صفحه 48 از 58 نخستنخست ... 3839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 580

موضوع: مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    مارکتون ضعیفه نمیتونید ، برید اول شنگن سعی کنید بگیرید لااقل تا بعد، مگر زیاد هزینه کنید و با تور آژانسهای قوی بیایید که هر نفر بالا بیست تومانه تورش
    خود آفیسر پرونده ای هم که قراره مدارک ایشون را بررسی کنه نمیتونه با این سرعتی که شما ریجکت کردید ریجکت کنه، با اطلاعات غلط و نا کافی زمینه دلسردی بقیه را فراهم نکنید شما اگه پیشنهادی دارید بهشون بدید ولی اینکه آیا میتونه ویزا بگیره یا نه را هیچکس نمیتونه تعیین کنه، من دوست خودم با شرایط ضعیف تر از ایشون ویزای توریستی استرالیا و کانادا را گرفت ویزای شنگن هم نداشت

نقل قول نوشته اصلی توسط canadavisit نمایش پست ها
    دوست عزیز وقتی خودتون میگید اطلاع چندانی ندارم پس نگید بریده و دوخته.

فایل ایشون واقعا برای استرالیا ضعیفه چون استرالیا حداقل یک شنگن براش مهمه بخصوص زن و شوهر باهم میخوان برن.
    استرالیا الان ویزاش از سختی از امریکا هم سختره. اگر برای امریکا میخواستن اقدام کنن میگفتم اقدام کن چون شانس مصاحبه داشت که شانسی بدون شنگن شاید ویزا بشن اما استرالیا نه متاسفانه و بعد از یک ریجکتی کتر سختره برای سری بعد
    شما رو چه حساب و کتابی این حرفو میزنید ؟؟ کجای سایت سفارت استرالیا گفته واسه صدور ویزای استرالیا ویزای شنگن مهمه ؟؟ شما چند تا پرونده را بررسی کردی و به این نتیجه رسیدی که کسی که ویزای شنگن نداشته بهش ویزای استرالیا ندادن ؟؟ من دوست خودم 3 ماهه پیش بدون ویزای شنگن ویزای توریستی استرالیا را گرفت بعد اونم کانادارو ، اولین سفر خارجیش هم بود استرالیا سنشم 33 سال بود ، من به این دوستمون که میخواد اقدام کنه نه میگم بکن نه نکن چون تعیین تکلیف کردن واسه یه نفر وظیفه من نیس ولی واقعا واسم جالب بود این همه قاطعیت و صراحت کلام شما از کجا و بر اساس چه رفرنسی میاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdaaad_z نمایش پست ها
    سلام
    اينا چقدر لفتش ميدن
    ٢١ روز پيش مدارك ارسال شده
    اشتغال،تمكن مالى ٣٨٠٠٠ دلار،بيمه،ماليات،دعوتنامه ،نظام مهندسى
    هنوز جواب ندادن
    سلام
    بر اساس زمانی که تو سایت سفارت گفته شده نتیجه درخواست 95% از متقاضی های ویزای توریستی تو 29 روز میاد پس شما هم 7-8 روز دیگه صبر کن انشاالله جزء اون 5 درصد نیسی و جوابت تو همین مدت میاد

