صفحه 342 از 364 نخستنخست ... 242292332333334335336337338339340341342343344345346347348349350351352 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,411 تا 3,420 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

درود بر شما،

جای نگرانی نیست. همونطور که دوستانم گفتند در این حد رو میتونید. منتها یه مقدار مراقب تایپ ستر نشریه باشید، بعضیاشون واقعا قابل اعتماد نیستن. بعضی واقتا یه سری چیزا رو حتی بدون اطلاع نویسنده مقاله تغیر میدن. توصیه میکنم پروف رو بعد از اینکه براتون فرستادن به دقت چک کنید بویژه عددها رو. اگه جمله ای مشکل اساسی نداره، شاید بهتر باشه دست نزنید. به هر حال همه چی بستگی به نشریه داره. من خودم در مورد این موضوع یه تجربه خیلی بد با اشپرینگر دارم و یه تجربه خیلی عالی با فرونتایر.

نقل قول نوشته اصلی توسط sasane نمایش پست ها
    تو کل مقاله ، چهارتا جمله هست که باید بازنویسی بشه .. کلماتی که استفاده کردم و همچنین نوع بیانم درست نبودن .. بخاطر همین باید اصلاح کنم این جملات رو .. نگرانم کرده .. آیا میتونم اینکارو در proof انجام بدم ؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط sasane نمایش پست ها
    تو کل مقاله ، چهارتا جمله هست که باید بازنویسی بشه .. کلماتی که استفاده کردم و همچنین نوع بیانم درست نبودن .. بخاطر همین باید اصلاح کنم این جملات رو .. نگرانم کرده .. آیا میتونم اینکارو در proof انجام بدم ؟
    بله مشکلی نیست. نگران نباشید
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام و وقت بخیر
    دوستان امروز از ژورنالی که مقاله سابمیت کرده بودم ایمیلی مبنی بر اکسپت شدن برام اومده، که متن ایمیل رو براتون میزارم ممنونم راهنمایی کنید تا چه زمانی طول میکشه که انلاین بشه و چقدر طول میکشه چاپ بشه؟
    ...Dear Dr.

We have reached a decision regarding your submission to Indian Journal of
    Chemistry -Section B (IJC-B), "Synthesis of a New Heterocyclic Dye Compound
    as an Indicator in Acid and Base Reactions (Article Id: IJCB-...)".

Our decision is to: Accept Submission

Dr. N Majumdar

Enable Ginger
    Cannot connect to Ginger
    Check your internet connection
    or reload the browser

Disable in this text field
    Edit
    Edit in Ginger

Edit in Ginger

درود بر شما،
    معمولا وقتی اکسپت میشه بدون درنگ یه صفحه برای مقاله شما توی نشریه باز میشه (تو بعضی از نشریات این مرحله هم ممکنه طول بکشه) و حداقل ابسترکت یا عنوان به تنهایی رو اونجا میزارن. زمان چاپ شدن بین نشریات مختلف متفاوت هستش. ممکنه تو کمتر از یک هفته تا حتی بیشتر از یک ماه. منتها این موضوع بنظرم خیلی اهمتی نداره مهم دریافت اکسپت هست که شما دریافت کردید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    درود بر شما،
    معمولا وقتی اکسپت میشه بدون درنگ یه صفحه برای مقاله شما توی نشریه باز میشه (تو بعضی از نشریات این مرحله هم ممکنه طول بکشه) و حداقل ابسترکت یا عنوان به تنهایی رو اونجا میزارن. زمان چاپ شدن بین نشریات مختلف متفاوت هستش. ممکنه تو کمتر از یک هفته تا حتی بیشتر از یک ماه. منتها این موضوع بنظرم خیلی اهمتی نداره مهم دریافت اکسپت هست که شما دریافت کردید.
    ممنونم از راهنمایی شما
    این ژورنال خیلی سخت گیر هست و مقاله رو نزدیک 1 سال هست که ارسال کردیم و از ما نمودارها رو خواست که در ساپلمنتاری گذاشتیم، بعد این مدت ایمیل اکسپت امروز اومد و در داوری سوالی هم نپرسیدن و مستقیم اکسپت کردند، فقط نمودارها رو همون زمان سابمیت خواستن و تعهد های نویسندگان،برام خیلی جالب بود هیچ سوالی از کار نکردن هر چند به طور کامل و مفید در کار توضیحات و توحیهات رو داده بودم.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط IsfTeams نمایش پست ها
    ممنونم از راهنمایی شما
    این ژورنال خیلی سخت گیر هست و مقاله رو نزدیک 1 سال هست که ارسال کردیم و از ما نمودارها رو خواست که در ساپلمنتاری گذاشتیم، بعد این مدت ایمیل اکسپت امروز اومد و در داوری سوالی هم نپرسیدن و مستقیم اکسپت کردند، فقط نمودارها رو همون زمان سابمیت خواستن و تعهد های نویسندگان،برام خیلی جالب بود هیچ سوالی از کار نکردن هر چند به طور کامل و مفید در کار توضیحات و توحیهات رو داده بودم.
    طبق این سایت
    https://www.scimagojr.com/journalsea...ip=sid&clean=0
    این مجله ظاهرا در دسته شیمی Q4 و داروسازی Q3 هست که جالب نیست انگار
    و اینکه آی اس آی هست ظاهرا که خوبه
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Banned

دوستان مقاله در web of science کی ظاهر میشه. مقاله من خیلی وقته چاپ شده و بالاش زانویه 2021 نوشته. ایا قطعا الانمیاد web of scie این ماه؟

Banned

کسی در مورد web of science اطلاعاتی نداره که مقاله کی ظاهر میشه اونجا؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    کسی در مورد web of science اطلاعاتی نداره که مقاله کی ظاهر میشه اونجا؟
    مقاله کنفرانسی گاهی 6-7 ماه طول میکشه. مقاله ژورنال معمولا باید دو سه ماهه ظاهر بشه. برای شما بعنوان نویسنده فرق زیادی نمیکنه چون شما از لحظه چاپ میتونید روی رزومه تون بگذاریدش.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    مقاله کنفرانسی گاهی 6-7 ماه طول میکشه. مقاله ژورنال معمولا باید دو سه ماهه ظاهر بشه. برای شما بعنوان نویسنده فرق زیادی نمیکنه چون شما از لحظه چاپ میتونید روی رزومه تون بگذاریدش.
    ممنون
    ببینید مشکل اصلا اینا نیست
    برای گرفتن پول باید درwosبیاد تا بتونیم گرنت بگیریم
    دو سه ماه منظور بعد انلاین شدن یا بعد اومدن رو مجله؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)