صفحه 313 از 364 نخستنخست ... 213263303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322323363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,121 تا 3,130 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط roberto11 نمایش پست ها
    سلام
    من از اول رفرنس دادم.
    و مدلهامو با اون مقاله کالیبره کردم که کلاً مرسوم هستش.
    مقاله مربوط به انتشارات ieee هستش و برای پرمیشن هزینه میخواد.
    جسارتا با توجه به متنتون که واژه استفاده کردین رو ذکر کردین برداشتم رو استفاده بود نه مقایسه. مقایسه که چیز فوق العاده مرسومیه .برای جلوگیری از دردسر بخصوص تو ژورنالهای ieee نباید نخ به ادیتورها داد .بشدت ریزبین و گیر هستن و اگه بفهمن افزودن المانی به مقاله کم کیف مقاله رو بهبود میده هیچ جوره کوتاه نمیان.بخاطر همین بعید میدونم دیگه بتونین کاری کنین جز پرداخت هزینه

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط rainf نمایش پست ها
    جسارتا با توجه به متنتون که واژه استفاده کردین رو ذکر کردین برداشتم رو استفاده بود نه مقایسه. مقایسه که چیز فوق العاده مرسومیه .برای جلوگیری از دردسر بخصوص تو ژورنالهای ieee نباید نخ به ادیتورها داد .بشدت ریزبین و گیر هستن و اگه بفهمن افزودن المانی به مقاله کم کیف مقاله رو بهبود میده هیچ جوره کوتاه نمیان.بخاطر همین بعید میدونم دیگه بتونین کاری کنین جز پرداخت هزینه
    خواهش میکنم. مقاله خودم در IEEE نیستا، پابلیشر مقاله ای که باید از اون پرمیشن بگیرم مربوط به IEEE هستش.
    چی بگم! آخه مقاله اکسپت هم که نشده کلی گرفتاری بکشم برای واریز پول و هزینه هم بکنم اونوقت ریجکت کنن، اون دیگه بدتره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    والله چی بگم. انشالله که موفق باشین
    اسم مجله چیه؟ بگید تا ارزیابی کنم
    شاید خودم رایگان براتون ادیت کردم و دادم بهتون بفرستین
    راستی: وقتی مقاله رو میخواید سابمیت کنید (هر مقاله ای)، در پاسخ به داورها چنان باید محکم صحبت کنید که چه بسا طرف متن رو برای اثبات حرف شما چک نکنه!
    همین کارو کردم.. با یک لحن محترمانه و محکم ج دادم بهشون بعد دیدم داوره کلا گیر داده و ادامه ماجرا.....

خیلی لطف میکنید

Environmental Science and Pollution Research/Springer

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

خواهش میکنم. مقاله خودم در IEEE نیستا، پابلیشر مقاله ای که باید از اون پرمیشن بگیرم مربوط به IEEE هستش.
    چی بگم! آخه مقاله اکسپت هم که نشده کلی گرفتاری بکشم برای واریز پول و هزینه هم بکنم اونوقت ریجکت کنن، اون دیگه بدتره
    سلام
    اولا اون ایمیلی که زدن به این مفهوم نیست که شما اگه همین الان پرمیشن نگیرید داوری مقالتون متوقف میشه. و اینکه اون ایمیل رو دفتر مجله به شما فرستاده و چه بسا ادیتور هم در جریان نیست. دفتر نشریه دیده که شما در کپشن ی عکس رفرنس زدین، به شما پیام داده که اگه از این رفرنس برداشت کردی باید کپی رایت رو رعایت کنی. فرستادن این فایل به مجله تا زمانی که مقاله چاپ نشده اجباری نیست، اما وقتی که مقاله رو میخوان چاپ کنن، حتما اون فایل رو میخوان، در غیر اینصورت مقاله تون چاپ نمیشه.
    در بسیاری از مواقع که احتمال بسیار زیاد عکس و مقاله ای که شما میخواین از محتویاتش در کار جدیدتون استفاده کنید شامل اون میشه داستان اینطوره که شما هزینه ای پرداخت نمیکنید، کاملا رایگانه! منتهی باید بدونید چطوری پرمیشن بگیرید
    برای اطمینان عنوان مقاله رو یا اینجا یا خصوصی برام بفرستید تا بررسی کنم (منظورم مقاله ای هست که میخواین یکی از عکسهاش رو در مقاله جدیدتون استفاده کنید).
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

من چون رشته ام برق نیست از IEEE زیاد اطلاعات ندارم. الان یکی دو تا مقاله از مجلاتش رو چک کردم دیدم که میشه رایگان پرمیشن گرفت. پس احتمال بسیار زیاد شما هم میتونید

