صفحه 77 از 364 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687127177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : الگوی داوری مقالات

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    دروود
    من یه 10 12 روزی میشه واسه الزویر سابمیت کردم هنوز که هنوزه توی قسمت submitted to journal.

الان جیکار کنم بهشون میل بزنم؟

ممنون میشم کمک کنید.
    سلام عجله نکنید
    اگه بیش از سه هفته شد یک ایمیل بزنید. انشالله که میره واسه داوری

سلام
    چقدر زمان می بره که ادیتور به ایمیل جواب بده. من 4 روز نامه زدم که مقاله ام withdraw بشه اما هیچ خبری نیست

Junior Member

سلام بچه ها.من یه مقاله به یه ژورنال فرستادم....امروز تو قسمت status زدن in reviewبه چه مفهومیه؟یه ایمیلی هم دادن که توش یه کد مانند برا مقالم داده و ایمیل یه ادیتور دیگه هم گذاشته.این میتونه نشانه ی خوبی باشه؟لطفا کمکم کنید.ممنون

Junior Member

[QUOTE=Abi68;1689082]
    سلام بچه ها.من یه مقاله به یه ژورنال فرستادم....امروز تو قسمت status زدن in reviewبه چه مفهومیه؟یه ایمیلی هم دادن که توش یه کد مانند برا مقالم داده و ایمیل یه ادیتور دیگه هم گذاشته.این میتونه نشانه ی خوبی باشه؟لطفا کمکم کنید.ممنون
    [/QUOTE
    سلام
    بله نشانه خوبی هست.این نشون میده مقاله شما برای داور فرستاده شده و تحت بررسی داور هست.
    قدم اولتون با موفقیت جلو رفته(بررسی ادیتور منظورمه)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad2016 نمایش پست ها
    سلام
    چقدر زمان می بره که ادیتور به ایمیل جواب بده. من 4 روز نامه زدم که مقاله ام withdraw بشه اما هیچ خبری نیست
    سلام دوست عزیز
    به ژورنال بستگی دارد. معمولا 10 تا 15 روز عادی است. بعضی از ژونالها هم ممکن هست 2 روزه جواب بدهند.
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

Junior Member

ممنون از پاسخ خوبتون .یه ایمیل با یه شماره هم برا manuscript دادن..بعد گفتن این ایمیل (Associate Editors (Subject Editor هستش...بعد گفتن اگه تا 8 هفته جواب نیومد برا ما یاداوری کنین.آخرشم گفته اگه میل رسید بهتون مارو در جریان بزارید.به نظرتون بهترین جواب چیه؟چی بدم؟به این نفر دومم میل بزنم؟یا نیازی نیست؟

Junior Member

چند تا سوال دارم 1. وقتی مقاله رو ریوایز میکنن چقدر ممکنه که بعد از ریوایز اکسپت بشه؟ 2. آیا باید در جواب در خواست ریوایز به سوالات داوران مستقیما جواب بدیم یا فقط میتونیم جوابشون رو جز مقاله وارد کنیم؟ 3. اگه یه داور چیزی رو بگه تو مقاله نیست در حالی که اون مورد کامل تو مقاله هست باید چکار کرد؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed841 نمایش پست ها
    چند تا سوال دارم 1. وقتی مقاله رو ریوایز میکنن چقدر ممکنه که بعد از ریوایز اکسپت بشه؟ 2. آیا باید در جواب در خواست ریوایز به سوالات داوران مستقیما جواب بدیم یا فقط میتونیم جوابشون رو جز مقاله وارد کنیم؟ 3. اگه یه داور چیزی رو بگه تو مقاله نیست در حالی که اون مورد کامل تو مقاله هست باید چکار کرد؟
    سلام

1. اصلا نمیشه گفت. تعداد ریوایز بره بالا شاید بشه گفت داره اکسپت میشه
    2. هم باید مستقیم جواب بدین تو یک فایل ورود و هم در مقاله با رنگ قرمز اصلاحات رو انجام بدین و بگین با رنگ قرمز اصلاح کردم. بعضی وقت ها شاید بخوایین برای هر داور از یک رنگ استفاده بکنین زرد برای داور اول و... تو ریوایز هم باید کاورلتر جدید بنویسید و آپلود کنید.
    3. در هر صورت حق با داور هست بیشتر توضیح بدین اون قسمت رو

Junior Member

سلام
    من بیش از 3 ماه است که مقالمو در یک ژورنال elsevier با ایمپکت 2 سابمیت کردم ولی هنوز دست ادیتور هست، 1 ماه پیش هم ایمیل زدم به ادیتور و گفتند که دنبال داور مناسب هستیم، به نظر شما این روند طولانی منطقی هست؟ من چه کار باید بکنم؟ کسی همچین تجربه ای داشته؟ با توجه به این که تقریبا برای 3 ماه دیگه مقاله رو نیاز دارم که حداقل به یه مرحله ای رسیده باشه نه اینکه فقط سابمیت شده باشه

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nzm_azadeh نمایش پست ها
    سلام
    من بیش از 3 ماه است که مقالمو در یک ژورنال elsevier با ایمپکت 2 سابمیت کردم ولی هنوز دست ادیتور هست، 1 ماه پیش هم ایمیل زدم به ادیتور و گفتند که دنبال داور مناسب هستیم، به نظر شما این روند طولانی منطقی هست؟ من چه کار باید بکنم؟ کسی همچین تجربه ای داشته؟ با توجه به این که تقریبا برای 3 ماه دیگه مقاله رو نیاز دارم که حداقل به یه مرحله ای رسیده باشه نه اینکه فقط سابمیت شده باشه

سلام

بله بعضی از ژورنال های الزویر خیلی دیر جواب می دن. منم تجربه ای این چنینی داشتم و سه ماه بود نوشته بود with editor که هنوز به مرحله داوری هم نرفته بود
    به نظرم اگر خیلی خیلی عجله دارین مقاله رو withdraw بکنید (گرچه مخالف این کار هستم). در الزویر فرم هایی نظرخواهی که هست یکی از قسمت های مهمی که بررسی می کنن اینه که این ژورنال مراحل داوری و کلا پروسه داوری اش چقدر طول می کشه. اینا چرت و پرت های من بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)