بزاره و یا تغییراتی بزاره ( معمولا ماهانه تغییر میکنه ) ) .

فرم آنلاین سفارت 20 صفحه هستش که چیز خاص و یا گیج کننده ی نداره ولی اگه دقت کنید توی زدنتون هیچ مشکلی پیش نمیاد ولی کوچکترین اشتباه ریجکتتون میکنن .

Banned
    رشته و دانشگاه
    لیساناس مهندسی صنایع

سلام. ممنونم آقا احسان

من مسافرم ماه پیش استرالیا بود و حساب باز کرد و هیچ مشکلی هم پیش نیومد واسشون

فقط توصیه زیاد هست برای گرفتن کارت اولیش اینکه به محض رسیدن به استرالیا برین حساب باز کنید چون ارسال کارت براتون زمان بر هستش .

ممنون به رستوران نیازی نیست ، مهم اینکه بتونید شما حساب باز کنید ، سوالی بود در خدمتم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)