صفحه 49 از 58 نخستنخست ... 3940414243444546474849505152535455565758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 580

موضوع: مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

سلام .تبریک میگم. شما چه مدت منتظر نتیجه ویزا بودید و آیا از سفارت با شما تماس تلفنی گرفتند؟ ویزاتون رو توریستی درخواست داده بودید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maaaster نمایش پست ها
    با سلام

من ویزا شدم برای یک کنفرانس علمی توی پرث استرالیا به مدت 20 روز از تاریخ ورود

سوالی که داشتم اینه که آیا من می تونم بلیطم رو واسه سیدنی یا ملبورن بگیرم و اونجا برم به دیدن دوستام و بعد بیام پرث یا نه ممکنه بعداً یا برای دفعات بعد مشکل برام ایجاد شه. یا حتماً اول ورودم به پرث باشه کنفرانس رو برم بعد از اونجا برم. آخه ترجیح من این هستش از ایران مستقیم برم سیدنی یا ملبورن و بعد از اونجا برم پرث

ممنون میشم راهنماییم کنید

مشکلی نیست اما حتما وقتی وارد سیدنی یا ملبورن میشی رزرو هتل معتبر داشته باش که پرسیدن کجا میمونی توضیح بدی و دلیل ورودتم به سیدنی میتونه این باشه پرواز بهتر بود و بعد به پرت میرم.

لطفا از پروسه زمانی ویزا توضیخ بدهبد
    چقدر درخواست دادین که 20 روز دادن
    سفرای قبلی چطور بود
    تلفن کردن؟

Junior Member

سلام دوستان . من و همسرم حدودیک ماه پیش به صورت ان لاین برای ویزای ویزیتور اقدام کردیم. پیامی که از روز بعد از سابمیت روی اکانتمون داریم رسیود هست و تغییری نکرده و زنگی هم به من زده نشده است. من دانشجوی یکی از دانشگاههای انگلیس هستم و همسرم کار میکنه. سابقه چندین سفر به اروپا رو داشتیم و برای یک دوره یک ماهه درسی در استرالیا اقدام کردم. ایا به نظرتون طبیعی هست که جواب انقدر طول بکشه؟ در طول این دوران انتظار پیامتون همین رسیود هست؟ هتل و بلیط رزرونکردم و توضیحی هم بابتش ندادم چون میخواستم از بابت ویزا مطمین بشم بعد اونا رو رزرو کنم. ایا این مهم هست براشون؟ البته من برای اون دوره یه گرنت از دانشگاهمون دارم. در ضمن من توی فرم ها زدم که برای ارایه مدارک به سفارت استرالیا در لندن میتونم مراجعه کنم ولی هفته دیگه میرم ایران . ایا همه کسانی که ان لاین اقدام میکنن باید مدارک تحویل سفارت بدن یا برای بیومتریک به سفارت مراجعه کنن ؟ ممنونم
    ویرایش توسط maahlla : December 16th, 2017 در ساعت 01:53 PM

Junior Member

با سلام دوستان من ۲۷ روز پیش برای خودم و پدر و مادرم اقدام کردم
    خودم ایران نیستم و دانشجو هستم در فیلیپین ولی پدر و مادرم ایران هستم
    امروز ویزای پدر و مادرم به ایمیل ام اومد ولی برای من هیچ تغیری نکرده وضعیت
    تو سایت زده حداکثر ۲۹ روز طول میکشه پروسه
    سوال من اینه آیا این قضیه عادی هست ؟ ما برای ۲۳ دسامبر قصد سفر داریم خیلی نگران هستم به من ویزا ندن یا دیر بشه، آیا جایز هست من زنگ بزنم سفارت فردا ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behdol نمایش پست ها
    سوال من اینه آیا این قضیه عادی هست ؟ ما برای ۲۳ دسامبر قصد سفر داریم خیلی نگران هستم به من ویزا ندن یا دیر بشه، آیا جایز هست من زنگ بزنم سفارت فردا ؟
    تمام سیستم انلاین هست و رسیدگی میشه و نگران نباشید به محض رسیدگی جواب میدن و زنگ زدن جالب نیست. کمی دیر اقدام کردید و 29 روز 75% جواب میاد ولی گاهی بیش از این طول میکشه به خصوص که محل زندگی و دانشجویی شما ایران نیست.

میشه شرایط پدر و مادرتون رو توضیح بدید؟ ویزاهای قبلی داشتن و از کجا؟

Junior Member

سلام دوست عزیز متاسفانه نمیدونم عادی هست یا نه من هم جوابی دریافت نکردم ولی ایا میشه بپرسم استیتوس شما و پدر و مادرتون چی بود تا همین اواخر ؟ ایا از زمان سابمیت به بعد همین رسیود بوده یا تغییر کرده بود؟ ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical - York Univeristy

من الان نزدیکه شیش ماهه اومدم کانادا ( ،ویزای دانشجویی) و دانشجوی لیسانس رشته ی بایومدیکال یورک هستم.
    نزدیکه سه ماهم هست که میرم سرکار ، کاره پاره وقت با حقوقی تقریبا ماهی ۹۰۰ دلار
    مقدار پولی هم که دارم الان نزدیک به ۳۱۰۰ دلاره
    تو کانادا با یکی از اقوام نزدیک زندگی میکنم.
    توی february یک هفته دانشگاه تعطیله برای reading week ، اقدام کردم برای استرالیا برای گشتن ، دیدن داییم که اونجاست برام دعوتنامه فرستاده و من قراره پیش اونام بمونم. بایدم برگردم چون کلاس دارم بعد از یک هفته.
    احتمال گرفتن ویزارو دارم ؟
    سفر خارجی هم دبی + هند + ترکیه + مالزی رفتم.
    برای سفارت هم مدارکی مثه رسید شهریه و enrolment letter و یه نامه که از سرکار گرفتم و بالانس بانک ،دعوت نامه و کارت ملی رو سابمیت کردم!

