صفحه 53 از 58 نخستنخست ... 343444546474849505152535455565758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 580

موضوع: مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

Junior Member BlackHammer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع حرفه ای

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

نقل قول نوشته اصلی توسط foton002 نمایش پست ها
    سلام دوستان

کل پروسه اخذ ویزا توریستی به صورت انلاین هستش؟ یا اینکه مصاحبه حضوری هم داره؟
    به صورت آنلاین هستش و مصاحبه نداره ،

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع حرفه ای

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab259 نمایش پست ها
    سلام من خواهر همسرم دانشجوی دکترای ملبورن هست ، 10اپریل جشن قارغ التحصیلیشونه و میخواستیم من و همسرم برای این روز پیشششون باشیم،سابقه سفر خارجی اصلا نداریم، سند خونه به نام من و سند ماشین به ارزش 150 میلیون به نام همسرمه ، همسرم مدیر عاملشرکت خصوصی و من کارمد بخش خصوصی هستم، احتمال ایکه ویزامون ریجکت بشه چقدر هست؟ دوستان چقدر اطلاع دارید ؟
    بستگی به وضعیت خواهرتون توی استرالیا داره ، چون شما حتما باید دعوتنامه بگیرید از خواهرتون ، شرایطش رو یکم توضیح بدین تا بتونم راهنماییتون کنم .

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع حرفه ای

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    به نظر من که شانسی ندارید بدون هیچ سفر خارجی برای افسر شک برانگیزه که نکنه برید بمونید اینا که دارید لازم هست ولی کافی نیست .
    اگر خواهرشون سیتیزن باشن یه وضعیتخوبی توی استرالیا داشته باشن با یه دعوتنامه میتونن ویزا بگیرین عزیزم .

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع حرفه ای

نقل قول نوشته اصلی توسط maahlla نمایش پست ها
    ببخشید که من سوالم رو تکرار میکنم ولی چون جوابی نگرفتم و الان بسیار نگران ویزام هستم مجبورم از افرادی که تجربه کردن بپرسم. ایا استیتوس شما در جریان ارزیابی تغییر کرد؟ میشه یه توضیحی بدیددر این مورد. استیتوس من همچنان در حالت رسیود هست که نمیدونم عادی است یا باید مثلا به در حال ارزیابی تغییر کنه؟ و اینکه ایا شما احیانا میدونید الان پیک سفر به استرالیا است؟ الان روز سی و پنجم هست و من گردش حساب و سابقه مسافرتی نسبتا خوبی دارم و از انگلیس اقدام کردم. سفارتشون توی لندن هم نه تلفن جواب میده نه ایمیل. سفرم البته برای فوریه بوده.
    احتمال خیلی زیاد ویزا هستین شما ،
    الان خود سفارت میگه که 36 روزه جواب میده بخاطر شلوغی .
    کی اقدام کردین شما ؟

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع حرفه ای

نقل قول نوشته اصلی توسط vreza2017 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    راهنمایی می فرمایید چه مدارکی نیاز هست برای ویزا ؟
    سند مالکیت ملکی به نام شخصی که قصد اخذ ویزای توریستی استرالیا را دارد . ( مسکونی یا تجاری )

اگر کارمند بخش خصوصی هستید : سابقه بیمه هر چند سال که باشد ، آخرین فیش حقوقی ، گواهی اشتغال به کار به نام شخصی که قصد اخذ ویزای توریستی استرالیا را دارد .

اگر کارمند بخش دولتی هستید : حکم کارگزینی ، ۳ فیش آخر حقوقی ، گواهی اشتغال به کار ، به نام شخصی که قصد اخذ ویزای توریستی استرالیا را دارد .

اگر مدیر عامل هستید : روزنامه رسمی شرکت ، آگهی تاسیس شرکت ، آگهی تغییرات شرکت ، لیست فیش و حقوق مزایایی کارمندان که برای کارمندان پرداخت میشود

شغل آزاد : جواز کسب مغازه ، نام اتحادیه در جهت تایید جواز کسب مغازه و جواز کسب شما ، تمکن مالی ( سپرده ی بانکی ) باید به زبان انگلیسی همراه با مهر بانک باشد و بالای 100 میلیون تومان ( البته این رقم با توجه به شرایط افراد مختلف بالا و پایین میرود )

گردش حساب بانکی شخص درخواست دهنده ی ویزای توریستی استرالیا ، ۳ ماه آخر به انگلیسی همراه با مهر بانک .

