صفحه 340 از 364 نخستنخست ... 240290330331332333334335336337338339340341342343344345346347348349350 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,391 تا 3,400 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    من تازه ریوایز فرستاده بودم. وقتی از حالت under review میره به required reviews completed بعد دوباره میشه under review چهم معنی میده؟ 5 روز پیش سابمیت کردیم
    It means that your revision is now being reconsidered by the reviewers. Take patience until the referees re-check and re-submit the comments. You will be notified soon
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام، می بخشید اگر ایمیل های confirm co-author ، همه نویسنده ها confirm نکنن، مقاله بررسی نمی شه و نزد ادیتور می مونه تا همه کانفرم کنن؟
    جدیدا مقاله ها فایل data می خوان چقدر ارسالش ضرورت داره؟ موجب می شه مقاله راحت تر اکسپت بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sokooot نمایش پست ها
    سلام، می بخشید اگر ایمیل های confirm co-author ، همه نویسنده ها confirm نکنن، مقاله بررسی نمی شه و نزد ادیتور می مونه تا همه کانفرم کنن؟
    جدیدا مقاله ها فایل data می خوان چقدر ارسالش ضرورت داره؟ موجب می شه مقاله راحت تر اکسپت بشه؟
    کدوم نشریه هست که میگه باید اون یکی نویسنده ها هم کانفیرم کنه مقاله سابمیت شده رو ؟ و اینکه چطور باید کانفیرم کنن؟! مطمینین اشتباه نمیکنین؟ تا اون جا که من خبر دارم نویسنده مسیول به نمایندگی از دیگر نویسندگان پروسه سابمیشن رو انجام میده، البته بعد از سابمیت بعضا ایمیلی به سایر نویسندگان هم زده میشه که فلان کس به نمایندگی از شما فلان مقاله رو ارسال کرده
    فرستادن دیتا ضرورت نداره، تاثیری بر راحتی فرایند داوری هم نداره

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    It means that your revision is now being reconsidered by the reviewers. Take patience until the referees re-check and re-submit the comments. You will be notified soon
    ممنون
    بازم رفت required reviews completed !

Banned

سلام
    قبلا مقاله من revisions being procesed بود الان هیچ کدوم از گزینه ها نیستش. چون نویسنده مسوول نیستم دقیقا نمیدونم چه اتفاقی افتاده. میخوام ببینم این اتفاق معنی خاصی میده که انگار اصلا مقاله ای سابمیت نشده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    میم مواد- تهران//مدیریت مالی-بهشتی

سلام
    قبلا مقاله من revisions being procesed بود الان هیچ کدوم از گزینه ها نیستش. چون نویسنده مسوول نیستم دقیقا نمیدونم چه اتفاقی افتاده. میخوام ببینم این اتفاق معنی خاصی میده که انگار اصلا مقاله ای سابمیت نشده؟
    سایت editorial برای co-author چیزی در نظر نگرفته، قبلا می شد co-author هم کامل در جریان باشه اما جدیدا من ندیدم کسی بتونه ببینه. نگران نباشید

Banned

مقاله من برا بار دوم ریوایز خورد. تو ریوایز دوم یکی از داورها مونده که ریکجکت کرده. ادیتور گفته پاسخ داور رو بدین تا قانع شد اکسپت بکنه. کسی چنین شرایطی داشته تا حالا؟ میشه امیدوار بود

ApplyAbroad Guru

مقاله من برا بار دوم ریوایز خورد. تو ریوایز دوم یکی از داورها مونده که ریکجکت کرده. ادیتور گفته پاسخ داور رو بدین تا قانع شد اکسپت بکنه. کسی چنین شرایطی داشته تا حالا؟ میشه امیدوار بود
    بله مسلما میشه امیدوار بود اگر بتونید داور را قانع کنید.

درود بر شما دوست عزیز،
    من البته برای مقاله خودم می پرسم، اگر عدم توافق نظری بین یکی از داورها و نویسندگان وجود داشته باشه و نویسندگان مقاله و البته داور حاضر نشن از حرفشون کوتاه بیان چی؟ بنظرتون حتما منجر به رجکت میشه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله مسلما میشه امیدوار بود اگر بتونید داور را قانع کنید.

شما ک الان کاری از دستتون بر نمیاد جز اینکه منتظر باشید. البته میتونید از نویسنده مسیول وضعیت لحظه ای مقاله خودتون رو جویا بشید.
    اینکه در ریوایز دوم همه رضایت دادند و فقط ی داور مونده اونم نظرش این بوده که مقاله قابل پذیرش نیست به جواب شما (و حتی لحن و صلابت و ادب شما در پاسخ) به این فرد بستگی داره. اگه جوابتون قانع کننده باشه قاعدتا اون ادیتور و حتی داور قبول میکنه و مقالتون پذیرش میشه. اگه توضیحاتتون باز باب میل این داور نباشه و باز رد کنه مقاله رو (که من این حالت رو بعید میدونم و انشالله مقالتون پذیرفته خاهد شد) میمونه ادیتور نظرش رو بده. یادتون باشه که این داور تنها داور نیست!! به عبارتی یک یا چند نفر بجز این داور به مقاله شما اوکی دادن! نظر این داور آخری انقدر باید محکم باشه که ادیتور نظرات داورهای دیگه رو هم بزاره کنار و مقاله رو رد کنه! پس انشالله مقاله پذیرش میشه. در اینم که ادیتور نظرش بین داور و نویسنده به کدوم سمت نزدیک باشه ب چندین عامل بستگی داره. اگه ادیتور مقاله رو، کامنت داور، و توضیحات شما رو خوب بخونه و به اون حوزه هم کاملا اشراف داشته باشه قطعا نظرش به سمت کسی خواهد رفت که منطقی تره (شاید حتی حتی بیاد خودش کامنت بده بگه ایشون فلان چیزو راست میگن شما هم این قسمت رو راست میگی و در نتیحه بیا اینم به مقاله اضافه کن که همه چی اوکی باشه). در صورتی که ادیتور خیلی به موضوع اشراف نداشته باشه یا وقت و حوصله خوندن مقاله شما رو نداشته باشه، مطمین باشید نظرش میره به سمت داور، چون ملاک داور هست نه نویسنده، خصوصا وقتی ببینه داور کلی تجربه و مقاله داره! در کل توی این حالت ها تصمیم ادیتور رو نمیشه خیلی دقیق حدس زد، ی جورایی شانس، شخصیت ادیتور، لحن حرف زدن شماها در پاسخ به کامنت ها و لحن داور و اعتبار و گردن کلفت بودن نویسنده ها و داور و. ... در نظر نهایی ادیتور تاثیر خواهند گذاشت.
    درنهایت کاملا امیدوار به پذیرش مقالتون باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)