صفحه 84 از 364 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394134184 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : الگوی داوری مقالات

نقل قول نوشته اصلی توسط ezraiel نمایش پست ها
    خیلی ممنونم Tarkan78 عزیز. شما خیلی هم به من و هم به بقیه دوستان کمک می کنید. شرمنده چون زیاد به بقیه امتیاز ندادم قوانین فروم اجازه نمیده دوباره به شما امتیاز بدم. فقط یه سوال: این متن خیلی تند نیست؟!! شاید بعدا پیش بیاد اینجا دوباره مقاله بفرستیم چون یه جورایی ژورنال خاصیه. بعدا ورندارن بزارنمون تو بلک لیست یا الکی ریجکتمون کنن؟
    برادر دلیلی نداره قضایا رو سوپردراما کنی. فقط بگو می خوای ویثدرا کنی و البته اینکار رو بدون ایمیل قبلی و جویا شدن روند کار انجام نده. مثلا یه نمونش می تونه این باشه:

Dear ٓٓXXX

After trying X times to contact with EiC to see why my paper does not go into a review process -without getting any response- unfortunately I have to request for a withdraw of my paper with Manuscript Number=XXX entitled "XXX"

Kind regards

XXX

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranNZ نمایش پست ها
    برادر دلیلی نداره قضایا رو سوپردراما کنی. فقط بگو می خوای ویثدرا کنی و البته اینکار رو بدون ایمیل قبلی و جویا شدن روند کار انجام نده. مثلا یه نمونش می تونه این باشه:
    Dear ٓٓXXX

After trying X times to contact with EiC to see why my paper does not go into a review process -without getting any response- unfortunately I have to request for a withdraw of my paper with Manuscript Number=XXX entitled "XXX"

Kind regards

XXX
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    اول از همه بگم که من موافق خارج کردن مقاله از روند داوری نیستم. چرا که مجلات معتبر همه چیزشون حساب کتاب داره.
    اینی هم که زده with editor لزوما به این معنا نیست که مقاله شما هنوز به داور ارسال نشده یا هیچ کاری روش انجام نشده. من داشتم مقاله ای 2 ماه with editorبود اما سر دو ماه نتیجه مقاله برام آمده!!! یعنی درسته وضعیت اصلا under review نشد اما مقاله من داروی شد و نتیجش آمد. شاید مقاله شما هم این شکلی باشه!
    پس شاید بهترین کار الان این باشه که شما ی ایمیل جویای وضعیت مقاله بفرستید بعد اگه دیدید دارن دنبال داور میگردن اونوقت مقاله را پس بگیرید

اتفاقا متنی که شما گذاشته بود تند تر بود. مثلا متن شما میگفت که مقاله ما را نفرستادید داور که ممکنه حدس درستی نباشه.
    در ضمن نیاز به معذرت خواهی و این چیزا نیست. من جای شما باشم و بخام مقاله را خارج بکنم، فقط میگم که "لطفا مقاله من را از روند داوری خارج کنید"، همین! نیاز به بیان علت نیست. در ضمن در متن من از عبارت "به نظر میرسه" استفاده کردم تا اگه بگم انگار مقاله من به داور ارسال نشده.

در نهایت اینکه شما متنی را که به صلاح هست بفرستید.
    نیاز به دادن امتیاز هم نیست. در پناه حق باشید
    از راهنماییتون ممنونم دوستان. من تا الان دو بار ایمیل زدم یکیش سه هفته بعذ از سابمیت بود که گفتم مقاله هنوز With editor هستش؟ بعد از 4 روز manager جواب داد آره و من ایمیلتو برای ادیتور ارسال کردم و اون الان از نگرانی شما آگاهه. دفعه دوم که 40 روز بعد از سلبمیت بود ایمیل زدم 6 تا داور معرفی کردم چون در موقع سابمیت جایی برای معرفی داور نبود. بازم manager جواب داد و تشکر کرد. دیگه فک کنم که وقتشه withdraw کنم.
    حالا من به خاطر این معذرت خواهی کردم و سوپرداراماش کردم که شنیدم وقتی ایمیل withdraw میزنی سریع میره under review میخوام ناراحت نشن اگه میتونن بفرستن واسه داور اگرم نه که همون بفرستم یه جا دیگه که سرشون خلوت تره.
    مرسی

