صفحه 21 از 58 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 580

موضوع: مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad_shad نمایش پست ها
    سلام بر دوستان سوالی بود اینکه‌کسی گرین کارت امریکا را داره چگونه برای رفتن استرالیا اقدام کنه؟ حالا توریستی و یا...واینکه ایا میدهند یا نه؟ از ایران اقدام کنه یا از امریکا؟
    گرین کارت امریا مبنی بر سیتزن بودن چون نیست تمام مراحل ویزا باید مثل بقیه از همین سفارت تو تهران طی بشه (مدارک پست بشن)
    ولی احتمال دریافت ویزا بیشتره
    من از اینجا اقدام کردم
    چون بدون حضور و فقط پست مدارکه راحت هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    phD chemistry La Trobe

سلام کسی میدونه چند روز طول میکشه که یک نفر با گرین کارد امریکا که ساکن امریکاست تونه ویزای استرالیا توریستی بگیره؟؟ ایا لازم که دعوت نامه داشته باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    phD chemistry La Trobe

سلام‌ دوستان من ۴ ماهه که اومدم استرالیا با ویزای دانشجویی ۰یکی از دوستانم که ساکن آمریکاست وگرین کارد داره میخوآد بیاد اینجا توریستی. به نظرتون شانسش چه قدره آیا مصاحبه داره

Junior Member

من میخوام برای ملاقات دو نفر ار دوستانم که شهروند استرالیا هستند اقدام کنم. اما با توجه به پست های این تاپیک و تجربیات دوستانم فکر کنم شانس موفقیت برای دریافت این ویزا صفره. دوستان من گفتن هر کاری که برای دریافت این ویزا کمک کنه رو انجام میدن. به نظرتون شانسی هست؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط vidav2 نمایش پست ها
    من میخوام برای ملاقات دو نفر ار دوستانم که شهروند استرالیا هستند اقدام کنم. اما با توجه به پست های این تاپیک و تجربیات دوستانم فکر کنم شانس موفقیت برای دریافت این ویزا صفره. دوستان من گفتن هر کاری که برای دریافت این ویزا کمک کنه رو انجام میدن. به نظرتون شانسی هست؟
    شما شرایط خودتون رو بفرمایین (وضعیت تأهل، سفرهای خارجی قبلی و ...) تا دوستان بتونن راهنمایی کنن.

Junior Member

مجردم. سفر خارجی نداشتم. شغلم آزاد است. تقریبا هیچ امتیازی ندارم. اما میتوانم مبلغ ضمانت رو در صورت نیاز ارائه بدم. دوستانم در استرالیا هم میتوانند این کار رو انجام بدن.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vidav2 نمایش پست ها
    مجردم. سفر خارجی نداشتم. شغلم آزاد است. تقریبا هیچ امتیازی ندارم. اما میتوانم مبلغ ضمانت رو در صورت نیاز ارائه بدم. دوستانم در استرالیا هم میتوانند این کار رو انجام بدن.
    سفارت معمولا چیزی به عنوان ضمانت از متقاضیان ویزای توریستی درخواست نمیکنه (اگر چه ارائه موجودی یا صورت حساب بانکی با مبالغ بالا نکته مثبتی محسوب میشه). دوستانتون در استرالیا هم فقط میتونن نامه ای رو با عنوان دعوتنامه به شما بدن که در اون قید شده باشه که شما برای دیدار اونها میخواین برین استرالیا. فکر نمیکنم کار دیگه ای از دستشون بربیاد.

در مجموع شما باید با مدارکی که ارائه میدین نشون بدین که وابستگی های قوی مالی، کاری و خانوادگی به ایران دارین و قصد موندگار شدن در استرالیا رو ندارین.

Junior Member

ممنونم از پاسخگویی دقیق شما . خودم که حساب میکنم طبق گفت های شما و سایر دوستان شرایط دریافت ویزا رو ندارم. نمیدونم تا چه حد امکانش هست ولی خودم تنها راهی که برای دیدار دوستانم میبینم سفر با تورهای گردشگریست . اگر رفت و آمد آزاد باشه در این تورها میتونم با یک تور مثلا ده روزه برم و دوستانم رو ملاقات کنم. حد اقل دیگه اقدام برای ویزا بر عهده من نیست

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

استرالیا درخواست ویزای توریستی بصورت حضوری هم داره؟یا فقط انلاین؟ایا مصاحبه انجا میشه؟ممنون میشم اگه مدارک لازم رو هم بهم بگید.
    و یک سوال دیگه:ایا برای ویزای توریستی استرالیا معاینه پزشکی انجام میشه یا گواهی پزشک لازمه؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    استرالیا درخواست ویزای توریستی بصورت حضوری هم داره؟یا فقط انلاین؟ایا مصاحبه انجا میشه؟ممنون میشم اگه مدارک لازم رو هم بهم بگید.
    و یک سوال دیگه:ایا برای ویزای توریستی استرالیا معاینه پزشکی انجام میشه یا گواهی پزشک لازمه؟
    جواب سوالاتتون رو میتونین در سایت سفارت استرالیا در تهران پیدا کنین. مصاحبه هم ممکنه انجام بشه اما در اکثر موارد انجام نمیشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)