صفحه 360 از 364 نخستنخست ... 260310350351352353354355356357358359360361362363364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,591 تا 3,600 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidtelecom نمایش پست ها
    سلام و آرزوی موفقیت.از کیفیت ژورنالتون اطلاعی ندارم ولی در کل تو این بازه از سال خیلی از ادیتورا دیر جواب میدن البته در مورد ژورنالهای معروف این قضیه صدق نمیکنه.بنظرم یه ماهی حداقل صبر کنید
    اول سال اونا عین اول سال خود ماست که از چند روز مونده به عید تا خود 13 بدر کسی درگیر هیچ بحث کاری و شغلی نیست
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط china2020 نمایش پست ها
    دوست بزرگوار یه سوال بپرسم از خدمتتون. بنده هم با مشکل روند کند داوری بعضا مواجه میشم، که دقیقا مجبور میشم راهکار شمارو به کار ببندم، همون ارسال همزمان به مجله دیگه. درسته که از لحاظ اخلاق حرفه ای این کار مشکل داره، ولی خب با توجه به طولانی شدن روند داوری ها و ریسک ریجکتی و نداشتن عمر نوح و صبر ایوب، واقعا چاره ای نمیمونه برای آدم. حالا سوال اینه، مثلا سایمیت می کنیم به یکی از مجلات الزیور و میره گیر می کنه در فرآیند داوری، همزمان میفرستم به مجلات انتشاراتی مثل اشپرینگر، وایلی، تیلور اند فرانسیس و غیره. به نظرتون چقدر احتماش هست قضیه رو در این حالت بفهمن؟ و اگه متوجه شدند عواقبش چیه؟ مستقیم بلک لیست یا هشدار و اخطار و فلان؟
    من کسی رو میشناختم که به ی ژورنالی در عربستان که از قضا توی اشپرینگر چاپ میشد مقاله ای رو فرستاد که اینتروداکشنش کپی از مقاله قبلی خود این بنده خدا بود. توجه کنین عرض کردم مقدمه! نه کپی از نتایج و ...!
    این مسیله رو مجله عربی فهمید، برداشتن به تمام مجلات اشپرینگر ایمیل دادن که این فرد این خطا رو انجام داد و توصیه میکنیم دیگه از ایشون مقاله نپذیرین! این بنده خدا کلا از اون زمان کل اشپرینگر و مجلاتش رو بوسید گذاشت کنار.
    مشکل دیگه ای که از اینها هم براش گرونتر تموم شد این بود که اسم اساتید و همکارانش در اون مجله هم به فنا رفت. نویسنده مسیول خودش بود و دوتا استاد دیگه هم داشت.. سه نفر دیگه که همکارش بودن در اون مجله ازش شکایت کردن به روز سیاه نشوندنش.
    خیلی خلاصه اینکه: از این زرنگ بازی ها نکنین که شاید ی بار و دو بار و 10 بار آب از آب تکون نخوره ولی ی بار میفتین تو هچل، خر بیار باقالی بار کن. به شدت پشیمون میشین.
    قبل از ارسال مقاله ی زحمت چند روزه بکشین و آمار ریز مجله رو بکشین بیرون، بعد تصمیم بگیرین که کجا بفرستین

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    من کسی رو میشناختم که به ی ژورنالی در عربستان که از قضا توی اشپرینگر چاپ میشد مقاله ای رو فرستاد که اینتروداکشنش کپی از مقاله قبلی خود این بنده خدا بود. توجه کنین عرض کردم مقدمه! نه کپی از نتایج و ...!
    این مسیله رو مجله عربی فهمید، برداشتن به تمام مجلات اشپرینگر ایمیل دادن که این فرد این خطا رو انجام داد و توصیه میکنیم دیگه از ایشون مقاله نپذیرین! این بنده خدا کلا از اون زمان کل اشپرینگر و مجلاتش رو بوسید گذاشت کنار.
    مشکل دیگه ای که از اینها هم براش گرونتر تموم شد این بود که اسم اساتید و همکارانش در اون مجله هم به فنا رفت. نویسنده مسیول خودش بود و دوتا استاد دیگه هم داشت.. سه نفر دیگه که همکارش بودن در اون مجله ازش شکایت کردن به روز سیاه نشوندنش.
    خیلی خلاصه اینکه: از این زرنگ بازی ها نکنین که شاید ی بار و دو بار و 10 بار آب از آب تکون نخوره ولی ی بار میفتین تو هچل، خر بیار باقالی بار کن. به شدت پشیمون میشین.
    قبل از ارسال مقاله ی زحمت چند روزه بکشین و آمار ریز مجله رو بکشین بیرون، بعد تصمیم بگیرین که کجا بفرستین
    مگه با نرم افزار ithenticate یا مشابهش مشخص نمی کنه؟یعنی چک نکرده بود!