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ezraiel نمایش پست ها
    از راهنماییتون ممنونم دوستان. من تا الان دو بار ایمیل زدم یکیش سه هفته بعذ از سابمیت بود که گفتم مقاله هنوز With editor هستش؟ بعد از 4 روز manager جواب داد آره و من ایمیلتو برای ادیتور ارسال کردم و اون الان از نگرانی شما آگاهه. دفعه دوم که 40 روز بعد از سلبمیت بود ایمیل زدم 6 تا داور معرفی کردم چون در موقع سابمیت جایی برای معرفی داور نبود. بازم manager جواب داد و تشکر کرد. دیگه فک کنم که وقتشه withdraw کنم.
    حالا من به خاطر این معذرت خواهی کردم و سوپرداراماش کردم که شنیدم وقتی ایمیل withdraw میزنی سریع میره under review میخوام ناراحت نشن اگه میتونن بفرستن واسه داور اگرم نه که همون بفرستم یه جا دیگه که سرشون خلوت تره.
    مرسی
    اینم حرفیه. در انتخاب مجله جدید دقت لازم را داشته باشید که احیانا این مشکل ایجاد نشه
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

سلام دوستان
    عوض شدن تاریخ under Review توسط ژرنال به چه معنا هست؟

Senior Member kran آواتار ها

دروود

الزویر کلا چند مرحله داوری داره؟ یک بار یا احتمالا دو بار هم وجود داره؟

وقتی مقاله توی مرحله under review یعنی الان ادیتور تونسته واسش داور پیدا کنه یا امکان داره هنوز داور واسش انتخاب نشده باشه؟

ممنون میشم کمکم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    عوض شدن تاریخ under Review توسط ژرنال به چه معنا هست؟
    به این معنی هست که یه اتفاقی افتاده یا حالا رویوئری جواب داده یا یکی به کار اضافه شده یا یه چیزی شده. در کل یعنی کار داره جلو میره.

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    دروود

وقتی مقاله توی مرحله under review یعنی الان ادیتور تونسته واسش داور پیدا کنه یا امکان داره هنوز داور واسش انتخاب نشده باشه؟

ممنون میشم کمکم کنید.
    معمولا برای اکسپت شدن دو مرحله داره یکبار ریوایز و بار دوم اکسپت!

Member mordabenilofari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Sciences, University of Montreal

سلام. ممکنه در حال پیدا کردن داور باشه و یا اندرریویو. یکی از مقالات من بعد از ۴ ماه که اندرریویو بود رو بهم برگردوندن و گفتن نتونستن داور پیدا کنن. البته این مورد خیلی کم پیش میاد و از کم شانسی من بوده

دروود

ممنون میشم کمکم کنید.

ApplyAbroad Senior Veteran

دروود

ممنون میشم کمکم کنید.
    سلام

الزویر چندین مرحله داوری داره.
    1) داوری مقاله شما توسط Journal Manager که چیزهای عمومی مقاله رو بررسی می کنه و ممکنه بخاطر ایرادات انگلیسی خیلی زیاد مقاله ریجکت بشه. اگه این مرحله تایید شد مقاله به ادیتور فرستاده میشه.
    2) داوری مقاله توسط ادیتور که در مورد ایده پردازی مقاله و کلا قسمت های مهم مقاله و سطح زبان انگلیسی مقاله که درسته از لحاظ Journal Manager تایید شده ولی ادیتور از لحاظ تخصصی انگلیسی ممکنه مقاله رو ریجکت کنه.
    3) ارسال مقاله به دو داور. یکی از داورها تازه نفس و جوان هست و یکی از داورها صد در صد یکی از استادان حرفه ای در زمینه شما و یا نزدیک به زمینه شماست.
    4) اگر یکی از داورها ریجکت و یکی اکسپت بده داور سوم می یاد و نظرش رو می گه و تا انتها این طوری میره
    5) اون دوتا داور اول از لحاظ انگلیسی نیز مقاله رو چک می کنن و حتی اگر هر دوتا داور اکسپت بدن (حالا شاید در ریوایزهای بعدی)، باز هم یک داور سوم معرفی میشه که این داور که معمولا نیتو هست و یا کسی که چندین مقاله داره و زمینه اش این مقاله هست. وظیفه اش اینه مقاله رو از لحاظ انگلیسی تحلیل بکنه و ببینه مقاله اوکی هست یا نه.
    این بود چرت و پرت های من DDDDDDDD

