صفحه 50 از 58 نخستنخست ... 40414243444546474849505152535455565758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 580

موضوع: مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

نقل قول نوشته اصلی توسط behdol نمایش پست ها
    خیلی از دوستان گفتن دعوت نامه خوب نیست یا گفتن که باید تراول هیستوری قوی داشته باشید یا گردش حساب مهمه
    ولی

دوستم که دعوت نامه داد به ما، خانوادشون تو ایران خیلی معمولی هستند و حتی بعضی هاشون دبی هم نرفته بودن چه برسه کشورهای اروپایی ولی‌ با این وجود تمام کسایی که براشون دعوت نامه زد قبول شدن. چون خودش فرد تحصیل کرده ایی هست و شرکت معتبری کار میکنه ( شرکت کامپیوتری هست)

به نظر من اتفاقا دعوت نامه مهمه اونم خیلی مهم، من دفعه اول با وجود تراول هسیتوری قوی و گردش حساب خوب رد شدم، ولی اینکه چه کسی دعوت نامه بده بهتون با چه ویزایی و چه کاری خودش داره مهمه، مثلا الان خیلی ها تو استرالیا پاسپورت دارند ولی قدیم پناهنده بودن، خوب مطمئن باشید این دعوت نامه خوبی نیست، چون سابقه زندگی تو انگلیس هم دارم خیلی هارو دیدم که برای مادرشون هم نمیتونستن ویزا بگیرن چون پناهنده بودند قدیم

راجب گردش حساب هم بگم بیشتر کار مهم هست، شما میتونید میلیاردر باشید ولی کار درست حسابی نداشته باشید که ثابت کنه شما به خاطر کار برمیگردید، مثالش دوست خودم که بسیار خانواده پولداری هستند ولی انگلیس ردشون کرد چون احساس کرده بودند اینا میخوان تو انگلیس بمونند.

راجب اینکه شما اگه جای دیگه ای‌ رد شده باشید و تاثیر بدی میزاره بگم که نخیر اصلا اطلاع پیدا نمیکنند

با تشکر

اگه سوالی بود در خدمتم

ببخشید که من سوالم رو تکرار میکنم ولی چون جوابی نگرفتم و الان بسیار نگران ویزام هستم مجبورم از افرادی که تجربه کردن بپرسم. ایا استیتوس شما در جریان ارزیابی تغییر کرد؟ میشه یه توضیحی بدیددر این مورد. استیتوس من همچنان در حالت رسیود هست که نمیدونم عادی است یا باید مثلا به در حال ارزیابی تغییر کنه؟ و اینکه ایا شما احیانا میدونید الان پیک سفر به استرالیا است؟ الان روز سی و پنجم هست و من گردش حساب و سابقه مسافرتی نسبتا خوبی دارم و از انگلیس اقدام کردم. سفارتشون توی لندن هم نه تلفن جواب میده نه ایمیل. سفرم البته برای فوریه بوده.

Junior Member

دوست عزیز برای من هم دقیقا مثل شما بود , برای من حالت رسیو بود تا روزی که جواب اومد
    من حتی مثل شما به سفارت زنگ زدم ولی بهم گفتن نگران نباش قبل از سفرت تغیر میکنه
    الان پیک سفر هست برای استرالیا
    مطمئن باش قبل از سفرت جواب میگیری چون فوریه هست سفرت اونا باید تو ژانویه دیگه جواب بدن

سلام به همگی
    راهنمایی می فرمایید چه مدارکی نیاز هست برای ویزا ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behdol نمایش پست ها
    خیلی از دوستان گفتن دعوت نامه خوب نیست یا گفتن که باید تراول هیستوری قوی داشته باشید یا گردش حساب مهمه
    ولی

دوستم که دعوت نامه داد به ما، خانوادشون تو ایران خیلی معمولی هستند و حتی بعضی هاشون دبی هم نرفته بودن چه برسه کشورهای اروپایی ولی‌ با این وجود تمام کسایی که براشون دعوت نامه زد قبول شدن. چون خودش فرد تحصیل کرده ایی هست و شرکت معتبری کار میکنه ( شرکت کامپیوتری هست)

