نقل قول نوشته اصلی توسط samira6666 نمایش پست ها
سلام دوستان عزیز خواهش می کنم بمن جوابی بدهید
برای چاپ ای اس ای شخصی که فوق لیسانس داره حتما باید اسم یک دکترا یا استاد دانشگاه بعنوان همکار ذکر بشه ؟؟؟ نمیشه شخصی که فوق لیسانس داره خودش تنهایی مقاله رو بفرسته ؟؟؟ اونا قبول می کنند ؟؟؟
نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
سلام، جایگاه علمی برای ناشرین و سردیبران مهم نیست. مهم فقط کیفیت مقاله و دستاورد علمی هست که ارائه می دین.

در ادامه جواب دوستان عرض میکنم:

دوست عزیز حتمنی وجود نداره! شما میتونید مقاله رو تک اسم بفرستید. مقاله های تک اسم هم کم نیستید و میتونید سرچ کنید و ببینید
اما بودن یه استاد یا یه کسی که مقاله رو سوپروایز کرده برای شما به عنوان دانشجوی ارشد (و احتمالا تازه کار در این بخش علمی) خب میتونه خیبی کمک کننده باشه
داور ها هم معمولا اولین کاری که میکنند اسم نویسنده ها رو یه سرچ ساده میکنند تا از درجه علمیشون با خبر باشند و با اون دید مقاله رو میخونن (البته برای بعضی از ژورنال ها مقاله ها بدون اسم نویسنده برای داورها فرستاده میشه)
بنابراین مقاله شما تک اسم بره پدیرش میشه و شاید هم اکسپت بشه اگه کیفیت مورد نظر رو داشته باشه
اما بودن یه اسم یا چند اسم با تجربه در کنار اسم شما هم حس تیم وورک بودن کار رو القا میکنه و هم به داورها حس بهتر و مطمین تری رو میده و خوبی های خودشو داره

خلاصه کنم:

فرستادن مقاله تک اسم حتما و حتما شدنیه ولی ترجیح اینه که اگه با استادی کار کردید از نظرات ایشون هم استفاده کنید و اسم ایشون یا افراد دیگه هم باشه (کسایی که شما رو توی این راه کمک کردند و تاثیری داشتند)
معمولا مقاله رو خود استاد شما ریواز کنه قبل سابمیت نهایی خیلی از مشکلات و کاستی های مقاله تون زودتر برطرف میشه
در نهایت هم برای نوشتن توی رزومه اکادمیکتون مطمینا مقالاتی که با استادهاتون کار کردید خب تاثیر و حس بهتری رو به خواننده رزومه تون میده
مقاله تک اسم برای دانشجوی ارشد معمولا این سوالات رو به ذهن میازه که چرا یه دانشجوی ارشد مقاله تک اسم داده؟! سوپروایزرش کجای کار بوده؟ چرا اسم سوپروایزر نیست ؟ و ....

موفق باشید