صفحه 7 از 58 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 580

موضوع: مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت ویزای توریستی استرالیا و مسائل مرتبط

دوستان من مي خواستم بپرسم دعوتنامه ويزاي توريستي ايميل بشه كافيه؟ يا بايد حتماً پست بشه؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Shinta نمایش پست ها
    دوستان من مي خواستم بپرسم دعوتنامه ويزاي توريستي ايميل بشه كافيه؟ يا بايد حتماً پست بشه؟
    ایمیل بشه کافیه.

Junior Member

سلام
    من میخواستم برای ویزا توریستی اقدام کنم.ولی از شانس خوبم ظاهرا هزینه سفارت رو باید در استرالیا پرداخت کرد.من کسی رو استرالیا ندارم.چه کار باید بکنم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط گرفتن ویزا توریستی استرالیا ؟

سلام با توجه به اینکه یه بار ویزای تحصیلیم ریفیوز شده میخام با دعوتنامه برادرم که اونجا اقامت دایم داره برای ۱-۲ ماه برم و برگردم لطفا به من کمک کنید که چه شرایطی باید داشته باشم که دوباره ریفیوز نشه. مجردم شاغل نیستم گردش حساب بانکی زیادی ندارم سند ملکی به نام خودم میتونم اوکی کنم. ممنون میشم بهم کمک کنید

Junior Member

الان تمام ویزاهای توریستی تحت عنوان subclass 600 ارائه میشه . برای کسانی که "فامیل واجد شارایط" ندارند در استرالیا باید از فرم ویزای تورسیتی معمولی یعنی فرم 1419 استفاده کنند . در این صورت باید گردش مالی خوب و سند و مدارکی که ثابت می کند شما به ایران برمی گردید را نشان دهید . ( واجد شرایط یعنی حداقل اقامت دائم داشته باشد )
    برای کسانی که فامیل واجد شرایط دارند باید فرم های 1418 برای متقاضی و 1149 برای اسپانسر را پر کنند .
    یک دعوت نامه از طرف برادرتون کافی نیست او باید اسپانسر شما بشه . تمامی مراحل این ویزا در داخل استرالیا انجام میشه و شما با سفارت استرالیا در تهران هیچ کاری ندارید . یعنی تمام کار هارو برادرتون باید انجام بده . شما فقط فرم 1418 رو پر میکنید و برایش می فرستید و او باید فرم 1149 رو پرکنه و با فرم شما به Sponsored Family Visitor visa processing center که مربوط به شهر محل اقامتش هست پست کنه . شما به همراه فرم 1418 مدارک مالی رو هم باید نشان بدهید . بعد آفسیر پرونده با بردارتون در تماس خواهد بود و به او مقدار وثیقه ای که برادرتون برای شما باید بگذاره رو اعلام میکنه . وثیقه معمولا بین 5000 تا 15000 دلار است . بعد از خروج شما از استرالیا برادرتون میتونه وثیقه رو آزاد کنه . شانس این ویزا بسیار بیشتر از ویزای توریستی معمولی هست . درضمن در شرایط خاص آفیسر حتی میتونه مبلغی بیشتر از 15000 دلار رو برای وثیقه بخواهد .

Junior Member

ممنون از راهنماییتون حدودا ارزش سند ملکی یا مقدار گردش مالی چقدر باید باشه. با توجه به اینکه من مجردم وابستگی خانوادگیو چطور باید نشون بدم فقط میتونم تلاش کنم وابستگی مالیو نشون بدم. ایا ریفیوز شدن ویزای تحصیلیم تاثیر منفی داره برادرم اسپانسرم میشه و اقامت دایم داره همه کارای لازمو اونجا انجام میده فقط میخام افیسرو متقاعد کنم که قصد برگشت به ایرانو دارم که حتما ویزارو بگیرم من همراه مادرم میخام برم فقط دقیقا نمیدونم به غیر از سند ملکیو حساب بانکی چه مدارکه دیگه ای لازمه برای اثبات برگشت به ایران

