صفحه 291 از 291 نخستنخست ... 191241281282283284285286287288289290291
نمایش نتایج: از شماره 2,901 تا 2,903 , از مجموع 2903

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

کسی در ژورنال sustainable cities and society تازگی ها مقاله داده؟ 4 و نیم ماه under reviewی معقوله؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام دوستان
    مقاله من ریوایز ریوایز خورده و در ایمیلی که برای من فرستاده اند گفته اند که:
    Please let us know your views and respond in this regard and in the case of positive response, reply us within 7 days time.
    منظورشون اینه که طی ۷ روز اطلاع بدم که می خوام ریوایز مقاله را انجام بدم یا اینکه فقط ۷ روز برای ریوایز فرصت داده اند؟
    پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم.

ApplyAbroad Hero susighton آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD سیاستگذاری علم و تکنولوژی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr11 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مقاله من ریوایز ریوایز خورده و در ایمیلی که برای من فرستاده اند گفته اند که:
    Please let us know your views and respond in this regard and in the case of positive response, reply us within 7 days time.
    منظورشون اینه که طی ۷ روز اطلاع بدم که می خوام ریوایز مقاله را انجام بدم یا اینکه فقط ۷ روز برای ریوایز فرصت داده اند؟
    پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم.
    سلام دوست عزیز

فرمایش اول شما صحیح است تا ۷ روز اطلاع دهید که آیا نظرات داوران را پذیرفته اید یا ایرادات گرفته شده را قبول دارید و مقاله را اصلاح میفرمائید.
    پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)