صفحه 153 از 364 نخستنخست ... 53103143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163203253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak_1 نمایش پست ها
    میشه بگین حدودا تا چه زمان اگه این مرحله طول کشید باید پیگیر باشم؟ آخه من هم عجله دارم هم یکی از اساتیدم بهم کنفرانسی رو معرفی کرده که ترجیح میدم شانسم رو در اون کنفرانس امتحان کنم اگر این ژورنال نتیجه ای نداشت
    3ماه زمان معمول و متوسط داوری ژورنال هست. ممکنه کم یا زیاد هم بشه
    اگه خیلی عجله دارید بهتره زیاد به چاپ در مجله اتکا نکنید.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

دروود دوستان

مقاله من الان تو استاتوس Reviews Completed هستش. این مرحله پایان کل مراحل ریوایزه (ریجکت) یا نه احتمال داره باز ریوایز دوم هم بخوره؟ این مرحله چند روز طول میکشه. (الان دو روزه تو همین حالته)؟

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    دروود دوستان

مقاله من الان تو استاتوس Reviews Completed هستش. این مرحله پایان کل مراحل ریوایزه (ریجکت) یا نه احتمال داره باز ریوایز دوم هم بخوره؟ این مرحله چند روز طول میکشه. (الان دو روزه تو همین حالته)؟

ممنون

نظر داورها کامل شده و الان باید ادیتور نظرات رو یکی کنه و تصمیم نهایی رو مبنی بر اکسپت، ریوایز دوم و یا خدایی نکرده ریجکت به شما اعلام کنه.
    بسته به اینکه ادیتور چقدر وقت داشته باشه این مرحله زمان میبره. نمیشه عدد دقیقی گفت ولی قاعدتا نباید خیلی طول بکشه و فکر میکنم خیلی بشه شاید دو هفته (بازم میگم نمیشه عدد دقیقی گقت)

موفق باشید

پیش فرض پاسخ : الگوی داوری مقالات

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh92 نمایش پست ها
    چه خوب پس میتونید کمکم کنید؟
    ببخشید میشه شما بگید چطور عکسهاتون رو آپلود کردید چون من در قسمت سابمیت مقاله ( قسمت آپلود فایل) من نمودارهایم رابه صورت Tif ( طبق گفته خود ژورنال) فرستادم و اسم هر نمودار را گذاشتم ( Fig.1 و ….) اما ی ایمیل اومد با متن زیر :
    you must populate the ‘caption / legend’ field for each uploaded image with the corresponding image number and image caption information. Please make this correction to each image and complete the submission again.
    من هم اسم هر نمودار + عنوان مربوط به آن را نوشتم مثلا:
    Fig.1 FTIR SDS
    اما باز همین ایمیل بالا برام اومده بعد ی هفته . من نمیدونم دقیقا باید چکار کنم؟ میشه شما راهنماییم کنید؟ (لازم به ذکر است که من فایل جدا اصل مقاله را به صورت ورد بدون نمودار فرستادم و فقط نمیفهمم عنوان و شماره عکسو کجا بنویسم ؟)

2- سوال دومم اینه که تصاویر با اندازه 600dpi یعنی چند در چند ( سانتی متر ) باید باشه؟
    با سلام. من نیز در ارسال مقاله به Polymer Engineering & Science دقیقا به این مشکل برخوردم و پس از ارسال مقاله (فقط متن) با عکس ها و زیر نویس ها در یک فایل ورد و جداول در فایل ورد دیگر و نیز تصاویر بصورت فایلهای Tif این ایمیل را دوباره دریافت کردم: you must populate the ‘caption / legend’ field for each uploaded image
    with the corresponding image number and image caption information.
    Please make this correction to each image and complete the submission
    again
    سوال اول من اینه که چطور این مشکل رو رفع کنم و آیا فایل های ورد جداگانه برای هر عکسی میخواد؟ سوال دومم اینه آیا تو این مرحله که هنوز مقاله به داوری نرفته withdraw لازم هست یا میشه بدون اطلاع این ژورنال، جای دیگه ارسال کرد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

سلام دوستان

یه مقاله ای رو به مجله Energy Policy الزویر ارسال کردم. بعد از دو روز اصلاحیه اومد و بعد از رفع ایرادات دوباره فرستادم. الان حدود یک ماه از ارسال میگذره و هنوز حتی دست ادیتور چک هم نرسیده (Status date تغییری نکرده). یعنی یک بار دو روزه جواب دادن و دفعه بعد از یکماه هنوز جواب ندادن.. بنظرتون با این وضعیت میل زدن و پرسیدن درباره وضعیت مقاله درسته یا همچنان صبر کنم؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام دوستان

