صفحه 6 از 58 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 580

موضوع: مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

Member Firefox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت ویزای توریستی استرالیا و مسائل مرتبط

برای سابکلاس 600، اگر پدر ضامن فرزند بشه، اونوقت سفارت ترجمه ی شناسنامه ی پدر رو هم نیاز داره؟؟
    چون هویت پدر (حتی شماره شناسنامه اش) براحتی از روی تطبیق تعهدنامه ی محضری و شناسنامه ی فرزند قابل تشخیص است.
    ویرایش توسط Firefox : October 25th, 2013 در ساعت 02:39 AM
    مطالبی که می نویسم، صرفا بر مبنای نظر شخصی ام یا تجربیات دوستانم است. لطفا تعبیر عام نفرمایید.

Member Firefox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

ضمنا تو دعوتنامه ی کنفرانس من در مورد بیمه اینطور نوشته شده:

During his stay at <our institute>, he will not be employed by <our institute>, and <our institute> cannot cover his medical Insurance costs, for which he will take out insurance

البته ظاهرا سفارت کاری به بیمه نخواهد داشت، ولی اگه کسی در مورد قضیه ی بیمه برای سفر با ویزای ویزیتوری اطلاعاتی داره مشتاقم بدونم.
    مطالبی که می نویسم، صرفا بر مبنای نظر شخصی ام یا تجربیات دوستانم است. لطفا تعبیر عام نفرمایید.

Junior Member

سلام دوستان، یه سوال داشتم و اون اینکه آیا برای گرفتن ویزای توریستی ، یه دعوتنامه از بستگان در استرالیا به روند کار کمک میکنه یا اینکه همین مدارک خودمون کافیه؟ (برای یه امتحان میخوام برم استرالیا)

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط SaMa54 نمایش پست ها
    سلام دوستان، یه سوال داشتم و اون اینکه آیا برای گرفتن ویزای توریستی ، یه دعوتنامه از بستگان در استرالیا به روند کار کمک میکنه یا اینکه همین مدارک خودمون کافیه؟ (برای یه امتحان میخوام برم استرالیا)
    مسلما داشتن دعوتنامه از بستگان کمک میکنه. اما در هر صورت شما مدارک دال بر اینکه میخواین امتحان بدین رو به صورت کامل ارائه کنین چون دلیل کافی و موجهی برای درخواست ویزا هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    مسلما داشتن دعوتنامه از بستگان کمک میکنه. اما در هر صورت شما مدارک دال بر اینکه میخواین امتحان بدین رو به صورت کامل ارائه کنین چون دلیل کافی و موجهی برای درخواست ویزا هست.
    ممنون از راهنماییتون. به چند تا وکیل زنگ زدم اونا میگن تاثیری نداره ... آیا شما تجربه کردین؟

Member Firefox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

ضمن قدرشناسی از دوستانی که برای بچه ها وقت میذارن و به سوالات جواب میدن، راستش من مدارکم رو برای ویزای سابکلاس 600 فرستادم و 2 تا سوال دارم:

1. آیا سفارت (تهران) پس از رسیدن مدارک اعلام وصول میکند و ایمیلی حاوی یک شماره ای چیزی به ما خواهد زد؟
    2. اگه یکی از مدارک رو با یک روز تاخیر (بعد از بسته اصلی) بفرستیم اشکال نداره؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Firefox نمایش پست ها
    ضمن قدرشناسی از دوستانی که برای بچه ها وقت میذارن و به سوالات جواب میدن، راستش من مدارکم رو برای ویزای سابکلاس 600 فرستادم و 2 تا سوال دارم:

1. آیا سفارت (تهران) پس از رسیدن مدارک اعلام وصول میکند و ایمیلی حاوی یک شماره ای چیزی به ما خواهد زد؟
    2. اگه یکی از مدارک رو با یک روز تاخیر (بعد از بسته اصلی) بفرستیم اشکال نداره؟
    1- در موردی که من تجربه کردم، ایمیلی مبنی بر اعلام وصول مدارک نفرستادن. البته ویزا رو خیلی سریع و ظرف حدودا یک هفته صادر کردن و شاید به همین خاطر دیگه شماره پرونده نفرستادن.
    2- در این مورد اطلاع دقیقی ندارم اما بعید میدونم مدارکی که بعدا و جدا از بسته اصلی بفرستین در نظر گرفته بشن. یعنی به نظرم به احتمال قوی تصمیم گیری درمورد ویزای شما بر مبنای همون بسته اصلی انجام میشه

Member Firefox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    1- در موردی که من تجربه کردم، ایمیلی مبنی بر اعلام وصول مدارک نفرستادن. البته ویزا رو خیلی سریع و ظرف حدودا یک هفته صادر کردن و شاید به همین خاطر دیگه شماره پرونده نفرستادن.
    2- در این مورد اطلاع دقیقی ندارم اما بعید میدونم مدارکی که بعدا و جدا از بسته اصلی بفرستین در نظر گرفته بشن. یعنی به نظرم به احتمال قوی تصمیم گیری درمورد ویزای شما بر مبنای همون بسته اصلی انجام میشه
    خیلی ممنون. حالا خدا کنه این یک دفعه BS من رو قبول کنن. دقیقا با بسته اصلی فرستادم ولی تو یک پاکت جدا، چون قبلی پلمپ شده بود و رفته بود و بهمین خاطر بین دو مرسوله یک روز فاصله می افته.
    ویرایش توسط Firefox : November 4th, 2013 در ساعت 05:54 PM

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط SaMa54 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون. به چند تا وکیل زنگ زدم اونا میگن تاثیری نداره ... آیا شما تجربه کردین؟
    طبق اونچه که سفارت استرالیا توی چک لیست مدارک موردنیاز برای ویزای توریست نوشته، داشتن دعوتنامه جزء مدارک تکمیلی هست و به نظر من تأثیرگذاره. اما من شخصا تجربه ای تو این زمینه ندارم.

Member Firefox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت ویزای سابکلاس 600 استرالیا و مسائل مرتبط

درود دوستان. همونطور که از پست های قبلیم معلومه من هم برای سابکلاس 600 تقاضا دادم، البته از یک کنفرانس دعوتنامه داشتم. پنج روز بعد از پست کردن مدارکم از سفارت زنگ زدن خونه مون و یک نفر - که ظاهرا مرد مسنی بود - از من یک سوال هایی پرسید. مثلا اینکه کنفرانس درمورد چیه و چه ضرورتی داره که بری، عنوان ارائه ات چیه، چه تاریخی میخواهی دفاع کنی از تزت و چرا اونها دارن برات خرج میکنن و دانشگاهت چیزی نمیده! و ... من هم هر چی می دونستم گفتم و آخرش هم ازم چندتا سوال انگلیسی پرسیدن (فکر کنم میخواستن ببینن فرم رو خودم پر کردم یا نه). گفتن چند روز میخوام بمونم و من هم گفتم فقط در بازه ی کنفرانس.

چنانچه تجربه ی مصاحبه شدن به این صورت داشتید، آیا فکر میکنید نشانه خوبیه؟ من آخر مکالمه گفتم این کنفرانس برام خیلی مهمه و حرفم رو قطع کرد و گفت: "ما سعی میکنیم به موقع به شما برسونیم" و بعد خداحافظی کرد. من نفهمیدم آیا منظورش این بود که به موقع ویزا رو به من میرسونن () یا به موقع خبرش رو به من میرسونن؟ ( یا )

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)