صفحه 256 از 364 نخستنخست ... 156206246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266306356 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,551 تا 2,560 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    سلام برخی کنفرانسها میخواهند اول چکیده را بفرستید و بعد از تایید مقاله کامل را میخواهند جزییات معمولا در وب سایت هر کنفرانسی قید شده است در مور د اعتبار در حالت کلی مقالات مجلات ای اس ای از کنفرانسها معتبرتر هستند مگر موارد و کنفرانسهای بسیار معتبر خاص که در هر رشته ای معمولا همه انها را میدانند
    ایا در صورت اکسپت چکیده بعدا در کنفرانس نویسنده در کنفرانس حضور داشته باشه؟
    این جمله یعنی چی؟
    Once the abstracts is accepted, at least one of the authors must register for and present at the conference.

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2014 نمایش پست ها
    ایا در صورت اکسپت چکیده بعدا در کنفرانس نویسنده در کنفرانس حضور داشته باشه؟
    این جمله یعنی چی؟
    Once the abstracts is accepted, at least one of the authors must register for and present at the conference.
    بستگی به کنفرانس دارد و در وب سایت کنفرانس باید ببینید. معنی فارسی جمله مذکور این است:
    پس از پذیرش چکیده، حداقل یکی از نویسندگان باید در کنفرانس ثبت نام و در کنفرانس برای ارایه مقاله حضور داشته باشند

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2014 نمایش پست ها
    ایا در صورت اکسپت چکیده بعدا در کنفرانس نویسنده در کنفرانس حضور داشته باشه؟ی
    این جمله یعنی چی؟
    سلام
    اگر این کنفرانس خارج از ایران است و مشکل در رفتن دارید می توانید از پژوهشگری که در آن کشور (و یا در حالت بهتر در شهر برگزارکننده کنفرانس) است کمک بگیرید و او را بعنوان یکی از co-author ها معرفی کنید. در ریسرچ گیت می توانید چنین کسانی را پیدا کنید. دستکم هزینه ی سفر از روی دوشتان برداشته می شود.

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    حدود ماه فوریه 2017 مقاله ای رو ارسال کردم برای یک نشریه ای هنوز در حال داوری است. یکی دو بار هم امیل زدم جوابی به من نداند. سایتشون رو چک کردم که آیا اصلا مقاله ایرانی می پذیرند یا خیر؟ دیدم حداقل دو تا مقاله ایرانی رو برای 2017 چاپ کردن بعد از من فرستاده قبل از من اکسپت گرفته!! حالا اصلا نمی دونم چیکار باید بکنم. این همه صبر کردم آخرش واقعا بهترین راه چیه؟

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط simu نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    حدود ماه فوریه 2017 مقاله ای رو ارسال کردم برای یک نشریه ای هنوز در حال داوری است. یکی دو بار هم امیل زدم جوابی به من نداند. سایتشون رو چک کردم که آیا اصلا مقاله ایرانی می پذیرند یا خیر؟ دیدم حداقل دو تا مقاله ایرانی رو برای 2017 چاپ کردن بعد از من فرستاده قبل از من اکسپت گرفته!! حالا اصلا نمی دونم چیکار باید بکنم. این همه صبر کردم آخرش واقعا بهترین راه چیه؟
    سلام
    تا داوری مقاله شما نرسه ادیتور تصمیمی برای مقاله شما نمیگیره. اینکه حدود یکسال گذشته مسلما زمان خیلی زیادی هست. ولی خب مقصر داورهای مقاله شما هستن که نظرشون رو هنوز نفرستادن برای ژورنال. شما هم خیلی کاری از دستتون برنمیاد. اگر یکی دوبار ایمیل زدید به ژورنال دیگه نزنید که یه وقت حساسیت ایجاد نشه. هم باید منتظر بمونید تا همه نظرات به دست ادیتور برسه.
    یک سری ژورنالها خیلی حساسن برای زمان داوری. فشار میارن به داورها که نظراتشون رو بفرستن. یا اینکه با یه داور سریع تصمیمشون رو میگیرن. ولی مشخصه ژورنالی که شما فرستادید تا داوری همه داورها نرسه تصمیمی برای مقاله شما نمیگیره.