یه مقاله ای رو به مجله Energy Policy الزویر ارسال کردم. بعد از دو روز اصلاحیه اومد و بعد از رفع ایرادات دوباره فرستادم. الان حدود یک ماه از ارسال میگذره و هنوز حتی دست ادیتور چک هم نرسیده (Status date تغییری نکرده). یعنی یک بار دو روزه جواب دادن و دفعه بعد از یکماه هنوز جواب ندادن.. بنظرتون با این وضعیت میل زدن و پرسیدن درباره وضعیت مقاله درسته یا همچنان صبر کنم؟
    ممنون
    چرا که نه. پرسیدن درباره وضعیت مقاله هیچ زمان ضرری نداره.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

Red face پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

طبق اعلان editor-in-chief ها در خیلی از ژورنال های IEEE Transaction، بازه review تا اولین اعلان وضعیت manuscript بین 10 تا 12 هفته هست...
    در ایمیلی که بعد از finalize شدن submission براتون ارسال میشه، این قضیه روشن میشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    سلام
    برای IEEE TRANS ON SMART GRID. فرستادم
    خیلی زود جواب دادن امروز رفت داوری. کلا چند روز طول کشید.
    البته استادم میگه چون مقاله کیفیتش بالاست زود فرستادن داوری. ناگفته نماند استاد خودم توی این ژورنال چند تا مقاله خوب داره شاید به خاطر اغتبار ایشون هم بوده
    این مقاله یه بار به صورت ناجوانمرادانه در یکی از ژورنال های IEEE ریجکت شد ولی ایراداتشو رفع کردم فریتادم به این ژورنال. امیدوارم پذیرش بشه....
    کلا به نظر من مقاله دادن و اکسپت گرفتن تا 50 درصد به فاکتور شانس بستگی داره.
    ویرایش توسط Yaser_Akbari : September 2nd, 2015 در ساعت 05:02 PM
    NO PAIN NO GAIN

Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Technology

پیش فرض پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam1370 نمایش پست ها
    سلام
    برای IEEE TRANS ON SMART GRID. فرستادم
    خیلی زود جواب دادن امروز رفت داوری. کلا چند روز طول کشید.
    البته استادم میگه چون مقاله کیفیتش بالاست زود فرستادن داوری. ناگفته نماند استاد خودم توی این ژورنال چند تا مقاله خوب داره شاید به خاطر اغتبار ایشون هم بوده
    این مقاله یه بار به صورت ناجوانمرادانه در یکی از ژورنال های IEEE ریجکت شد ولی ایراداتشو رفع کردم فریتادم به این ژورنال. امیدوارم پذیرش بشه....
    کلا به نظر من مقاله دادن و اکسپت گرفتن تا 50 درصد به فاکتور شانس بستگی داره.
    Editor in chief has nothing to do with the article at the begining of the processing. It goes directly to administration office and ADM checks it for proper oscope and format; then an associate editor is assigned. AE chooses the reviewer.after four weeks ( IEEE in E-mail to reviewer give them 4 weeks to complete score sheet)the AE collect the comments and score sheets, put his/her opinion on paper and send with a decision to EIC nad the decision is sent to coressponding author.
    this process for IEEE trans. on power electronics and industrial electronics, industry applications takes nearly 50 days.
    I think the other IEEE transactions would follow this pattern
    Good luck

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

پیش فرض پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

نقل قول نوشته اصلی توسط myaghubshahi نمایش پست ها
    Editor in chief has nothing to do with the article at the begining of the processing. It goes directly to administration office and ADM checks it for proper oscope and format; then an associate editor is assigned. AE chooses the reviewer.after four weeks ( IEEE in E-mail to reviewer give them 4 weeks to complete score sheet)the AE collect the comments and score sheets, put his/her opinion on paper and send with a decision to EIC nad the decision is sent to coressponding author.
    this process for IEEE trans. on power electronics and industrial electronics, industry applications takes nearly 50 days.
    I think the other IEEE transactions would follow this pattern
    Good luck

Hi you are right. I have had some papers before that the first decision making to it took at least one month. But, when the article has a high quality and a high rank full professor is one of its authors who has at least 10 paper in that journal, I think the situation is different.
    Believe it or not, the situation of my paper in IEEE TRANS on SMART GRID changed from “with editor” to “under review” in less some few days. I hope they accept it.
    Sincerely yours

NO PAIN NO GAIN

Junior Member

با سلام وخسته نباشید

من دو مقاله در یک ژورنال دارم اولی 6 ماه قبل سابمیت کردم دومی را 4 ماه قبل.دو ما پیش وضعیت مقاله اولی را جو یا شدم ادیتور این جواب و داد We are expecting one of the two reviews required for a decision in the next week.

A second reviewer did not submit the review despite several follow ups. Hence, we have now invited an alternate reviewer on your manuscript.

بعد دیروز وضعیت مقاله دومی را پرسیدم این طوری جواب داد
    We have secured one of the two reviewer reports required for a decision on your manuscript.

The second reviewer has not submitted the review despite follow-ups. Hence, I have had to invite an alternate reviewer on the manuscript, we currently await the reviewer's response to the invitation.

به نظر شما عجیب نیست برای دو مقاله جواب های یکسانی داده؟ من باید چیکار کنم

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)