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    سلام

الزویر چندین مرحله داوری داره.
    1) داوری مقاله شما توسط Journal Manager که چیزهای عمومی مقاله رو بررسی می کنه و ممکنه بخاطر ایرادات انگلیسی خیلی زیاد مقاله ریجکت بشه. اگه این مرحله تایید شد مقاله به ادیتور فرستاده میشه.
    2) داوری مقاله توسط ادیتور که در مورد ایده پردازی مقاله و کلا قسمت های مهم مقاله و سطح زبان انگلیسی مقاله که درسته از لحاظ Journal Manager تایید شده ولی ادیتور از لحاظ تخصصی انگلیسی ممکنه مقاله رو ریجکت کنه.
    3) ارسال مقاله به دو داور. یکی از داورها تازه نفس و جوان هست و یکی از داورها صد در صد یکی از استادان حرفه ای در زمینه شما و یا نزدیک به زمینه شماست.
    4) اگر یکی از داورها ریجکت و یکی اکسپت بده داور سوم می یاد و نظرش رو می گه و تا انتها این طوری میره
    5) اون دوتا داور اول از لحاظ انگلیسی نیز مقاله رو چک می کنن و حتی اگر هر دوتا داور اکسپت بدن (حالا شاید در ریوایزهای بعدی)، باز هم یک داور سوم معرفی میشه که این داور که معمولا نیتو هست و یا کسی که چندین مقاله داره و زمینه اش این مقاله هست. وظیفه اش اینه مقاله رو از لحاظ انگلیسی تحلیل بکنه و ببینه مقاله اوکی هست یا نه.
    این بود چرت و پرت های من DDDDDDDD
    با سلام خدمت چرت و پرت گوی بزرگگگگگگگ
    امیر جان حالا این و سط اگر موضوع مقاله جدید باشد و کسی توی او زمینه تخصص نداشته باشد تکلیف چی هستش؟؟
    آیا مستحب است که صبر پیشه کند و یا اینکه withdraw کند؟؟
    شایان ذکر است الان 1.5 سال از زمان سابمیت میگذردددددددددددددد.

Good Luck
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_sh نمایش پست ها
    با سلام خدمت چرت و پرت گوی بزرگگگگگگگ
    امیر جان حالا این و سط اگر موضوع مقاله جدید باشد و کسی توی او زمینه تخصص نداشته باشد تکلیف چی هستش؟؟
    آیا مستحب است که صبر پیشه کند و یا اینکه withdraw کند؟؟
    شایان ذکر است الان 1.5 سال از زمان سابمیت میگذردددددددددددددد.

Good Luck
    سلام سهیل <3
    کلی خندیدم به پیامت سهیل DDDDDDDDDDDDD اون شایان ذکر رو قشنگ گفتی DDD
    1.5 سال؟!!!!! خیلی زیاده !!!!
    چرا اگه دقیقا تو اون زمینه هم نباشه نزدیک به اون زمینه هست. والا معیار انتخاب داورهای مقاله بستگی به ادیتور داره. بعضی وقت ها می بینی از داورهایی که خودت پیشنهاد دادی که اتفاقا نویسندگان مقالاتی که بهش رفرنس دادی هم هست و خوب هاش رو به عنوان داور انتخاب می کنهD یا می بینی قبلا ادیتور از یکی خواسته بود داوری بکنه و عالی داوری کرده دوباره ازش می خواد و...
    راستش withdraw کردن حق شماست و 1.5 سال خدا صبر بده بهت D

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)