Member hoomi_mcitp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network Systems - Swinburne University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط koushan86 نمایش پست ها
    الان تمام ویزاهای توریستی تحت عنوان subclass 600 ارائه میشه . برای کسانی که "فامیل واجد شارایط" ندارند در استرالیا باید از فرم ویزای تورسیتی معمولی یعنی فرم 1419 استفاده کنند . در این صورت باید گردش مالی خوب و سند و مدارکی که ثابت می کند شما به ایران برمی گردید را نشان دهید . ( واجد شرایط یعنی حداقل اقامت دائم داشته باشد )
    برای کسانی که فامیل واجد شرایط دارند باید فرم های 1418 برای متقاضی و 1149 برای اسپانسر را پر کنند .
    یک دعوت نامه از طرف برادرتون کافی نیست او باید اسپانسر شما بشه . تمامی مراحل این ویزا در داخل استرالیا انجام میشه و شما با سفارت استرالیا در تهران هیچ کاری ندارید . یعنی تمام کار هارو برادرتون باید انجام بده . شما فقط فرم 1418 رو پر میکنید و برایش می فرستید و او باید فرم 1149 رو پرکنه و با فرم شما به Sponsored Family Visitor visa processing center که مربوط به شهر محل اقامتش هست پست کنه . شما به همراه فرم 1418 مدارک مالی رو هم باید نشان بدهید . بعد آفسیر پرونده با بردارتون در تماس خواهد بود و به او مقدار وثیقه ای که برادرتون برای شما باید بگذاره رو اعلام میکنه . وثیقه معمولا بین 5000 تا 15000 دلار است . بعد از خروج شما از استرالیا برادرتون میتونه وثیقه رو آزاد کنه . شانس این ویزا بسیار بیشتر از ویزای توریستی معمولی هست . درضمن در شرایط خاص آفیسر حتی میتونه مبلغی بیشتر از 15000 دلار رو برای وثیقه بخواهد .
    یک سوال، این واجد شرایط بودن دقیقا چه شرایطی داره؟ من الان با ویزای دانشجویی استرالیا هستم میتونم برای خانوادم تو ایران (پدر مادر و برادر) دعوتنامه بفرستم؟ و وثیقه خواستن قطعی هستش؟ برای هر ویزای توریستی که دعوت نامه فرستاده بشه؟
    مرسی
    سابکلس 573 استرالیا : لاج پرونده: 19 مارچ - فایل نامبر : 24 مارچ - مدیکال 7 آپریل - تاریخ انجام مدیکال 15 آپریل -تاریخ گرنت ویزا : 1 می
    ارسال مدارک کبک : می 2011 فایل نامبر کبک : آگوست 2011! در انتظار مصاحبه
    آیلتس آکادمیک 7.5 ،TCFQ : B1 ,C1

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi_mcitp نمایش پست ها
    یک سوال، این واجد شرایط بودن دقیقا چه شرایطی داره؟ من الان با ویزای دانشجویی استرالیا هستم میتونم برای خانوادم تو ایران (پدر مادر و برادر) دعوتنامه بفرستم؟ و وثیقه خواستن قطعی هستش؟ برای هر ویزای توریستی که دعوت نامه فرستاده بشه؟
    مرسی
    برای این که بتونین اسپانسر خونوادتون بشین باید یا شهروند استرالیا باشین و یا اینکه PR باشین. شما با ویزای دانشجویی نمیتونین اسپانسر خونوادتون بشین.

شما باید یه دعوتنامه (خطاب به سفارت) تهیه کنین و توی اون تأیید کنین که خونوادتون رو به استرالیا دعوت میکنین و احتمالا اینکه شرایط لازم برای تهیه محل اقامت برای اون ها رو دارین (البته این مورد الزامی نیست). خونوادتون این دعوتنامه رو به همراه بقیه مدارک (که توی سایت سفارت ذکر شده) برای سفارت ارسال میکنن. ویزای توریستی برای پدر و مادرتون به آسونی و به سرعت صادر میشه اما برای برادرتون ممکنه یه مقدار طول بکشه و یا اصلا بهشون ویزا ندن.

Member hoomi_mcitp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network Systems - Swinburne University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    برای این که بتونین اسپانسر خونوادتون بشین باید یا شهروند استرالیا باشین و یا اینکه PR باشین. شما با ویزای دانشجویی نمیتونین اسپانسر خونوادتون بشین.

شما باید یه دعوتنامه (خطاب به سفارت) تهیه کنین و توی اون تأیید کنین که خونوادتون رو به استرالیا دعوت میکنین و احتمالا اینکه شرایط لازم برای تهیه محل اقامت برای اون ها رو دارین (البته این مورد الزامی نیست). خونوادتون این دعوتنامه رو به همراه بقیه مدارک (که توی سایت سفارت ذکر شده) برای سفارت ارسال میکنن. ویزای توریستی برای پدر و مادرتون به آسونی و به سرعت صادر میشه اما برای برادرتون ممکنه یه مقدار طول بکشه و یا اصلا بهشون ویزا ندن.
    پس وثیقه گذاشتن برای دعوتنامه فرستادن دیگه لازم نیست درسته؟
    سابکلس 573 استرالیا : لاج پرونده: 19 مارچ - فایل نامبر : 24 مارچ - مدیکال 7 آپریل - تاریخ انجام مدیکال 15 آپریل -تاریخ گرنت ویزا : 1 می
    ارسال مدارک کبک : می 2011 فایل نامبر کبک : آگوست 2011! در انتظار مصاحبه
    آیلتس آکادمیک 7.5 ،TCFQ : B1 ,C1

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi_mcitp نمایش پست ها
    پس وثیقه گذاشتن برای دعوتنامه فرستادن دیگه لازم نیست درسته؟
    بله برای شما که میخواین صرفا یه دعوتنامه عادی برای خونوادتون بفرستین و نمیتونین اسپانسر اونا بشین، دیگه از شما وثیقه نخواهند خواست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)