صفحه 55 از 58 نخستنخست ... 54546474849505152535455565758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 580

موضوع: مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

با سلام، من چندتا سوال دارم ممنون ميشم هركسي ميدونه كمكم كنه . الان ٣ ماهه كه براي ويزاي توريستي استراليا اقدام كرديم من و همسرم ، بعد از ٢ و ماه و نيم به سفارت ايميل زدم كه چرا جوابي نگرفتم ، جواب دادن پرونده همسر شما تازه ديروز لانج شده و مال شما هم هنوز لانج نشده . حالا سوال من اينه : ايا اين دير لانج شدن پرونده يعني اينكه اژانس هواپيمايي كه اين درخواست ويزا رو براي ما ميزد كارشون انجام نداده و بعد ٢ ماه امجام داده ؟ يا لانج شدن يعني پرونده از سكوريتي چك اومده تازه تو سفارت ؟ كلا اين لانج پرونده يعني چي ؟ سوال دوم اينكه هفته گزشته با همسرم تماس گرفتن از سفارت و گوشيش سايلنت بوده نتونست جواب بده وقتي فهميديم از سفارت بوده تماس گرفتيم رفت تو تلف گويا و گفت فقط ايميل ، ما ام ايميل زديم و گفتيم نتونستيم تلفن و جواب بديم ولي حالا نه جواب ايميل اومده نه ديگه زنگ زدن نه خبري شده . ممنون ميشم بچه خا جواب سوالامو بدن . راستي تاريخ سفرم كه موقع درخراست ويزا وارد كرده بوديم ٢ روز ديگست . يعني پس فردا

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Sh_n9057 نمایش پست ها
    با سلام، من چندتا سوال دارم ممنون ميشم هركسي ميدونه كمكم كنه . الان ٣ ماهه كه براي ويزاي توريستي استراليا اقدام كرديم من و همسرم ، بعد از ٢ و ماه و نيم به سفارت ايميل زدم كه چرا جوابي نگرفتم ، جواب دادن پرونده همسر شما تازه ديروز لانج شده و مال شما هم هنوز لانج نشده . حالا سوال من اينه : ايا اين دير لانج شدن پرونده يعني اينكه اژانس هواپيمايي كه اين درخواست ويزا رو براي ما ميزد كارشون انجام نداده و بعد ٢ ماه امجام داده ؟ يا لانج شدن يعني پرونده از سكوريتي چك اومده تازه تو سفارت ؟ كلا اين لانج پرونده يعني چي ؟ سوال دوم اينكه هفته گزشته با همسرم تماس گرفتن از سفارت و گوشيش سايلنت بوده نتونست جواب بده وقتي فهميديم از سفارت بوده تماس گرفتيم رفت تو تلف گويا و گفت فقط ايميل ، ما ام ايميل زديم و گفتيم نتونستيم تلفن و جواب بديم ولي حالا نه جواب ايميل اومده نه ديگه زنگ زدن نه خبري شده . ممنون ميشم بچه خا جواب سوالامو بدن . راستي تاريخ سفرم كه موقع درخراست ويزا وارد كرده بوديم ٢ روز ديگست . يعني پس فردا
    لاج ویزا یعنی تاریخی که پرونده برای درخواست ویزا برای سفارت ارسال شده. مشکل از آژانس شما هست که اینقدر دیر اقدام کرده.

اتمام بررسی ویزا در سفارت استرالیا در ایران

با توجه به مکاتباتی که در روزهای اخیر با سفارت استرالیا در تهران داشته ایم ،‌متوجه شده ایم که بدون اعلان قبلی ، قسمت بررسی و صدور ویزا در این سفارتخانه تعطیل شده است .این بخش به صدور ویزاهای توریستی ، همسر ،‌فرزند و دانشجویی اختصاص داشت که متاسفانه با توجه به تصمیم جدید وزارت خارجه استرالیا ، از این به بعد این نوع ویزاها در دفاتر دیگر در منطقه خاور میانه بررسی خواهد شد .از عواقب احتمالی این تصمیم بر روی ویزاهای ذکر شده مطلع نیستیم اما محتمل است که در روال بررسی و صدور آنها تاخیر ایجاد شود .