دوستان عزیز سلام
    دوست عزیز هر مقاله ۷. ۹ ماه. زمان برای سابمیت مقاله و. ۱۰ ماه برای revise or review وقت خواهد برد این پروسه کاملا طبیعی. اکثر افراد که مقاله مینویسند
    در زمان پذیرش تنها مینویسند یک مقاله سابمیتی. و اکسبت مقاله به. پذیرش دانشگاه نمدرسه
    حتی بعضی از دوستان بخاطر اکسبت مقاله. سال بعد پذیرش میگیرند اونم پذیرش فول فاند به قول x20 جای نگرانی نیست

دوستان عزیز سلام
    سلام
    اگر ممکن است می شود نام ژورنال را بگویید. اینکه پاسخ ایمیلتان را نداده اند ممکن است نشانه ی خوبی نباشد. باز اگر ادیتور پاسخی می داد یک چیزی و اینکه مقاله اتان را به دست داور سپرده است و داوران پاسخگو نیستند و...اما اینکه اصلا پاسخی ندهند مرا یاد یکی از ژورنالهای الزویر انداخت که بعد از هشت ماه انتظار شروع به ایمیل زدن به ادیتور کردم اما دریغ از یک پاسخ مستقیم و مدام یک کارمند الزویر به من پاسخ می دادو بعد که گفتم می خواهم withdraw کنم دوباره کارمنده پاسخگو بود که به ادیتور می گویم...یکماه دیگر صبر کردم دیدم که نشد و همچنان وضعیت مقاله ی من under review هست باز ایمیل زدم اما همان کارمند هم دیگر پاسخگو نبود از اینرو یک ایمیل زدم و گفتم که بعلت عدم پاسخگویی شما به درخواست بنده من این مقاله را می خواهم که در جای دیگری سابمیت کنم و از دید من این مقاله withdraw شده است. و خب البته پیشترش هم با یکی از ادیتورهای الزویر مشورت کرده بودم و گفته بود میتوانی اینکار را بکنی فقط تمام ایمیل ها را آرشیو کن تا سندی باشد برایت. و خب مقاله را به ژورنال دیگری سابمیت کردم و در کاور لتر هم این موضوع را گفتم و ادیتور هم گفت موردی ندارد. و کمتر از سه ماه داوری مقاله ام تمام شد. اما همچنان در ژورنال قبلی وضعیت مقاله ام under review است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah9093 نمایش پست ها
    سلام
    اگر ممکن است می شود نام ژورنال را بگویید. اینکه پاسخ ایمیلتان را نداده اند ممکن است نشانه ی خوبی نباشد. باز اگر ادیتور پاسخی می داد یک چیزی و اینکه مقاله اتان را به دست داور سپرده است و داوران پاسخگو نیستند و...اما اینکه اصلا پاسخی ندهند مرا یاد یکی از ژورنالهای الزویر انداخت که بعد از هشت ماه انتظار شروع به ایمیل زدن به ادیتور کردم اما دریغ از یک پاسخ مستقیم و مدام یک کارمند الزویر به من پاسخ می دادو بعد که گفتم می خواهم withdraw کنم دوباره کارمنده پاسخگو بود که به ادیتور می گویم...یکماه دیگر صبر کردم دیدم که نشد و همچنان وضعیت مقاله ی من under review هست باز ایمیل زدم اما همان کارمند هم دیگر پاسخگو نبود از اینرو یک ایمیل زدم و گفتم که بعلت عدم پاسخگویی شما به درخواست بنده من این مقاله را می خواهم که در جای دیگری سابمیت کنم و از دید من این مقاله withdraw شده است. و خب البته پیشترش هم با یکی از ادیتورهای الزویر مشورت کرده بودم و گفته بود میتوانی اینکار را بکنی فقط تمام ایمیل ها را آرشیو کن تا سندی باشد برایت. و خب مقاله را به ژورنال دیگری سابمیت کردم و در کاور لتر هم این موضوع را گفتم و ادیتور هم گفت موردی ندارد. و کمتر از سه ماه داوری مقاله ام تمام شد. اما همچنان در ژورنال قبلی وضعیت مقاله ام under review است.
