نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal2000 نمایش پست ها
سلام دوستان...

من مقاله ای رو حدود یکسال پیش فرستادم که سه ماه قبل میجر ریوژن خورد، داور اول کلا رد کرده بودن و داور دوم اصلاحات خواسته بودن که درنهایت باید اصلاحات میفرستادم. دو ماه فرصت داشتم که بعد از یک ماه و نیم اصلاحات هر دو داور رو اعمال کردم و فرستادم. الان حدود 20 روز هست که اصلاحات رو فرستادم اما هنوز وضعیتش awaiting reviewer invitation هست. میخواستم ایمیلی بفرستم و بخوام که زودتر وضعیت مقاله تغییر بکنه اما نمیدونم چی بنویسم. میشه لطفا راهنماییم کنید دوستان؟؟؟
سلام
مقاله شما باید دوباره برای داوری ریویژنی که فرستادید ارسال بشه و شما نمیتونید این فرایند رو تصریع کنید. دلیل اینکه الان مدت زیادی هست که وضعیت مقاله تون awaiting reviewer invitation هست اینه که احتمالا داورهای اولی اعلام امادگی برای بررسی ریوایز مقاله شما نکردن و ادیتور باید برای داوران جدیدی مقاله شما رو بفرسته برای بررسی. برای همین توی این وضعیت بعید میدونم شما بتونید با نامه نگاری تصریعی در این امر بکنید. مخصوصا اینکه مقاله شما Major revision خورده و حتما باید توسط دوتا داور تایید بشه تا ادیتور اکسپت کنه.
ولی فکر میکنم میتونید ایمیل بزنید و دوتا داور جدید که خیلی احتمال میدید داوری مقاله تون رو میپذیرن به ادیتور پیشنهاد بدید. چون ممکن هست ادیتور توی پیدا کردن داور هم مشکل داشته باشه. چون تا الان داور پیدا نکرده و با پذیرش داوری اولین داور وضعیت شما به under review تغییر میکنه.