Banned

بحث political clout یا به اصطلاح خودمون پارتی بازی در مجلات معتبر امری شایع هست، نمیشه هم گفت متاسفانه یا خوشبختانه. مجلات معتبر به افراد گردن کلفت راحت تر اطمینان میکنن و تازه این قضیه در مورد مقالات ریویو حائز اهمیت بیشتریه.
    نمیخام بگم که حتما از افراد خفن بهره بگیرید که چه بسا خودتون و مقالات زیادی که خود نویسندگان (حالا هر کدوم از نویسندگان مقاله شما) چاپ کردن میتونه مجلات خفم رو بر فرستادن مقاله برای داوری اقناع کنه اما خب اگه
    1- مقالتون واقعا خفنه
    2- متن سلیس و درستی داره
    3- نویسندگان فعلی زیاد اعتبار دهن پر کن ندارند
    میتونید از همکاری استاد خارجی استفاده کنید
    ممنون
    میشه بگین جه متنی باید فرستاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    ممنون
    میشه بگین جه متنی باید فرستاد؟
    پس با این سوال در واقع همچنان اعتقاد دارین که باید ی نفر دیگه به جمع نویسندگان وارد بشه.
    متن میتونه هر طور که دوست دارین باشه. به فرد مورد نظر ایمیل بفرستید و در متنش بگید که ما ی مقاله ای در این حوزه نوشتیم و با در نظر گرفتن پروفایل علمی و تحقیقاتی شما که به نظر بسیار به موضوع تحت آماده سازی ما نزدیکه، فکر میکنیم که نظرات شما بسیار سازنده و مفید خواهد بود. بنابراین ازتون درخواست میکتیم که در صورت علاقمندی و داشتن وقت آزاد، مقاله ای که اتچ شده رو بررسی و به ما بفرمایید که ایا میتونید این مقاله رو بخونید و در چاپ این مقاله مشارکت کنید؟

Banned

پس با این سوال در واقع همچنان اعتقاد دارین که باید ی نفر دیگه به جمع نویسندگان وارد بشه.
    متن میتونه هر طور که دوست دارین باشه. به فرد مورد نظر ایمیل بفرستید و در متنش بگید که ما ی مقاله ای در این حوزه نوشتیم و با در نظر گرفتن پروفایل علمی و تحقیقاتی شما که به نظر بسیار به موضوع تحت آماده سازی ما نزدیکه، فکر میکنیم که نظرات شما بسیار سازنده و مفید خواهد بود. بنابراین ازتون درخواست میکتیم که در صورت علاقمندی و داشتن وقت آزاد، مقاله ای که اتچ شده رو بررسی و به ما بفرمایید که ایا میتونید این مقاله رو بخونید و در چاپ این مقاله مشارکت کنید؟
    دوست عزیز با تشکر از شما و وقتتون
    فقط سوالی که هست این مقاله رو همون اول اتچ کنیم؟
    در واقع تنهام و باید اسم استاد بیاد چون ریویو هست و الکی وقتم رو تلف نکنم. به استاد هم رفرنس هم دادم.

ببخشید تو پرانتز من همون دانشگاهی که استادش اونجاست هم اتفاقا اپلای کردم. ولی واقعا نه به هدف مخ زدن این استاد. میخوام ببینم اصلا حرف زدن در این مورد درسته؟ دنبال پوزیشن هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    دوست عزیز با تشکر از شما و وقتتون
    فقط سوالی که هست این مقاله رو همون اول اتچ کنیم؟
    در واقع تنهام و باید اسم استاد بیاد چون ریویو هست و الکی وقتم رو تلف نکنم. به استاد هم رفرنس هم دادم.

ببخشید تو پرانتز من همون دانشگاهی که استادش اونجاست هم اتفاقا اپلای کردم. ولی واقعا نه به هدف مخ زدن این استاد. میخوام ببینم اصلا حرف زدن در این مورد درسته؟ دنبال پوزیشن هستم
    بله مشکلی نداره. بنظرم باید اتچ کنید.

سلام دوستان، یک مسئله ایی برای پروسه ی ریوایز مقاله امون پیش اومده که واقعا نمیدونم چی شده، ممنونم میشم اگه لطف کنید و نظرتون رو بگید. ما مقاله ایی رو حدود 6 ماه پیش فرستادیم(موضوع کارمون درمورد استفاده از سیستم های جمع آوری آب باران تو قسمت مسکونی 7تا شهر بوده) و روند عادیش طی شد و تقریبا 2 ماه بعدش کارمون داوری شد( 2تا دوار داشتیم یکیشون متخصص تو زمینه ی کارمون و یکی هم بیشتر از لحاظ نگارش و زبانی ایراد گرفته بود) ومیجر ریویژن خورد و 2ماه هم وقت داشتیم برای جواب دادن به کامنت ها. نسخه ی ریواز رو فرستادیم و بلاخره بعد از 2ماه، دیروز جواب داورا اومد.(البته دوباره میجر ریویژن زدن) داور اول که راضی بود فقط گفت خیلی خلاصه یک مطلبی رو که تو نامه ی کامنت ها گفتیم رو توی نسخه ی منواسکریپت بهش اشاره کنیم. اما قسمت عجیبش اینجا بود که کامنتی از داور دوم اصلا نبود و یهو نظرات داور سومی اومده که حتی یک مورد از کامنتاش به موضوع ما ربطی نداره (در مورد معماری پایدار و مصالح بومی(مثلا استفاده از چوب) و معماری معاصر اومده حرف زده) بعد اصلا برا حرفاش به شماره ی صفخه یا پاراگرافی اشاره نکرده ، برا خودش درمورد بخش دیسکاشن اومده حرف زده. ما اصن همچنین چیزایی رو تو کارمون نه تنها حرفی نزدیم بلکه ادعایی هم نداشتیم درموردشون چون اصن موضوع کار ما درمورد اون نوع سیستم خاص بوده نه معماری خونه ها. حالا من 2تا سوال دارم خدمتتون: 1) این واقعا مرسومه که یک داور دیگه کامنتی نده و کار رو وسطش ول کنه؟ 2)ممکنه که ما به ادیتور ایمیل بزنیم و بپرسیم که کامنتای داور سوم ممکنه ماله مقاله ی دیگه ایی باشه و اشتباه شده؟ چون جداً حتی یک کلمه ی مشترک حتی یکبار اسم سیستم و روش کارمون رو بهش اشاره ایی نکرده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)