صفحه 346 از 364 نخستنخست ... 246296336337338339340341342343344345346347348349350351352353354355356 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,451 تا 3,460 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام
    زمانی که یک روش یا دیتاست حالت پایه دارد و روش های مختلف میشه با آن مقایسه کرد به این روش یا دیتاست به انگلیسی چی میگن ؟
    مثلا baseline یا The main case ؟ بنظرم باید اصطلاح بهتری داشته باشیم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

باسپاس
    ویرایش توسط kavehn : April 13th, 2021 در ساعت 09:15 PM

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehn نمایش پست ها
    سلام
    زمانی که یک روش یا دیتاست حالت پایه دارد و روش های مختلف میشه با آن مقایسه کرد به این روش یا دیتاست به انگلیسی چی میگن ؟
    مثلا baseline یا The main case ؟ بنظرم باید اصطلاح بهتری داشته باشیم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

باسپاس
    نه اصطلاح خاص و مشخصی نداره. شما ی جورایی باید کتبا statementی رو در مقاله تون بیارین که اونها خیالشون از بابت availability دیتا راحت باشه.
    در اکثر موارد من دیدم که نویسنده ها ی چیزی مثل data are available from the corresponding author on reasonable requestِ گفتن و خلاص
    قبلنا این مورد الزامی نبود ولی جدیدا میبینم که در مجلات اشپرینگر و نیچر همچین statementی رو باید بگی
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

ممنون
    بنده دیتاست و کد پابلیک کردم (طبق خواسته داور).

سوالم کلی بود و اینکه داور از من خواسته روش خودم با یه روش دیگری مقایسه کنم و من می خوام به داور بگم که من دارم روش خودم با حالت کلی و پایه مقایسه می کنم و به همین دلیل نیاز به مقایسه با روشی که داور میگه نیست.
    حالا می خوام بدونم اصطلاحی هست که این حالت کلی یا پایه با اون مورد خطاب قرار بدم. مثلا baseline یا General or basic case

و اینکه اگر پیاده سازی - مقاله دیگر در دسترس نیست. آیا نمونه متن انگلیسی خوبی پیدا میشه (برای الگو برداری) تا به داور بگیم مقاله مورد نظر شما پیاده سازی اش در دسترس نیست و ماه ها زمان می برد تا ما بخواهیم پیاده سازی کنیم. (یه متن نمونه انگلیسی که بتونه داور راضی کند- تا متن بخونم از اون متن برای پاسخ به داور کمک بگیرم)

باسپاس

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehn نمایش پست ها
    ممنون
    بنده دیتاست و کد پابلیک کردم (طبق خواسته داور).

سوالم کلی بود و اینکه داور از من خواسته روش خودم با یه روش دیگری مقایسه کنم و من می خوام به داور بگم که من دارم روش خودم با حالت کلی و پایه مقایسه می کنم و به همین دلیل نیاز به مقایسه با روشی که داور میگه نیست.
    حالا می خوام بدونم اصطلاحی هست که این حالت کلی یا پایه با اون مورد خطاب قرار بدم. مثلا baseline یا General or basic case

و اینکه اگر پیاده سازی - مقاله دیگر در دسترس نیست. آیا نمونه متن انگلیسی خوبی پیدا میشه (برای الگو برداری) تا به داور بگیم مقاله مورد نظر شما پیاده سازی اش در دسترس نیست و ماه ها زمان می برد تا ما بخواهیم پیاده سازی کنیم. (یه متن نمونه انگلیسی که بتونه داور راضی کند- تا متن بخونم از اون متن برای پاسخ به داور کمک بگیرم)

باسپاس
    سلام دوست عزیز

اگر درست متوجه شده باشم و موردی که مد نظر شماست حالتی است که مبنی قرار گرفته و مثلا کارهای تحقیقی نقطه شروعشان را اینجا میگذارند و کاملا شناخته شده است به نظرم اصطلاح reference case همراه با اشاره به اسم کسی که اولین بار انرا استفاده کرده/معرفی کرده مفهومی که مد نظر شماست را برساند.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

خیلی ممنون

اگر درست متوجه شده باشم و موردی که مد نظر شماست حالتی است که مبنی قرار گرفته و مثلا کارهای تحقیقی نقطه شروعشان را اینجا میگذارند و کاملا شناخته شده است به نظرم اصطلاح reference case همراه با اشاره به اسم کسی که اولین بار انرا استفاده کرده/معرفی کرده مفهومی که مد نظر شماست را برساند.
    بنظرم خیلی خوبه ... بازم اگر دوستان پیشنهادی دارند، خوشحال میشم به اشتراک بگذارید.

بله منظورم حالت مبنا است. مثلا اگر حالت مبنا A باشد. دیگران با حالت A ، روش پیشنهادی خود را مقایسه کردند. بنده نیز با همین حالت A ، کار خودم را مقایسه می کنم. به همین دلیل بنظرم نیازی نباشد که بنده کار خودم با مقاله ای که کد آن در دسترس نیست مقایسه کنم.

اصولا وقتی از شماها می خوان کار خودتون با مقاله ای مقایسه کنید که پیاده سازی شده آن در دسترس نیست، چه کاری انجام می دهید ؟

باسپاس

Junior Member

تصمیم گرفتم از واژه Benchmark استفاده کنم. بنظرم مفهوم می رساند.
    گفتم مطرح کنم شاید یه روز به کار یکی بیاد.

BENCHMARK TESTING measures a repeatable set of quantifiable results that serves as a point of reference against which products/services can be compared. The purpose of benchmark testing results is to compare the present and future software releases with their respective benchmarks.
    موفق باشید

Junior Member

سلام، اکثر ژورنال ها open access شده اند. اگر بخواهیم از ژورنال تقاضای waiver داشته باشیم اول مقاله را سابمیت کرده و بعد ایمیل بزنیم یا اول ایمیل بنیم و اگر موافقت شد مقاله را سابمیت کنیم؟

سلام وقت به خیر من مقاله ام رو واسه اشپرینگرفرستادم رشتمم کامپیوترهست حالا پس فرستادن وگفتن
    Your submission entitled........................................has been received. Before we can further process it, you are kindly requested to add the author names in the metadata.منظورشون از نویسندگان متا دیتا نویسندگان مقالس؟هرکسی اطلاع داره مرادریابد ممنونم ازکمکتون

کلا متا دیتا درمقاله چی هست؟مرسی

Banned

دوستان این جمله زیر یعنی چی تو ریجکت؟

Thank you for your submission to xxxxx. Upon initial review, it is evident that there is a large overlap between the content of this manuscript and previously published literature. As such, the extent of repetition is rather extensive to be considered an original contribution. For this reason, I am returning the manuscript without further consideration.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)