صفحه 204 از 364 نخستنخست ... 104154194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214254304 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,031 تا 2,040 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام
    زمان پاسخ گویی از سابمیت تا اعلام نتیجه (اکسپت یا ریجک ) برای ژورنال های زیرچگونه است؟

http://comjnl.oxfordjournals.org/
    http://www.tandfonline.com/action/jo...urnalCode=titr20
    جورنال اول رو نمیدونم جورنال دوم رو هم نمیدونم البته جورنال دوم review هست جورنال مشابه جورنال دوم IETE JOURNAL OF RESEARCH است که مقاله منو چهار ماهه داوری کرد

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام دوستانی که تجربه سابمیت و اکسپت گرفتن در ژورنال Electrical power component and systems رو دارن سوال داشتم که:

مقاله من حدود 4 ماه طول کشید که داوری شد و رفت در مرحله ریوایز.الان حدود 1.5 ماه هست که ریویژن رو فرستادم. حالا میخوام بدونم از مرحله ریوایز تا اعلام نتیجه چقدر طول میکشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    جورنال اول رو نمیدونم جورنال دوم رو هم نمیدونم البته جورنال دوم review هست جورنال مشابه جورنال دوم IETE JOURNAL OF RESEARCH است که مقاله منو چهار ماهه داوری کرد
    سلام،
    ببخشید، مقاله شما 4 ماهه داوری شده؟ اکسپت مستقیم، یا اینکه ریوایز خورده؟ اگه ریوایز خورده داوری اولیه چقدر برای شما طول کشیده؟
    پیشاپیش تشکر می کنم از پاسختون

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr11 نمایش پست ها
    سلام،
    ببخشید، مقاله شما 4 ماهه داوری شده؟ اکسپت مستقیم، یا اینکه ریوایز خورده؟ اگه ریوایز خورده داوری اولیه چقدر برای شما طول کشیده؟
    پیشاپیش تشکر می کنم از پاسختون
    چهار ماه داوري شد ماينور ريوايز داد بعدش هم دو ماه بعدش اكسپت شد يك پروسه حدودا 6 ماهه البته مجله مذكور تمپلت دارد اگر خواستيد بفرستيد بگوييد تمپلت را برايتان بفرستم چون تو سايتش نبود

Junior Member

سلام دوستان
    الگوی داوری international journal of thermal sciences به چه صورتیه؟

دوستانی کسی تجربه سابمیت در ژورنال International Journal of Dynamics and Control رو داشته؟
    ایمپکت فکتور این ژورنال چند هست؟ ممنون میشم تجربه تون رو درمیون بذارین. فک کنم تازه اومده و اصن ایمپکت نداره؟

همچنین پروسه داوری و مدت زمان اون در ژورنال Nonlinear dynamics به چه صورتی هستش. مرسی از نظراتتون.
    ویرایش توسط lovescience : December 8th, 2016 در ساعت 04:44 AM

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط lovescience نمایش پست ها
    دوستانی کسی تجربه سابمیت در ژورنال International Journal of Dynamics and Control رو داشته؟
    ایمپکت فکتور این ژورنال چند هست؟ ممنون میشم تجربه تون رو درمیون بذارین. فک کنم تازه اومده و اصن ایمپکت نداره؟

همچنین پروسه داوری و مدت زمان اون در ژورنال Nonlinear dynamics به چه صورتی هستش. مرسی از نظراتتون.
    سلام مجله مذكور فاقد ايمپكت است و آي اس آي هم نيست اما مجله خوبي است و داوريش هم سريع انجام ميشود حدود دو تا سه ماه جواب اوليه را به شما مي دهد متوسط دو ماه داوري اوليه و حدود 4 تا 5 ماه كل فرآيند تا پذيرش نهايي طول مي كشد

سلام. ژورنال Annals of microbiology رو میشه بررسی بفرمایید؟؟
    بطور حدودی چه مقدار زمان میبره تا استاتوس مقاله ای که در حالت with editor هستش تعیین تکلیف بشه و ببینیم که under review l یا reject?

با سلام،

دوستان الان مقاله من 55 روز یعنی تقریباً 8 هفته اس که سابمیت شده ولی درحالت "with editor" مونده و حتی یه داور هم دعوت نکرده آقای ادیتور.
    ژورنالی که مقالم رو فرستادم ISA هستش و در الزویر چاپ میشه.
    چند هفته پیش با ادیتور اصلی ژورنال مکاتبه کردم و مشکل رو گفتم ایشون گفتن دیر یا زود بررسی میکنه هندلینگ ادیتور.
    هفته پیش هم یه ایمیل به هندلینگ ادیتور زدم که جوابی نداد.
    نمیدونم شاید مشکلی براش پیش اومده.
    الان پیشنهاد شما چیه؟ باید چکار کنم؟ ویدرا کنم مقاله رو؟
    یه ایمیل فالو آپ بزنم به هندلینگ ادیتور؟
    یا با ادیتور اصلی مکاتبه کنم دوباره؟
    آیا میشه از ادیتور اصلی درخواست کنم تا یه هندلینگ ادیتور دیگه تعیین بشه برای مقاله؟ (ترجیحا خود ادیتور اصلی چون فعاله و سریع جواب میده)

با تشکر فراوان از دوستان گرامی.

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط lovescience نمایش پست ها
    با سلام،

دوستان الان مقاله من 55 روز یعنی تقریباً 8 هفته اس که سابمیت شده ولی درحالت "with editor" مونده و حتی یه داور هم دعوت نکرده آقای ادیتور.
    ژورنالی که مقالم رو فرستادم ISA هستش و در الزویر چاپ میشه.
    چند هفته پیش با ادیتور اصلی ژورنال مکاتبه کردم و مشکل رو گفتم ایشون گفتن دیر یا زود بررسی میکنه هندلینگ ادیتور.
    هفته پیش هم یه ایمیل به هندلینگ ادیتور زدم که جوابی نداد.
    نمیدونم شاید مشکلی براش پیش اومده.
    الان پیشنهاد شما چیه؟ باید چکار کنم؟ ویدرا کنم مقاله رو؟
    یه ایمیل فالو آپ بزنم به هندلینگ ادیتور؟
    یا با ادیتور اصلی مکاتبه کنم دوباره؟
    آیا میشه از ادیتور اصلی درخواست کنم تا یه هندلینگ ادیتور دیگه تعیین بشه برای مقاله؟ (ترجیحا خود ادیتور اصلی چون فعاله و سریع جواب میده)

با تشکر فراوان از دوستان گرامی.
    سلام.
    الان مقاله شما رفته دست هندلینگ ادیتور؟ اگه رفته که باید بیشتر صبر کنید تا براش داور انتخاب کنه (چون وقتی مقاله از ادیتور به هندلینگ ادیتور میره یعنی کار خاصی انجام نشده و شما هر چند روزم منتظر بودید فقط صرف این بوده که مقاله از ادیتور به هندلینگ ادیتور برسه و از روزی که مقاله میوفته دست هندلینگ ادیتور فرایند پیدا کردن داور شروع میشه!) اگرم هنوز نرفته دست هندلینگ ادیتور بد نیست به ادیتور اصلی ژورنال ایمیل بدید و یاداوری کنید که قراربوده مقالتون در فلان تاریخ به هندلینگ ادیتور داده بشه و هنوز این اتفاق نیوفتاده.
    موفق باشید
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)