    سلام دوست عزیز شرمنده که دیر جواب می دم. راستش درگیر یک مقاله دیگرم بودم. مقاله ای که 20 سپتامبر فرستادم خوشبختانه دسامبر اکپسپت گرفت. فقط نسخه ای که برای proof for review فرستادند برای قبل از ریواز است. مونده بودم که چرا نکات ریواز در این نسخه نهایی مقاله لحاظ نشده. دو سه روزی با مسئول مربوطه در گیره بودم فقط گفت که نگران نباش ما حتما قبل از جاپ نهایی با شما تماس می گیرم. بعد یکی از دوستانم گفت که خیلی تغییر ندادی در ریواز همین هم چاپ بشه خودش خوبه حالا سخت نگیر !!. حالا ببینم چی میشه.
    اسم اون نشریه Acta ecologica sinica است. یک نشریه چیینی است. در الزویر است ولی ایمپکت نداره ولی در اسکوبوس است. اصلا موندم چیکار کنم. دو سه تا ایرانی دیدم که چاپ شدند. دارم فکر می کنم مثل شما withdraw بدم بفرستم یک نشریه دیگه. چون در شاخه های ساینس علم روز به روز پیشرفت می کنه همین الان همن مقاله ام قدیمی محسوب میشه. یکی از دوستان بالا گفت 11 ماه صبر کردی باز هم صبر کن. نمی دونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط x20 نمایش پست ها
    دوست عزیز هر مقاله ۷. ۹ ماه. زمان برای سابمیت مقاله و. ۱۰ ماه برای revise or review وقت خواهد برد این پروسه کاملا طبیعی. اکثر افراد که مقاله مینویسند
    در زمان پذیرش تنها مینویسند یک مقاله سابمیتی. و اکسبت مقاله به. پذیرش دانشگاه نمدرسه
    حتی بعضی از دوستان بخاطر اکسبت مقاله. سال بعد پذیرش میگیرند اونم پذیرش فول فاند به قول x20 جای نگرانی نیست������
    دوست عزیز ممنون که پاسخ دادی و شرمنده که دیر پاسخ می دم. فرمایش شما می تونه درست باشه. ولی به نظرم رشته به رشته فرق می کنه. به نظرم شما رشته مهندسی هستی درسته؟ من در ساینس هستم. با یکی از استادهای خارجی تماس گرفتم به من گفت بدون مقاله داشجویان اینترنتشال امکان نداره که بورسیه شوند. ما باید تو رزومه مون دو سه تا مقاله باشه. رزومه خالی که توجه استادی رو جلب نمی کنه. تازه سطح کارهای اون ور معمولا (نه همیشه) خیلی بالاتر از ماست.

Junior Member

اساتید گرامی سلام. بنده مقاله ای را در یکی از ژورنال های معتبر IEEE سابمیت کردم که سیستم سابمیتش scholarOne هستش. مقاله به محض سابمیت در مرحله چک کردن از نظر ساختار و سرقت و اینا قرار گرفت و دقیقا بعد از حدود 24 ساعت under review شد! حالا این وسط من هیچ استاتوس editor assignment یا هرچیزی که نشان دهد که ادیتور آن را فرستاده برای داوری ندیدم! آیا این مسئله خطرناکه؟ و مقاله میتونه در حال رد شدن باشه؟ یا این under review یعنی اینکه داره داوری میشه و خیالم راحت باشه؟ الان 10 روزه under review هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)