صفحه 233 از 364 نخستنخست ... 133183223224225226227228229230231232233234235236237238239240241242243283333 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,321 تا 2,330 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان...

من مقاله ای رو حدود یکسال پیش فرستادم که سه ماه قبل میجر ریوژن خورد، داور اول کلا رد کرده بودن و داور دوم اصلاحات خواسته بودن که درنهایت باید اصلاحات میفرستادم. دو ماه فرصت داشتم که بعد از یک ماه و نیم اصلاحات هر دو داور رو اعمال کردم و فرستادم. الان حدود 20 روز هست که اصلاحات رو فرستادم اما هنوز وضعیتش awaiting reviewer invitation هست. میخواستم ایمیلی بفرستم و بخوام که زودتر وضعیت مقاله تغییر بکنه اما نمیدونم چی بنویسم. میشه لطفا راهنماییم کنید دوستان؟؟؟
    سلام
    مقاله شما باید دوباره برای داوری ریویژنی که فرستادید ارسال بشه و شما نمیتونید این فرایند رو تصریع کنید. دلیل اینکه الان مدت زیادی هست که وضعیت مقاله تون awaiting reviewer invitation هست اینه که احتمالا داورهای اولی اعلام امادگی برای بررسی ریوایز مقاله شما نکردن و ادیتور باید برای داوران جدیدی مقاله شما رو بفرسته برای بررسی. برای همین توی این وضعیت بعید میدونم شما بتونید با نامه نگاری تصریعی در این امر بکنید. مخصوصا اینکه مقاله شما Major revision خورده و حتما باید توسط دوتا داور تایید بشه تا ادیتور اکسپت کنه.
    ولی فکر میکنم میتونید ایمیل بزنید و دوتا داور جدید که خیلی احتمال میدید داوری مقاله تون رو میپذیرن به ادیتور پیشنهاد بدید. چون ممکن هست ادیتور توی پیدا کردن داور هم مشکل داشته باشه. چون تا الان داور پیدا نکرده و با پذیرش داوری اولین داور وضعیت شما به under review تغییر میکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    سلام
    مقاله شما باید دوباره برای داوری ریویژنی که فرستادید ارسال بشه و شما نمیتونید این فرایند رو تصریع کنید. دلیل اینکه الان مدت زیادی هست که وضعیت مقاله تون awaiting reviewer invitation هست اینه که احتمالا داورهای اولی اعلام امادگی برای بررسی ریوایز مقاله شما نکردن و ادیتور باید برای داوران جدیدی مقاله شما رو بفرسته برای بررسی. برای همین توی این وضعیت بعید میدونم شما بتونید با نامه نگاری تصریعی در این امر بکنید. مخصوصا اینکه مقاله شما Major revision خورده و حتما باید توسط دوتا داور تایید بشه تا ادیتور اکسپت کنه.
    ولی فکر میکنم میتونید ایمیل بزنید و دوتا داور جدید که خیلی احتمال میدید داوری مقاله تون رو میپذیرن به ادیتور پیشنهاد بدید. چون ممکن هست ادیتور توی پیدا کردن داور هم مشکل داشته باشه. چون تا الان داور پیدا نکرده و با پذیرش داوری اولین داور وضعیت شما به under review تغییر میکنه.
    خیلی ممنون از راهنماییتون. اینکه گفتین داورها اعلام آمادگی نکردن و ادیتور باید برای داوران جدید بفرسته، یعنی داوری مقاله از اول شروع میشه و من باید ده ماه صبر کنم ؟!!! یک هفته قبل از فرستادن اصلاحات به من ایمیل زدن و گفتن سریع اصلاحات رو بفرستم و اگر از ددلاین بگذره مثل مقاله جدید سابمیت شده باهاش برخورد میشه (یه هفته مونده به ددلاین اصلاحات رو فرستادم). در مرحله اول به جای awaiting reviewer invitation از awaiting reviewer assignment استفاده کرده بودن. اگه بخواد اینهمه طول بکشه و ریجکت شه من چیکار کنم؟؟!!

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal2000 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون. اینکه گفتین داورها اعلام آمادگی نکردن و ادیتور باید برای داوران جدید بفرسته، یعنی داوری مقاله از اول شروع میشه و من باید ده ماه صبر کنم ؟!!! یک هفته قبل از فرستادن اصلاحات به من ایمیل زدن و گفتن سریع اصلاحات رو بفرستم و اگر از ددلاین بگذره مثل مقاله جدید سابمیت شده باهاش برخورد میشه (یه هفته مونده به ددلاین اصلاحات رو فرستادم). در مرحله اول به جای awaiting reviewer invitation از awaiting reviewer assignment استفاده کرده بودن. اگه بخواد اینهمه طول بکشه و ریجکت شه من چیکار کنم؟؟!!
    به نظر من شاید مقداری طول بکشه ولی نه دیگه ده ماه. مدت زمانی که طول میکشه به داوران بستگی داره. از اونجا که داوری مقاله شما قبلا توسط دونفر انجام شده مسلما زمان خیلی کمتری طول میکشه مرحله دوم داوری. ولی از اونجا که یکی از داوران ریجکت کرده و یکی میچر رویژن داده .. قاعدتا در زمان خیلی کوتاه جواب ریوایز نمیاد. شاید مثلا یک الی دو ماه طول بکشه. چون طبیعتا مقاله شما اصلاحات زیادی داره و داور باید زمان بیشتر رو بذاره برای مقاله.
    حالا شاید دوستان دیگه نظرات متفاوتی داشته باشن.

