نقل قول نوشته اصلی توسط farzalivand نمایش پست ها
من منظورم اینه که شاید هنوز برا داورها نفرستاده باشن مقاله من رو و فعلا فقط بررسی کنن جای دیگه این مقاله رو نفرستاده باشم.
مگر نفرمودید که status مقاله اتان Under review هست؟ خب این یعنی اینکه تحت داوری قرار گرفته است!
در ضمن کاش شما پیش از آنکه به آنها می گفتید که این مقاله را در یک کنفرانس ایرانی شرکت داده اید با کسی و یا در همین فروم این مسئله را مطرح می کردید که آیا حتما باید این مسئله موقع سابمیت مقاله گقت یا نه! که پاسخ هم نه بود! من خودم مقاله ای داشتم که به فارسی در یکی از کنفرانسهای داخلی ارائه کردم و همان را البته با تغییراتی در یک ژورنال معتبر آی اس آی چاپ کردم بی آنکه به ادیتور کلامی در مورد این قضیه بگویم چون مقاله ی کنفرانسم فارسی بود و اصلا در سرچ انگلیسی نمی آمد! و کنفرانسهای داخلی هم که اعتبار آنچنانی ندارند.

In the meantime, I noticed I did not collect a summary of differences from you regarding the TPAMI submission and the preliminary paper. Will you please send me a detailed summary of changes, via email, that I can forward to the editor?
شما بایدیک خلاصه ای از تفاوت های میان مقاله ی کنفرانستان یا همان مقاله ی اولیه با این مقاله ای که به این ژورنال سابمیت کردید را به ایشان ارائه دهید تا ایشان آن را به ادیتور بدهد!