-(از تقویم دانشگاهمم براشون اسکرین شات گرفتم و توضیح دادم که باید حتما ۲۶فوریه کانادا باشم.)
    ویرایش توسط kimi_kim : December 18th, 2017 در ساعت 11:44 PM

Junior Member

این مطلب رو برای کمک به دوستانی که قصد اقدام دارند مینویسم
    تاریخ سابمیت مدارک ۲۱ نوامبر ۲۰۱۷
    دریافت ویزا ۱۷ دسامبر پدرو مادرم ، ۱۸ خودم
    برای تعطیلات ژانویه اقدام کردیم
    ۲۳ دسامبر ۲۰۱۷ تا ۳ ژانویه ۲۰۱۸

مدارکی که ارائه کردیم

- اگه میخواید بدونید ویزای چه کشورهایی داشتیم ، پدرم بالای ۱۰ ویزای شنگن ، ویزای کانادا ۵ ساله، ۳ تا ویزای انگلیس، ۳ تا ویزای ژاپن، ویزاهای کشور های دیگه
    - خودم ویزای امریکا ، کانادا ۵ ساله ، ۵ تا ویزای شنگن،یدونه اش تا ۲۰۱۸ اعتبار داشت ،ویزای یک ساله تحصیلی انگلیس، ۲ تا ویزای تحصیلی مالزی، ویزای کره، ۲ تا ویزای ژاپن ،ویزا های تحصیلی فیلیپینم از سال ۲۰۱۴ ، ویزا های کشورهای دیگه مثل چین، تایلند و ترکیه و آفریقای جنوبی و روسیه و ...
    - مادرم ۳ تا شنگن، ویزای ژاپن و آفریقای جنوبی
    - دعوت نامه و بقیه مدارک مثل فیش حقوقی طرف با اجار نامه و صفحه اول پاسپورت یا حتی قبض آب و برق
    - شغل پدرم آزاد هست، فقط کارت کسب رو ارائه کردیم با گردش حسابی
    - نامه از دانشگاه و دو تا از آخرین برگه های ثبت نام
    - عکس
    - شناسنامه و کارت ملی اصل و ترجمه، بدون مهر دادگستری
    - بوک بلیط هواپیما
    - برنامه سفری ( مثلا کجاها میخواید برید با ذکر روز و تاریخ )، و یک نامه که شرایطمون چطوری هست و توضیح دادن اینکه خواهرم ایران میمونه و بیشتر اوقات ما نگران اون هستیم چون با ما سفر نمیکنه
    - اپلیکیشن فورم، که توش قید کردیم دعوت نامه داریم و خواهرم ایران میمونه

ادامه پست بعدی

ویرایش توسط behdol : December 20th, 2017 در ساعت 06:41 AM دلیل: اشتباه

Junior Member

خیلی از دوستان گفتن دعوت نامه خوب نیست یا گفتن که باید تراول هیستوری قوی داشته باشید یا گردش حساب مهمه
    ولی

دوستم که دعوت نامه داد به ما، خانوادشون تو ایران خیلی معمولی هستند و حتی بعضی هاشون دبی هم نرفته بودن چه برسه کشورهای اروپایی ولی‌ با این وجود تمام کسایی که براشون دعوت نامه زد قبول شدن. چون خودش فرد تحصیل کرده ایی هست و شرکت معتبری کار میکنه ( شرکت کامپیوتری هست)

به نظر من اتفاقا دعوت نامه مهمه اونم خیلی مهم، من دفعه اول با وجود تراول هسیتوری قوی و گردش حساب خوب رد شدم، ولی اینکه چه کسی دعوت نامه بده بهتون با چه ویزایی و چه کاری خودش داره مهمه، مثلا الان خیلی ها تو استرالیا پاسپورت دارند ولی قدیم پناهنده بودن، خوب مطمئن باشید این دعوت نامه خوبی نیست، چون سابقه زندگی تو انگلیس هم دارم خیلی هارو دیدم که برای مادرشون هم نمیتونستن ویزا بگیرن چون پناهنده بودند قدیم

راجب گردش حساب هم بگم بیشتر کار مهم هست، شما میتونید میلیاردر باشید ولی کار درست حسابی نداشته باشید که ثابت کنه شما به خاطر کار برمیگردید، مثالش دوست خودم که بسیار خانواده پولداری هستند ولی انگلیس ردشون کرد چون احساس کرده بودند اینا میخوان تو انگلیس بمونند.

راجب اینکه شما اگه جای دیگه ای‌ رد شده باشید و تاثیر بدی میزاره بگم که نخیر اصلا اطلاع پیدا نمیکنند

با تشکر

اگه سوالی بود در خدمتم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)