Junior Member

سلام دوستان.
    در کمال ناباوری، پذیرش مقاله من دیروز اومد، خدارو شکر، انشالله قسمت همه بشه.
    فقط از من خواستن فرم کپی رایت رو سابمیت کنم که متأسفانه ایمیل یکی از اساتیدم رو اشتباه نوشته بودم و نمیدونم چطور اصلاحش کنم؟ به ادیتور ایمیل بزنم یعنی؟
    فقط اطلاعات مربوط به خودم رو میتونم از صفحه ام اصلاح کنم. خواهش میکنم راهنماییم کنید. سابمیت فرم کپی رایت زمان محدود داره و اول باید اطلاعات تماس اصلاح بشه.

Junior Member

سلام دوستان
    آبان 94 من یه مقاله واسه مجله automatika فرستادم که تازه توی آذر 95 جوابش اومد و اصلاحیه خورد و دوباره اصلاحیه را انجام دادم و دی 95 فرستادم.
    کسی از این مجله خبر داره که مقاله ای که اصلاحیه خورده دوباره اینهمه زمان میبره که چک بشه؟؟؟
    tandfonline.com/toc/taut20/current

نقل قول نوشته اصلی توسط rezactrl نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آبان 94 من یه مقاله واسه مجله automatika فرستادم که تازه توی آذر 95 جوابش اومد و اصلاحیه خورد و دوباره اصلاحیه را انجام دادم و دی 95 فرستادم.
    کسی از این مجله خبر داره که مقاله ای که اصلاحیه خورده دوباره اینهمه زمان میبره که چک بشه؟؟؟
    tandfonline.com/toc/taut20/current
    با این تفاسیر که گفتی 6 ماهه خیلی طولانی شده و کمی غیر طبیعیه.
    به نظرم ایمیل بهشون بزن و محترمانه ازشون بخواه که آخرین استاتوس مقاله ات رو بگن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2014 نمایش پست ها
    با این تفاسیر که گفتی 6 ماهه خیلی طولانی شده و کمی غیر طبیعیه.
    به نظرم ایمیل بهشون بزن و محترمانه ازشون بخواه که آخرین استاتوس مقاله ات رو بگن
    دو سه بار ایمیل زدم و همین را خواستم ازشون ولی هنوز جوابی بهم ندادن. البته ژورنال فعالی هم هست و به روز میشه

Junior Member

سلام دوستان
    بعد از فرستادن فایل ریوایز برای ادیتور، ادیتور این فایل رو به همه داورها تو یه زمان میده یا نوبتی عمل میکنه؟ منظورم اینه که اگه 4 تا داور باشه ادیتور دونه به دونه مثل داوری اولیه بهشون فایل ریوایز و نامه ریوایز رو میده(که نامه ریوایز حاوی جواب به همه داوراست) یا اینکه تو یه زملان به 4 تاشون میفرسته؟ ممنون میشم تجربیاتتون رو بگید.

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mostanad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بعد از فرستادن فایل ریوایز برای ادیتور، ادیتور این فایل رو به همه داورها تو یه زمان میده یا نوبتی عمل میکنه؟ منظورم اینه که اگه 4 تا داور باشه ادیتور دونه به دونه مثل داوری اولیه بهشون فایل ریوایز و نامه ریوایز رو میده(که نامه ریوایز حاوی جواب به همه داوراست) یا اینکه تو یه زملان به 4 تاشون میفرسته؟ ممنون میشم تجربیاتتون رو بگید.
    سلام دوست عزیز
    جواب شما به کامنت داورا یک فایل میشه و همزمان به تمام داورا ارسال میشه یعنی داور شماره 1 نه تنها جواب های شما به کامنت خودشو میبینه بلکه جواب های شما به کامنت داور 2 و 3 و 4 رو هم میبینه. البته این تجربه بنده از ژورنالی در الزویر بود ولی به طور معمول باید روند داوری به همین شکل باشه.
    به عبارتی فایل جواب شما در ابتدای فایل مقاله شما قرار میگیره و بعدشم مقاله ریوایز شده شما در ادامش میاد و داورا این فایلو میبینن که حاوی جواب های شما به کامنت همه داورا و فایل ریوایز شده مقالتون هست.
    موفق باشید
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط applyie نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    جواب شما به کامنت داورا یک فایل میشه و همزمان به تمام داورا ارسال میشه یعنی داور شماره 1 نه تنها جواب های شما به کامنت خودشو میبینه بلکه جواب های شما به کامنت داور 2 و 3 و 4 رو هم میبینه. البته این تجربه بنده از ژورنالی در الزویر بود ولی به طور معمول باید روند داوری به همین شکل باشه.
    به عبارتی فایل جواب شما در ابتدای فایل مقاله شما قرار میگیره و بعدشم مقاله ریوایز شده شما در ادامش میاد و داورا این فایلو میبینن که حاوی جواب های شما به کامنت همه داورا و فایل ریوایز شده مقالتون هست.
    موفق باشید
    ممنون از پاسختون.
    درسته که یه فایل میشه ولی سوال من دررابطه با مدت زمان داروی بود. یعنی شما میگید همه داورا با هم داوری میکنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)