صفحه 311 از 364 نخستنخست ... 211261301302303304305306307308309310311312313314315316317318319320321361 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,101 تا 3,110 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط qalat نمایش پست ها
    سلام. دوستان طی مکاتبه ای که با یک استاد خارجی داشتم قرار شد مقاله رو بخونه، از اون ور تایم زیادی ندارم باید ریوایز رو سابمیت کنم، به استاد ایمیل بزنم یا از مجله درخواست کنم تایم بیشتری بده؟
    سلام
    با ادیتور مکاتبه کنید و شرایط رو توضیح بدید. معمولا وقت میدن بهتون.
    موفق باشید

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    سلام
    اینکه میگن مقاله بعد از چاپ شدن دیگه قابل تغیر نیست تا چه حد جدیه (نشریه معتبر انگلیسی)؟ به هیچ وجه نمیشه چیزی رو تغیر داد ( چند تا کلمه اشتباه تایپ شده باشن)؟؟ کسی میدونه دلیل اصلیش چیه که نمی زارن دیگه مقاله رو تغیر بدیم؟
    متاسفانه یه مقاله چاپ کردم که مسئول تایپ نشریه یه قسمت رو به دلخواه خودش تغیر داده (موقع تایید پروف هم بهش گفتم، منتها بازم گوش نکرد) و از اونجایی که مقاله هم کوچیکه یه جورایی به کیفیت مقاله اسیب زده، یه جمله مهم انگار کلا بی معنی شده. کسی تجربه مشابه داشته، من هنوز چیزی به نشریه نگفتم، ولی دلم نمی خواد اصلاحیه چاپ کنم. هم واقعا دوست ندارم هم اون جوری یه جورایی همش میافته گردن من. در حالی که این ادم بدون اجازه من یه قسمت رو تغیر داده.
    لطفا تجربیات مشابه رو به اشتراک بزارید.

میگم یه ایمیل به خودش (ایمیل خود دفتر چاپ رو هنوز دارم) بزنم و بپرسم چرا بدون اجازه من متن مقاله رو تغیر داده، منتها میترسم نه تنها فایده ای نداشته باشه بلکه برام باعث دردسر هم بشه.
    سلام
    بله خیلی جدیه
    در بسیاری از مجلات تغییر بعد از چاپ محاله. اشتباهات تایپی و یا سایر اشتباهات جزیی هم در یک فایل جداگانه چاپ میشه، به عبارتی اون مقاله اصلی که اشتباه داره همچنان به قوت خودش باقیه.
    دلیلش ساده س، مقاله ای که چاپ میشه بلافاصله در دسترس عموم هست و مثلا اونها میتونن اون مقاله رو سایت کنن، حالا شما بیای بعد از چاپ مقاله دو نفر دیگه به نویسندگان اضافه یا از اونها کم کنی، خوب این کاملا چیز بدیه.

شما یا به مجله خطای اتفاق افتاده رو میگی یا نمیگی. اگه اون اشتباه جدی هست بگید بهتره. شاید به خود مقاله دست نزنن ولی در اصلاحیه به خوانندگان مقاله شما توضیح داده میشه که مثلا فلان جمله غلطه. اگه ایراد رخ داده شده جدی نیست که نیازی نیست. هر دو حالت بارها و بارها اتفاق میفته و چیز معمولی هست.
    نه برای شما دردسر نمیشه، در بدترین حالت ترتیب اثر نمیدن که اونم زیاد مهم نیست. شما صرف نظر از هر چیز کاری رو بکنید که درست هست! البته در مکاتباتتون جانب احترام و ادب رو حفظ کنید که احیانا سوتفاهم نشه
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    سلام
    با ادیتور مکاتبه کنید و شرایط رو توضیح بدید. معمولا وقت میدن بهتون.
    موفق باشید
    ممنون، پس به استاد ایمیل نزنم؟

ممنون، پس به استاد ایمیل نزنم؟
    خواهش میکنم
    نه اجازه بدید ایشون کارشون رو انجام بدن و از ژورنال مهلت بگیرید.

Junior Member

سلام مجدد، دوستان استاد در جواب کمک برای خوندن مقاله اینو نوشته؟
    Hi Ashkan
    I am surprised you asked me to help and you have not cited ONE of my papers. Please explain

من ن تجربه همکاری با اساتید خارجی رو نداشتم؟ شما پیشنهادی دارین؟
    فیلد کاری کاملا مشابه ای داریم. مقالات زیادی داره بعد از ایمیل دیدم سه تا مقاله روی مولفه ای که من کار کردم داره... همینو بگم بهش؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

Hi Ashkan
    I am surprised you asked me to help and you have not cited ONE of my papers. Please explain

فیلد کاری کاملا مشابه ای داریم. مقالات زیادی داره بعد از ایمیل دیدم سه تا مقاله روی مولفه ای که من کار کردم داره... همینو بگم بهش؟
    سلام منظورش اینه تو مقاله تون از هیچکدوم از مقالاتش استفاده نکردید و تعجب کرده چرا ایشون رو انتخاب کردید واسه همکاری ؟
    آیا فیلد کاری ایشون مرتبط هست یا هر چیزی ؟
    میخواد بدونه به چه دلیلی میخواید باهاش مقاله کار کنید.

Banned

Hi Ashkan

من باشم اسپمش میکنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    سلام منظورش اینه تو مقاله تون از هیچکدوم از مقالاتش استفاده نکردید و تعجب کرده چرا ایشون رو انتخاب کردید واسه همکاری ؟
    آیا فیلد کاری ایشون مرتبط هست یا هر چیزی ؟
    میخواد بدونه به چه دلیلی میخواید باهاش مقاله کار کنید.
    مرسی، بالاتر توضیح دادم... میخوام از نظر نگارشی کارم رو چک کنه، ایمیل اول هم بهش گفتم اوکی داد...بعد این ایمیل رو داد وقتی پیگیر شدم... بله کاملا فیلد کاریمون یکییه، این منظورش اینه که تو ک کمک خواستی چرا از من سایت نکردی! برا خودمم عجیبه.. شما نظری دارید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    من باشم اسپمش میکنم
    متوجه نشدم داداش؟

Banned

متوجه نشدم داداش؟
    منظورم این بود خیلی هم دلش بخواد این چه جوابیه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)