به نظر من اتفاقا دعوت نامه مهمه اونم خیلی مهم، من دفعه اول با وجود تراول هسیتوری قوی و گردش حساب خوب رد شدم، ولی اینکه چه کسی دعوت نامه بده بهتون با چه ویزایی و چه کاری خودش داره مهمه، مثلا الان خیلی ها تو استرالیا پاسپورت دارند ولی قدیم پناهنده بودن، خوب مطمئن باشید این دعوت نامه خوبی نیست، چون سابقه زندگی تو انگلیس هم دارم خیلی هارو دیدم که برای مادرشون هم نمیتونستن ویزا بگیرن چون پناهنده بودند قدیم

راجب گردش حساب هم بگم بیشتر کار مهم هست، شما میتونید میلیاردر باشید ولی کار درست حسابی نداشته باشید که ثابت کنه شما به خاطر کار برمیگردید، مثالش دوست خودم که بسیار خانواده پولداری هستند ولی انگلیس ردشون کرد چون احساس کرده بودند اینا میخوان تو انگلیس بمونند.

راجب اینکه شما اگه جای دیگه ای‌ رد شده باشید و تاثیر بدی میزاره بگم که نخیر اصلا اطلاع پیدا نمیکنند

با تشکر

اگه سوالی بود در خدمتم

ممنون و موفق باشی و بهت خوش بگزره در این کشور زیبت.
    حتما هم از بچه های دندانپزکی مانیل هستید من هم اونجا بودم و ۴ ساله که برگشتم

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط vreza2017 نمایش پست ها
    راهنمایی می فرمایید !!!!!!!
    برای اطلاع از مدارک مورد نیاز به سایت اداره مهاجرت استرالیا ویزای توریستی visitor visa 600 مراجعه کنید

Junior Member

من هنوز بلیط نگرفتم اما حدودا بین 10 ژانویه عازم سیدنی هستم. خوشحال میشم همسفر داشته باشم(پیام خصوصی ارسال کنید)

Junior Member BlackHammer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع حرفه ای

سلام به همگی
    راهنمایی می فرمایید چه مدارکی نیاز هست برای ویزا ؟
    مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا :

• سند ملکی به نام شخص درخواست دهنده ( مسکونی یا تجاری )

• کارمند بخش خصوصی: گواهی اشتغال به کار، سابقه بیمه، آخرین فیش حقوقی

• کارمند بخش دولتی: حکم کارگزینی، ۳ فیش آخر حقوقی

• مدیر عامل: روزنامه رسمی، آگهی تاسیس، آگهی تغییرات، لیست فیش و حقوق مزایای کارمندان

• شغل آزاد: جواز کسب، نام اتحادیه در جهت تایید جواز کسب، تمکن مالی به لاتین بالای ۱۰۰ میلیون تومان

• گردش حساب ۳ ماه آخر به لاتین

• در صورت داشتن سابقه کیفری ارائه مدارک مربوطه

• در صورت داشتن بیماری خاص ارائه مدارک

• شناسنامه

• دفترچه ی بیمه

• عکس (پرسنلی)

• گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان

• برگه ی مرخصی برای دانشجویان

• تمامی پاسپورت های قدیمی مسافر

• اصل پاسپورت با حداقل ۱ سال اعتبار

نکته : ارائه ی هر گونه مدارک که نشاندهنده ی وابستگی و بازگشت مسافر به ایران میباشد.

Junior Member

دوستان میشه من رو درمورد تکمیل کردن INFORMATION راهتمایی کنید؟من با همسرم می خوام درخواست ویزا بدیم یاید یک اکانت ایجاد کنیم یا نه؟ اگر یک اکانت باید باشه من چطوری و کجا باید اطلاعات خودم رو اضافه کنم؟

باسلام
    یک سوال . ایا فرم 54 هم باید پر شود ؟
    من ایمیل زدم سقارت فقط یک فرم 10 بهم دادن و اینکه online پروسه را پیش بروم.
    Banned

باسلام
    یک سوال . ایا فرم 54 هم باید پر شود ؟
    من ایمیل زدم سقارت فقط یک فرم 10 بهم دادن و اینکه online پروسه را پیش بروم.
    برای ویزای توریستی فقط فرم 10 و فرم 1419 باید تکمیل شود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)