صفحه 257 از 364 نخستنخست ... 157207247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267307357 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,561 تا 2,570 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط opinions نمایش پست ها
    اساتید گرامی سلام. بنده مقاله ای را در یکی از ژورنال های معتبر IEEE سابمیت کردم که سیستم سابمیتش scholarOne هستش. مقاله به محض سابمیت در مرحله چک کردن از نظر ساختار و سرقت و اینا قرار گرفت و دقیقا بعد از حدود 24 ساعت under review شد! حالا این وسط من هیچ استاتوس editor assignment یا هرچیزی که نشان دهد که ادیتور آن را فرستاده برای داوری ندیدم! آیا این مسئله خطرناکه؟ و مقاله میتونه در حال رد شدن باشه؟ یا این under review یعنی اینکه داره داوری میشه و خیالم راحت باشه؟ الان 10 روزه under review هست.
    سلام برخی مجلات مراحل ارسال به ادیتور را نشان نمی دهند و under review شدن لزوما به این معنا نیست که از مرحله ادیتور عبور کرده باشد و بستگی به سیستم ادیتوریال مجله دارد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام دوستان
    خداقوت
    من یک مقاله به isa transactions فرستادم که حدود 2 ماه طول کشید تا داورها جواب دادن...
    از ارسال نسخه ریوایز حدود 4 ماه میگذره و هنوز جوابی نگرفتم و هنوز وضعیت همان Under review است
    برای پیگیری، ایمیل بزنم یا زوده. چون یکی از رفقا می‌گفت ایمیل الکی بزنید ممکنه حساسیت ایجاد کنه و...

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdir7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خداقوت
    من یک مقاله به isa transactions فرستادم که حدود 2 ماه طول کشید تا داورها جواب دادن...
    از ارسال نسخه ریوایز حدود 4 ماه میگذره و هنوز جوابی نگرفتم و هنوز وضعیت همان Under review است
    برای پیگیری، ایمیل بزنم یا زوده. چون یکی از رفقا می‌گفت ایمیل الکی بزنید ممکنه حساسیت ایجاد کنه و...
    سلام مجله مذكور مجله منظمي است و نيازي به ايميل نيست. البته اگر نگرانيد مي توانيد يكماه ديگر صبر كنيد و اگر جوابي نيامد ايميلي بزنيد به اديتور اصلي آن كه معمولا ايميل را جواب مي دهد.

Junior Member

سلام. من دو هفته پیش یک مقاله submit کردم. بعد از چند روزکه وضعیت مقاله with editor بود به submit by journal تغییر کرد و بعد از دو روز مجددا به وضعیت with editor برگشت. امروز متوجه پیغام
    Alert: Free access to Scopus for Editors and Reviewers failing.
    Problem is being investigated.

بالای صفحه شدم. بنظرم قبلا این پیغام نبود. الان این پیغام به چه معناست؟

Junior Member

سلام، وقت همگی بخیر، من یه مقاله واسه یکی از ژرنال های الزویر فرستادم حالا در قسمت استتوس نوشته شده Revise، و کامنت ایدیتوری که نوشته به این صورت هست
    Editor's comments:

The writing of this manuscript is below a journal-publication standard. Please do a thorough revision on the language use before resubmitting.

الان این یعنی خیلی داغونه زبان مقاله؟ الان باید چیکار کنم؟بدم ویرایش کنن مقاله
    Member
    رشته و دانشگاه
    MIT, Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط petromod نمایش پست ها
    سلام، وقت همگی بخیر، من یه مقاله واسه یکی از ژرنال های الزویر فرستادم حالا در قسمت استتوس نوشته شده Revise، و کامنت ایدیتوری که نوشته به این صورت هست
    Editor's comments:

The writing of this manuscript is below a journal-publication standard. Please do a thorough revision on the language use before resubmitting.

الان این یعنی خیلی داغونه زبان مقاله؟ الان باید چیکار کنم؟بدم ویرایش کنن مقاله
    , Revise the grammer, vocabs, structure
    Give it to a couple of people to comment on your paper and read

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanear نمایش پست ها
    , Revise the grammer, vocabs, structure
    Give it to a couple of people to comment on your paper and read
    ممنون از جوابتون، عذر میخوام الان یعنی مقاله منو دادن به داورها خوندن بعد این ایراد گرفته شده یا قبل از اینکه بفرستن به داورها ادیتور این ایرادو گرفته؟ بعد کسی رو میشناسین این کارارو انجام بده!

Junior Member

سلام
    حدود یه ماه پیش مقاله ای رو به یکی از ژورنالهای الزویر فرستادم. اصلاح خورد.
    حدود 8 روزه که نسخه اصلاح شده رو آپلود کردم.
    توی این 8 روز وضعیتش "with editor" هست و تغییری نکرده.
    آیا این 8 روز زیاد نیست؟ چون داورها همون داورهای قبلین و ادیتور لازم نیست وقت بذاره برای پیدا کردن داور!
    به نظرتون اشکال یا ایرادی وجود داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Civil-Environmental engineering-SBU

ادیتور این ایراد گرفته. میتونید بدین به موسساتی که این کار می‌کنند. هم ایرانی هست هم خارجی ولی توصیه من اینکه به سایت ژورنال مد نظر مراجعه کنید معمولا خودشون با بعضی از این موسسات مراوده دارن از اونا استفاده کنید شانستون بهتره میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Civil-Environmental engineering-SBU

نقل قول نوشته اصلی توسط petromod نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون، عذر میخوام الان یعنی مقاله منو دادن به داورها خوندن بعد این ایراد گرفته شده یا قبل از اینکه بفرستن به داورها ادیتور این ایرادو گرفته؟ بعد کسی رو میشناسین این کارارو انجام بده!
    ادیتور این ایراد گرفته. میتونید بدین به موسساتی که این کار می‌کنند. هم ایرانی هست هم خارجی ولی توصیه من اینکه به سایت ژورنال مد نظر مراجعه کنید معمولا خودشون با بعضی از این موسسات مراوده دارن از اونا استفاده کنید شانستون بهتره میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)