صفحه 290 از 364 نخستنخست ... 190240280281282283284285286287288289290291292293294295296297298299300340 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,891 تا 2,900 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadh نمایش پست ها
    خیر توی حالت تک ستونه 48 صفحه هست. البته بدون رفرنس ها که چیزی حدود 200 تا رفرنس هستن. البته هنوز تحقیق نکردیم که برای سابمیت باید به فرمت IEEE ارسالش کنیم یا نه همینطور ساده بفرستیمش
    اگر مقاله تان مروری نیست 48 صفحه و 200 رفرنس بسیار غیرعادی هست.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    اگر مقاله تان مروری نیست 48 صفحه و 200 رفرنس بسیار غیرعادی هست.
    با سلام و سپاس از نظرتون
    مقاله Survey هست

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

با سلام و سپاس از نظرتون
    مقاله Survey هست
    در این صورت مشکلی از نظر سایز و تعداد مراجع نیست.

البته من از رویه IEEE آگاه نیستم، اما بسیاری اوقات برای مقالات مروری مستحب و یا واجب هست که با ادیتور هماهنگ شوید، چون با توجه به ماهیت متفاوت این مقالات گاه الزامات خاصی ضروری هست. حتی بعضی از مجلات مقالات مروری را به صورت سیستمی نمی پذیرند و لازم هست برای سابمیت هماهنگی های لازم انجام شود.

Karl Popper

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    در این صورت مشکلی از نظر سایز و تعداد مراجع نیست.

البته من از رویه IEEE آگاه نیستم، اما بسیاری اوقات برای مقالات مروری مستحب و یا واجب هست که با ادیتور هماهنگ شوید، چون با توجه به ماهیت متفاوت این مقالات گاه الزامات خاصی ضروری هست. حتی بعضی از مجلات مقالات مروری را به صورت سیستمی نمی پذیرند و لازم هست برای سابمیت هماهنگی های لازم انجام شود.
    این مجله بخصوص منحصرا مقاله های survey چاپ میکنه و مقالات معمولی نداره.

Junior Member

دوستان سلام
    ممنون میشم در مورد اصلاحی که یک داور در مورد شکل مقاله من خواسته کمک ام کنید. من کانتور توزیع دما رو در نمونه ام با دو روش عددی مختلف در شکل نشون دادم. یکی با نرم اقزار آباکوس هست. یکی با تک پلات. شکل ها هم یکی هست . اما مشکل اینجاست که محدوده های هر باند در دو نرم افزار به یک شکل نشون داده نمیشه. توی آباکوس، حداکثر و حداقل هر باند رو نشون میده. اما در تک پلات، بزرگترین ماکسیمم و کوچکترین مینیمم رو نشون نمیده. من چطور باید اینها رو یکی کنم؟ یا چه جوابی به ادیتور بدم؟

Junior Member

دوستان
    من یک مقاله به journal of applied physics فرستادم. تو سایت گفته حداکثر 40 روزه first decision رو اعلام میکنن. اما الان 46 روزه که هنوز نتیجه ای اعلام نشده. فرایند بررسی در ژورنال سریع هست. اما، بعد از این که یک سری نظرات داورها دریاقت شد، زد که به داوری اضافی نیاز داره و الان چند سری مقاله برای داورهای ممکن فرستاده شده و داورها قبول نکردن. اگر بعد از داوری چند نفر که نتیجه اش رو دریاقت کردن، داور اضافی پیدا نکنن چی میشه؟ و اصولا چرا داور اضافی خواسته و هیچ نتیجه ای اعلام نکرده؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar2019 نمایش پست ها
    دوستان
    من یک مقاله به journal of applied physics فرستادم. تو سایت گفته حداکثر 40 روزه first decision رو اعلام میکنن. اما الان 46 روزه که هنوز نتیجه ای اعلام نشده. فرایند بررسی در ژورنال سریع هست. اما، بعد از این که یک سری نظرات داورها دریاقت شد، زد که به داوری اضافی نیاز داره و الان چند سری مقاله برای داورهای ممکن فرستاده شده و داورها قبول نکردن. اگر بعد از داوری چند نفر که نتیجه اش رو دریاقت کردن، داور اضافی پیدا نکنن چی میشه؟ و اصولا چرا داور اضافی خواسته و هیچ نتیجه ای اعلام نکرده؟
    سلام لابد ادیتور نتوانسته به جمع بندی برسه و نظرات داوران متناقض بوده. ضمنا 46 رو که چیزی نیست. منتظر پاسخ باشید و خودتان را درگیر این مسایل نکنید.

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar2019 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ممنون میشم در مورد اصلاحی که یک داور در مورد شکل مقاله من خواسته کمک ام کنید. من کانتور توزیع دما رو در نمونه ام با دو روش عددی مختلف در شکل نشون دادم. یکی با نرم اقزار آباکوس هست. یکی با تک پلات. شکل ها هم یکی هست . اما مشکل اینجاست که محدوده های هر باند در دو نرم افزار به یک شکل نشون داده نمیشه. توی آباکوس، حداکثر و حداقل هر باند رو نشون میده. اما در تک پلات، بزرگترین ماکسیمم و کوچکترین مینیمم رو نشون نمیده. من چطور باید اینها رو یکی کنم؟ یا چه جوابی به ادیتور بدم؟

تا جایی که به خاطر دارم در اباکوس امکان این تنظیمات برای کاربر وجود دارد، اگر مطمین هستید که نمی شود همین توضیح که اینجا فرمودید را به ادیتور بدهید.

Karl Popper

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

با عرض سلام و اجترام خدمت تمام دوستان عزیز
    میخواستم ببینم از مدت زمانی که مقاله سابمیت میشه و تا زمانی که میره تحت داوری چند روز رو میشه به طور معقول در نظر گرفت؟ با توجه به اینکه الان شروع ترم هم هست و احتمالا سر داوران (که معمولا استاد هم هستند) شلوغ هست

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

با عرض سلام و اجترام خدمت تمام دوستان عزیز
    میخواستم ببینم از مدت زمانی که مقاله سابمیت میشه و تا زمانی که میره تحت داوری چند روز رو میشه به طور معقول در نظر گرفت؟ با توجه به اینکه الان شروع ترم هم هست و احتمالا سر داوران (که معمولا استاد هم هستند) شلوغ هست
    بستگی به مجله داره و نمی توان زمان دقیقی گفت. مجلات متفاوت عمل می کنند اما اگر در کمتر از یک ماه این اتفاق بیفتد منطقی است. البته بستگی به مجله دارد. ممکن است بعضا مقاله حتی دو تا سه ماه دست ادیتور بماند یا برعکس، حتی دو سه روزه برود برای داوری. اما به نظر من اگر در کمتر از یک ماه این اتفاق بیفتد منطقی است با توجه به شلوغ بودن سر ادیتور ها و مشکلات دیگر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)