Banned

سلام
    اينا چقدر لفتش ميدن
    هنوز جواب ندادن
    تا یکماه عادیه

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط miladdddddddd نمایش پست ها
    خود آفیسر پرونده ای هم که قراره مدارک ایشون را بررسی کنه نمیتونه با این سرعتی که شما ریجکت کردید ریجکت کنه، با اطلاعات غلط و نا کافی زمینه دلسردی بقیه را فراهم نکنید شما اگه پیشنهادی دارید بهشون بدید ولی اینکه آیا میتونه ویزا بگیره یا نه را هیچکس نمیتونه تعیین کنه، من دوست خودم با شرایط ضعیف تر از ایشون ویزای توریستی استرالیا و کانادا را گرفت ویزای شنگن هم نداشت
    شما ویزای چه کشورایی رو تا حالا گرفتی ؟ اقامت کجاها رو داری ؟ من تجربه ویرای استرالیا کانادا انگلیس بارها شنگن ، اقامت دانمارک و..... بر اساس تجربه خودم و اطرافیانم دراین دهساله میگم احتمالش ضعیفه ، هرکسی اینجا آزاده نظرشو بدون سانسور بگه حالا شمابگو مدارکش قویه میتونه نظر شخصیته در نهایت خودش تصمیم میگیره امتحان بکنه شاتسشو یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    شما ویزای چه کشورایی رو تا حالا گرفتی ؟ اقامت کجاها رو داری ؟ من تجربه ویرای استرالیا کانادا انگلیس بارها شنگن ، اقامت دانمارک و..... بر اساس تجربه خودم و اطرافیانم دراین دهساله میگم احتمالش ضعیفه ، هرکسی اینجا آزاده نظرشو بدون سانسور بگه حالا شمابگو مدارکش قویه میتونه نظر شخصیته در نهایت خودش تصمیم میگیره امتحان بکنه شاتسشو یا نه
    من اقامت همین ایرانم به زور دارم و دورترین جایی هم که نسبت به خونمون رفتم بقالی سر کوچمون بوده شما بگو چه ربطی داره ؟؟ شما ادعا میکنی بدون شنگن نمیشه ویزای استرالیا گرفت من میگم یکی از دوستام با مدارک ضعیف تر از ایشون و برای اولین سفر خارجیش ویزای توریستی استرالیا گرفت و یکی هم همونطور که خودش تو چند تا پست قبل تر گفت با 35 تا سفر و داشتن ویزای کانادا و شنگن نتونست بگیره همین دو مورد حرف شمارو نقض میکنه، شما نگفتید احتمالش ضعیفه گفتید مدارکتون ضعیفه نمیتونید و این حرف حرفه سنگینیه چون میتونه با آینده یه نفر بازی کنه، شما اگه توصیه و راهنمایی بهشون داری واسه تکمیل و پربار تر کردن مدارکشون بهشون بگو ولی اینکه من بهش بگم ویزا میدن و شما بگی نمیدن در حیطه اختیارات من و شما نیس دوست عزیز
    ویرایش توسط miladdddddddd : November 22nd, 2017 در ساعت 04:52 AM

سلام
    اينا چقدر لفتش ميدن
    هنوز جواب ندادن

دوستان من رو متاسفانه ريجكت كردن
    از مشكلات جبرجغرافيايى و ايرانى بودنه ديگه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsansay109 نمایش پست ها
    بله توی اینترنت یه چندتا سایت هستند که با عکس کاملا توضیح دادن طریقه ی وارد کردن ویزا رو ، بگردین پیدا میشه ، اگه پیدا نکردین بگین من براتون میفرستم .

ولی من خودم دنبال نکردم اون سایت ها رو ببینم اطلاعاتشو درست هست یا نه .

لطفا دقت کنید .
    سلام دوست عزیز میشه برای من بفرستید

سلام دوستان من کمک میخوام برای پر کردن فرم آنلاین کسی هست من کمک کنه؟

Junior Member

با سلام

من ویزا شدم برای یک کنفرانس علمی توی پرث استرالیا به مدت 20 روز از تاریخ ورود

سوالی که داشتم اینه که آیا من می تونم بلیطم رو واسه سیدنی یا ملبورن بگیرم و اونجا برم به دیدن دوستام و بعد بیام پرث یا نه ممکنه بعداً یا برای دفعات بعد مشکل برام ایجاد شه. یا حتماً اول ورودم به پرث باشه کنفرانس رو برم بعد از اونجا برم. آخه ترجیح من این هستش از ایران مستقیم برم سیدنی یا ملبورن و بعد از اونجا برم پرث

ممنون میشم راهنماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)