اول سال اونا عین اول سال خود ماست که از چند روز مونده به عید تا خود 13 بدر کسی درگیر هیچ بحث کاری و شغلی نیست
    بله دقیقا.البته در مورد ادیتورای چینی و عرب زیاد صدق نمیکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط phdboy نمایش پست ها
    مگه با نرم افزار ithenticate یا مشابهش مشخص نمی کنه؟یعنی چک نکرده بود!
    فکر کنم این داستان حدودا مال 10 سال قبل بود که نه این بحث های کراس چک و ... خیلی باب بود نه اینکه این نویسنده فکر میدونست که برداشتن متن از مقاله قبلی خود سرقت ادبی محسوب میشه.

ApplyAbroad Superstar

با سلام امیدوارم سوالم در بخش مناسبی پرسیده میشه

من یه مقاله رو حدود 6 ماه پیش به نشریه ای در اشپرینگر ارسال کردم و متاسفانه یا خوشبختانه بعد از 6 ماه ک مقاله ریجکت شد و ترنسفر کردم به نشریه دیگری ر همون اشپرینگر اما الان دیدم مقاله که ریجکت شده پریپرینت گرفته و همه جا هست ( گوگل اسکولار، research square) درصورتی که کار الان تحت داوری در نشریه دیگری است. البته من به resarch squre ایمیل زدم اما ظاهراً خوندم که حذف نمیکند .حالا جواب ریوایز اومده و این رو گفتن:
    We found overlap with an article by the same author(s) on a pre-print server which can be accessed at https://www.researchsquare.com/article, We recommend the author(s) provide the journal with information on this pre-print within their cover letter, author comments or references, as per the Springer Nature pre-print policy.

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    با سلام امیدوارم سوالم در بخش مناسبی پرسیده میشه

من یه مقاله رو حدود 6 ماه پیش به نشریه ای در اشپرینگر ارسال کردم و متاسفانه یا خوشبختانه بعد از 6 ماه ک مقاله ریجکت شد و ترنسفر کردم به نشریه دیگری ر همون اشپرینگر اما الان دیدم مقاله که ریجکت شده پریپرینت گرفته و همه جا هست ( گوگل اسکولار، research square) درصورتی که کار الان تحت داوری در نشریه دیگری است. البته من به resarch squre ایمیل زدم اما ظاهراً خوندم که حذف نمیکند .حالا جواب ریوایز اومده و این رو گفتن:
    We found overlap with an article by the same author(s) on a pre-print server which can be accessed at https://www.researchsquare.com/article, We recommend the author(s) provide the journal with information on this pre-print within their cover letter, author comments or references, as per the Springer Nature pre-print policy.
    اینو توی خصوصی هم ازم پرسیده بودین و نظرم رو خدمتتون عرض کردم. انشالله که مشکل حل بشه

سلام
    یک مقاله به مجله ای در الزویر فرستادم روز اول submission to journal بود و بعدش with editor شد و ایمیل اومد که ..
    The above referenced manuscript will be handled by Managing Editor
    و الان تقریبا ده روزه که تو همین وضعیت هست. سوالم اینه که عدم تغییر وضعیت مقاله یعنی هنوز ادیتور نگاه نکرده یا اینکه فرستاده واسه داور ها ولی داور ها هنوز نپذیرفتن؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط roberto11 نمایش پست ها
    سلام
    یک مقاله به مجله ای در الزویر فرستادم روز اول submission to journal بود و بعدش with editor شد و ایمیل اومد که ..
    The above referenced manuscript will be handled by Managing Editor
    و الان تقریبا ده روزه که تو همین وضعیت هست. سوالم اینه که عدم تغییر وضعیت مقاله یعنی هنوز ادیتور نگاه نکرده یا اینکه فرستاده واسه داور ها ولی داور ها هنوز نپذیرفتن؟؟
    خیلی نمیشه با قطعیت گفت که هنوز برای داوری ارسال شده یا نه. مواردی بوده که وقتی مقاله وید ادیتور بوده و جواب داوری مقاله اومده.
    بهترین کار ایمیل زدن به مجله س. بگید مقاله 10 روزه در این وضعیته و کی برای داوری ارسال میشه؟

خیلی نمیشه با قطعیت گفت که هنوز برای داوری ارسال شده یا نه. مواردی بوده که وقتی مقاله وید ادیتور بوده و جواب داوری مقاله اومده.
    بهترین کار ایمیل زدن به مجله س. بگید مقاله 10 روزه در این وضعیته و کی برای داوری ارسال میشه؟
    زدن چنین ایمیلی احیانا تاثیر منفی نمیذاره؟؟ منظورم اینه مدت بیشتری منتظر بمونم بهتره یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)