صفحه 294 از 364 نخستنخست ... 194244284285286287288289290291292293294295296297298299300301302303304344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,931 تا 2,940 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط peymankm نمایش پست ها
    سلاممن مقاله ای را برای ژورنال springer سابمیت کرده ام زمانی که تو قسمت Submissions Being Processed می رم تو وضیعت مقاله می زنه Under Review ولی وقتی تو بخش Submissions with a Decision میرم تو وضیعت مقاله می زنه Content Files Deleted - Forced to Withdrawn چرا؟ من فکر کردم زیاد مهم نیست ولی چند وقت فکرم درگیر کرده نکنه مقاله بیرون کشیده شده باشه چون من در خواست انصراف ندادم
    مرسی
    دوست عزیز
    احتمالی که من میدهم این است که ادیتور داور را عوض کرده باشد و آن پیام که مقاله حذف شده مربوط به پس گرفتن مقاله از داور اول باشد.

موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

مرسی از پاسخ دوستان به بنده
    والا برای این ژورنال اولین بار که دارم مقاله می فرستم و همین یدونه سابمیت کردم حالا یه ایمیل به editor زدم امیدوارم فقط پاسخ بده

نقل قول نوشته اصلی توسط peymankm نمایش پست ها
    مرسی از پاسخ دوستان به بنده
    والا برای این ژورنال اولین بار که دارم مقاله می فرستم و همین یدونه سابمیت کردم حالا یه ایمیل به editor زدم امیدوارم فقط پاسخ بده
    مطمئنا پاسخ میدن، نگران نباشید.
    البته این نکته رو هم فراموش نکنید که withdraw کردن مقاله فقط بدست نویسنده مسئول انجام میشه و هیچوقت ادیتور چنین کاری رو نمیکنه. ادیتور اگر نخواد مقاله‌ای رو بررسی کنه به راحتی ریجکت میکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    مطمئنا پاسخ میدن، نگران نباشید.
    البته این نکته رو هم فراموش نکنید که withdraw کردن مقاله فقط بدست نویسنده مسئول انجام میشه و هیچوقت ادیتور چنین کاری رو نمیکنه. ادیتور اگر نخواد مقاله‌ای رو بررسی کنه به راحتی ریجکت میکنه.
    بله درست می فرمایید بنده هم تو ایمیل به EDITOR همین موضوع یادآور شدم که من هیچ وقت درخواست withdraw را نداشته ام

با سلام
    من مقالم ماژور ریواز خورد و دوباره بعد از اصلاح فرستادم. دو هفته under review بود و سپس به حالت Required Reviews Completed و سه هفتست که در این وضعیت مونده! اخرینمقالات ژورنال رو که دیدم اکثرا زیر یک ماه بعد از ریوایز اکسپت شدن و تک و توک بالای یکماه بودن. الان برای من پنج هفته شده. لازم به ذکره که تقریبا 90 درصد پیشنهادات داوران را در ریواز اعمال کردم و تغییرات مقالم زیاد بود. به نظرتون این سه هفته موندن در این وضعیت معنی بدی میده؟
    با تشکر

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

من فکر میکنم کار زیر دست ادیتور مانده باشد تا تصمیم بگیرد. یک یادآوری شاید بد فکری نباشد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط poyakhodapanah نمایش پست ها
    با سلام
    من مقالم ماژور ریواز خورد و دوباره بعد از اصلاح فرستادم. دو هفته under review بود و سپس به حالت Required Reviews Completed و سه هفتست که در این وضعیت مونده! اخرینمقالات ژورنال رو که دیدم اکثرا زیر یک ماه بعد از ریوایز اکسپت شدن و تک و توک بالای یکماه بودن. الان برای من پنج هفته شده. لازم به ذکره که تقریبا 90 درصد پیشنهادات داوران را در ریواز اعمال کردم و تغییرات مقالم زیاد بود. به نظرتون این سه هفته موندن در این وضعیت معنی بدی میده؟
    با تشکر

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من فکر میکنم کار زیر دست ادیتور مانده باشد تا تصمیم بگیرد. یک یادآوری شاید بد فکری نباشد.

موفق باشید
    ممنون. این طولانی شدن معنی ریجکت نمیده؟

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز

نه لزوما.من بیشتر احساس دودلی میکنم وقتی کار بیشتر از معمول زیر دست ادیتور میماند. یعنی نمیتواند تصمیم آخر را به راحتی بگیرد.

امید که هر چه زودتر جواب مثبت بگیرید.

ممنون. این طولانی شدن معنی ریجکت نمیده؟

Keep Calm and APPLY ON

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    خواهش میکنم دوست عزیز

نه لزوما.من بیشتر احساس دودلی میکنم وقتی کار بیشتر از معمول زیر دست ادیتور میماند. یعنی نمیتواند تصمیم آخر را به راحتی بگیرد.

امید که هر چه زودتر جواب مثبت بگیرید.
    ممنون. ممکنه ریوایز مجدد بخوره؟

ApplyAbroad Superstar

"ممکن" هست ولی به نظرم محتمل خیلی نباشد. کمتر پیش می آید که دوباره و مجدد ریوایز جدی بخواهند ادیتور سعی میکند تصمیم بگیرد. البته واقعا غیر ممکن نیست.

ممنون. ممکنه ریوایز مجدد بخوره؟

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)