صفحه 364 از 364 نخستنخست ... 264314354355356357358359360361362363364
نمایش نتایج: از شماره 3,631 تا 3,633 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام دوستان
    ۲۶ ژانویه مقاله ای رو برای journal of electronic materials اشپرینگر فرستادم، وضعیتش تو سامانه EM شد submitted و دیگه تغییری نکرد.
    بعد از ده دوازده روز به اسیستنت ژورنال ایمیل زدم و جویای وضعیت مقاله شدم، جواب داد:
    I have contacted editor in this regard and will get back to you shortly
    در حالیکه اصلاً with editor نشده بود، چندین روز بعد مجدد پیگیر شدم و دقیقاً همین جواب رو فرستاد.
    چند روز بعد مجدد پیگیر شدم جواب داد:
    I am yet to recieve response from editor. Once I recieved the confirmation the paper will be processed in EM
    و در نهایت بعد از گذشت بیش از ۴۰ روز مجدد پیام دادم که چرا بعد از گذشت این مدت هنوز به ادیتور assign نشده، جواب داده:
    Due to journal check the paper is on hold I have contacted editor once I recieve the confirmation the article will be processed in EM

آخه اصلا به ادیتوری نرسیده که این میگه با ادیتور تماس گرفته، از طرف دیگه از اولین باری که گفت از ادیتور پرسیده و بزودی خبر میده یکماه گذشته ، چرا پس خبری نمیده؟
    این حالت طبیعیه؟

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام دوستان
    مقاله ام رو خرداد ماه فرستادم به ieee transactions on control بعد دوماه ریوایز ماجور خورد. تو همون فرصتی که دادن سابمیت کردم. بعد از یک ماه گفتن که تعداد صفحات کامل پرشدن و جای بیوگرافی نیست. بعد از چند روز تو همون فرصت داده شده دوباره سابمیت کردم. دقیقا از ۱ژانویه تا الان میشه ۱۰۵ روز ولی هنوز under review خورده. ب نظرتون بهشون ایمیل بزنم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad1234561 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مقاله ام رو خرداد ماه فرستادم به ieee transactions on control بعد دوماه ریوایز ماجور خورد. تو همون فرصتی که دادن سابمیت کردم. بعد از یک ماه گفتن که تعداد صفحات کامل پرشدن و جای بیوگرافی نیست. بعد از چند روز تو همون فرصت داده شده دوباره سابمیت کردم. دقیقا از ۱ژانویه تا الان میشه ۱۰۵ روز ولی هنوز under review خورده. ب نظرتون بهشون ایمیل بزنم؟؟
    احتمالا در زمان تعطیلات بوده، شاید ignore شده. حتما با editor مجله تماس بگیرید. در tab جایی که مقاله را سابمیت کردید حتما می تونید باهاشون در ارتباط باشید.
    به شرینی یک لبخند و هر روز بهتر از دیروز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)