در صورت داشتن سابقه کیفری ارائه مدارکی که این جرم را نشان دهد .

در صورت داشتن بیماری خاص ارائه مدارک پزشکی که نشان دهدنه ی این بیماری باشد .

شناسنامه تمام صفحات

دفترچه ی بیمه ( لازم به ذکر است که اگر قصد زدن مهر دادگستری را ندارید این موضوع نیاز نیست و در غیر این صورت نیازی نیست ، در ادامه توضیحات تکمیلی ارائه میشود. )

عکس پرسنلی پشت سفید ، بدون عینک و تمام رخ و بخ روز ( 3 در 4 )

گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویانی که همچنان در حال تحصیل هستند و قصد اخذ ویزای توریستی استرالیا را دارند.

برگه ی مرخصی برای دانشجویان بسیار ضروری می باشد و باید از دانشگا اخذ گردد که نشان دهد در طول سفر به استرالیا از طرف دانشگاه مرخصی دارند و دانشگاه به آنها این اجازه را داده است که در آن تاریخ غیبت داشته باشند .

تمامی پاسپورت های قدیمی مسافرین حتی اگر این پاسپورت ها برای زمان شاه باشد و در آن فقط یک سفر داشته باشند ضروری است .

اصل پاسپورت شخص/اشخاص درخواست دهنده که قصد اخذ ویزای توریستی استرالیا را دارند و حداقل با یکسال اعتبار.

Junior Member

با سلام من مدارکم رو از دو ماه قبل به یکی از اژانس های اسم و رسم دار دادم و متاسفانه بسیار دیر اقدام کرد الان پانزده روز از ارسال مدارک میگذره و جوابی ندادن با توجه به این که برنامه سفر من یکم و تاریخ مرخصیم هم اون زمان بود اگه اواسط فروردین جواب من بیاد میتونه مشکل ساز بشه؟برای ویزای توریستی چک امنیتی و .. هم وجود داره چون بعضی ها تا دو ماه هم جواب نگرفتند.

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام دوستان
    من در مورد ویزای استرالیا اصلا اطلاعات ندارم.
    میخواستم بپرسم وقتی تایید میشه و ایمیل میاد. آیا نیاز هست به سفارت استرالیا بریم و ویزا بگیریم یا همون نامه تایید ویزا قبول هست برای سوار شدن به هواپیما و ورود به استرالیا؟
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Archi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در مورد ویزای استرالیا اصلا اطلاعات ندارم.
    میخواستم بپرسم وقتی تایید میشه و ایمیل میاد. آیا نیاز هست به سفارت استرالیا بریم و ویزا بگیریم یا همون نامه تایید ویزا قبول هست برای سوار شدن به هواپیما و ورود به استرالیا؟
    همون ایمیل که واستون میاد کافی هست پرینت بگیرید داشته باشید

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع حرفه ای

نقل قول نوشته اصلی توسط zanbagh1 نمایش پست ها
    با سلام من مدارکم رو از دو ماه قبل به یکی از اژانس های اسم و رسم دار دادم و متاسفانه بسیار دیر اقدام کرد الان پانزده روز از ارسال مدارک میگذره و جوابی ندادن با توجه به این که برنامه سفر من یکم و تاریخ مرخصیم هم اون زمان بود اگه اواسط فروردین جواب من بیاد میتونه مشکل ساز بشه؟برای ویزای توریستی چک امنیتی و .. هم وجود داره چون بعضی ها تا دو ماه هم جواب نگرفتند.
    سلام عزیز
    تاریخ سفرتون کی بوده و اینکه مدارکتون رو کی ارسال کردن ؟

Junior Member

سلام برنامه سفر برای یک فروردین هست و الان روز هفدهم از زمان ارسال مدارک هست و خبری نشده اژانس هم میگه نمیدونیم کی میاد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)