صفحه 51 از 58 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 580

موضوع: مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

نقل قول نوشته اصلی توسط vreza2017 نمایش پست ها
    باسلام
    یک سوال . ایا فرم 54 هم باید پر شود ؟
    من ایمیل زدم سقارت فقط یک فرم 10 بهم دادن و اینکه online پروسه را پیش بروم.
    کل پروسه انلاین هست هیچ فرمی هم نیاز نیست پر بشه. اما حالا که سفارت به شما فرم 10 رو داده اون رو پر کنید و در یکی از قسمت هایی که جای خالی برای مدارک داره اپلود کنید.
    اکانت هم از طریق سایت online.immi.gov.au تشکیل بدید و بعد قسمت new application و بعد visitor visa 600 اقدام کنید

Junior Member

با سلام اگر گواهی حساب بانکی بعد از ده روز از زمان صدور به دست سفارت برسه مشکلی ایجاد میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zanbagh1 نمایش پست ها
    با سلام اگر گواهی حساب بانکی بعد از ده روز از زمان صدور به دست سفارت برسه مشکلی ایجاد میشه؟
    نه مشکلی نیست

Junior Member

سلام من یه سپرده حساب هفتاد هشتاد میلیون دارم که طولانی مدت هست و گردش نداره اگه از حسابی که حقوقم رو میریزن پرینت شش ماهه بگرم با موجودی شونزده میلیون کافیه یا باید بیشتر باشه؟میتونم تا چهل برسونم اما چون ناگهانی میشه میترسم سفارت شک کنه.لطفا منو راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    کل پروسه انلاین هست هیچ فرمی هم نیاز نیست پر بشه. اما حالا که سفارت به شما فرم 10 رو داده اون رو پر کنید و در یکی از قسمت هایی که جای خالی برای مدارک داره اپلود کنید.
    اکانت هم از طریق سایت online.immi.gov.au تشکیل بدید و بعد قسمت new application و بعد visitor visa 600 اقدام کنید
    تشکر از پاسخ شما
    2 سوال
    1- قسمتی داره که کارت ملی ؟ اما سفارت کارت ملی نگفته و شناسنامه خواسته . اما جای برای اپلود ان نیست.
    2- سربازی جزو military service حساب میشه ؟ یکی از دوستان که ویزا شده میگه نزده و مشکلی نداسته چون انتخاب کنی باید کارت پایان خدمت بدی که من گم کردم !

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط zanbagh1 نمایش پست ها
    سلام من یه سپرده حساب هفتاد هشتاد میلیون دارم که طولانی مدت هست و گردش نداره اگه از حسابی که حقوقم رو میریزن پرینت شش ماهه بگرم با موجودی شونزده میلیون کافیه یا باید بیشتر باشه؟میتونم تا چهل برسونم اما چون ناگهانی میشه میترسم سفارت شک کنه.لطفا منو راهنمایی کنید
    اگر سایر مدارکتون به قدر کافی مستند باشن گواهی تمکن مالی به تنهایی کفایت میکند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط گرفتن ویزا توریستی استرالیا ؟

ببخشید دوستمونم میتونه اسپانسر بشه و کارا رو. انجام بده یا اینجوری احتمالش کم میشه؟؟

Junior Member

سلام دوستان

کل پروسه اخذ ویزا توریستی به صورت انلاین هستش؟ یا اینکه مصاحبه حضوری هم داره؟

Junior Member

سلام من خواهر همسرم دانشجوی دکترای ملبورن هست ، 10اپریل جشن قارغ التحصیلیشونه و میخواستیم من و همسرم برای این روز پیشششون باشیم،سابقه سفر خارجی اصلا نداریم، سند خونه به نام من و سند ماشین به ارزش 150 میلیون به نام همسرمه ، همسرم مدیر عاملشرکت خصوصی و من کارمد بخش خصوصی هستم، احتمال ایکه ویزامون ریجکت بشه چقدر هست؟ دوستان چقدر اطلاع دارید ؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab259 نمایش پست ها
    سلام من خواهر همسرم دانشجوی دکترای ملبورن هست ، 10اپریل جشن قارغ التحصیلیشونه و میخواستیم من و همسرم برای این روز پیشششون باشیم،سابقه سفر خارجی اصلا نداریم، سند خونه به نام من و سند ماشین به ارزش 150 میلیون به نام همسرمه ، همسرم مدیر عاملشرکت خصوصی و من کارمد بخش خصوصی هستم، احتمال ایکه ویزامون ریجکت بشه چقدر هست؟ دوستان چقدر اطلاع دارید ؟
    به نظر من که شانسی ندارید بدون هیچ سفر خارجی برای افسر شک برانگیزه که نکنه برید بمونید اینا که دارید لازم هست ولی کافی نیست .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)