Junior Member BlackHammer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع حرفه ای

نقل قول نوشته اصلی توسط Sh_n9057 نمایش پست ها
    سلام
    اینکه جواب ویزا شما را ندادن طبیعیه. سفارت استرالیا به دلایلی از بعد عید رفته رو هوا. کارمندهای سفارت اخراج شدن به دلیل رشوه. اصلا مدارک کسی بررسی نمیشه و اینکه از این به بعد هم تو استرالیا بررسی میشه.
    زنگ هم بزنن جواب ندید میره تا یک یا دو هفته دیگه که دوباره زنگ بزنن.
    قبلا زنگ میزدید به سفارت میرفت رو پیغام گیر و بعد چند بار جواب میدادن. الان یه پیام شتاب زده گذاشتن که یه آقا میگه دیگه جواب نمیدن به صورت تلفنی. تو سایت هم شماره تماس را برداشتن برای ویزا. جالب اینجاست که ایمیل هم میزنید جواب نمیدن. با این وضعیت آشفته سفارت طبیعیه.
    لاج شدن ویزا وقتی هست که پول سفارت زده میشه و سیستم به طور اتومات ثبت میکنه و لاج میشه. اینکه بعد از دو ماه لاج بشه عجیبه. نمیتونه اینطور باشه اما با این وضعیت سفارت نمیتونم قطعی بگم آژانستون دیر فرستاده یا نه. میتونید ازشون رسید پرداخت سفارت را بگیرید و ببینید تاریخ اون برای کی هست. البته اگه تاریخ دست کاری نشه.
    تاریخ سفرتون بگزره هم مهم نیست ویزا را بخوان بدن میدن به تاریخ سفرتون گیر نمیدن البته به شرطی که آژانستون دیر نزده باشه.

Junior Member BlackHammer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع حرفه ای

منم نظرم اینه که آژانس دیر زده. البته با این اوضاع سفارت نمیشه قطعی گفت. رسید پرداخت پول میتونه نشون بده که دیر زدن یا نه.
    اما لاج کردن ویزا دستی نیست که بگیم کسی نبوده لاج کنه.

Junior Member

ممنون از همه دوستان براي پاسخ . اميدوارم نتيجه بگيرم اگه خبري شد ميام همينجا اعلام ميكنم شايد كمكي بن بقيه يا كسايي مثل خودم بشه

کسی در طی 10 روز اخیر جواب ویزاش اومده؟ اگر بله جه مدل ویزایی بوده و بعد از چند روز جواب اومد؟

Junior Member

توي ويزايي كه براي من و همسرم صادر شده اين شرايط ذركر شده،
    Visa conditions
    8503 - No further stay
    8101 - No work
    8201 - Maximum three months study
    مي تونيد منو راهنمايي كنيد؟ ويزامون 1 ماهه هست، اين 3 ماه study با no further stay جور در نمياد !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Faranakmm نمایش پست ها
    توي ويزايي كه براي من و همسرم صادر شده اين شرايط ذركر شده،
    Visa conditions
    8503 - No further stay
    8101 - No work
    8201 - Maximum three months study
    مي تونيد منو راهنمايي كنيد؟ ويزامون 1 ماهه هست، اين 3 ماه study با no further stay جور در نمياد !!!
    از اینکه میگید ویزا یکماهه هست کمی شک دارم
    میشه گرند ویزا رو کامل بزارید که تاریخ اینا دار با LENTH OF STAY

Junior Member

Post پاسخ : مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

نقل قول نوشته اصلی توسط canadavisit نمایش پست ها
    از اینکه میگید ویزا یکماهه هست کمی شک دارم
    میشه گرند ویزا رو کامل بزارید که تاریخ اینا دار با LENTH OF STAY
    ممنونم از پاسختون

Visa duration and travel
    Date of grant
    06 June 2018
    Must not arrive after 30 November 2018