صفحه 230 از 364 نخستنخست ... 130180220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240280330 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,291 تا 2,300 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری

نقل قول نوشته اصلی توسط soheillll نمایش پست ها
    سلام
    41 روز پیش تو مجله الزویر مقاله سابمیت کردم الان بیست روزه از حالت under review شده Ready for Decision الان هم شده Decision pendingمفهومش چیه می تونم امیدوار باشم
    یعنی ادیتور تصمیم گیری کرده و تصمیم توسط ادیتور اصلی به زودی به ایمیلتون می رسه انشاله که خوب باشه

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

سلام دوستان
    من یه مشکلی برام پیش اومده ممنون میشم افرادی که تجربه مشابه دارن یا اینکه میتونند راهمنمایی کنند، راهنمایییم کنید:
    من از اونجایی که مقالات نسبتا زیادی چاپ شده و در حین داوری دارم متاسفانه در حین ارسال یک مقاله دچار اشتباه شدم و کاملا سهوا برای 2 جا ارسال کردم و از شانس بد من هر دو هم رفته برای داوری ... الان تو سایت امکان ویدراو نیست ---از طرفی اگه بخوام این موضوع رو توضیح بدم برای ادیتور میترسم برام بد بشه-
    راه حل؟
    سپاسگزارم
    NO PAIN NO GAIN

Junior Member

سلام دوستان عزیز خواهش می کنم بمن جوابی بدهید
    برای چاپ ای اس ای شخصی که فوق لیسانس داره حتما باید اسم یک دکترا یا استاد دانشگاه بعنوان همکار ذکر بشه ؟؟؟ نمیشه شخصی که فوق لیسانس داره خودش تنهایی مقاله رو بفرسته ؟؟؟ اونا قبول می کنند ؟؟؟

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط samira6666 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز خواهش می کنم بمن جوابی بدهید
    برای چاپ ای اس ای شخصی که فوق لیسانس داره حتما باید اسم یک دکترا یا استاد دانشگاه بعنوان همکار ذکر بشه ؟؟؟ نمیشه شخصی که فوق لیسانس داره خودش تنهایی مقاله رو بفرسته ؟؟؟ اونا قبول می کنند ؟؟؟
    سلام، جایگاه علمی برای ناشرین و سردیبران مهم نیست. مهم فقط کیفیت مقاله و دستاورد علمی هست که ارائه می دین.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    سلام، جایگاه علمی برای ناشرین و سردیبران مهم نیست. مهم فقط کیفیت مقاله و دستاورد علمی هست که ارائه می دین.
    البته مدرس بین المللی اسپرینگر میگفت که رزومه علمی اون فرد رو ما بررسی دقیق میکنیم. حالا ممکنه دانسجوی ارشد رزومه آنچنانی نداشته باشه ولی استاد مسلما همون هیئت علمی بودنش رزومه حساب میشه.

Junior Member

سلام دوستان.
    من یک مقاله در ژورنالی از پابلیشر وایلی ارسال کردم .از دو داور، یکی در ریوایز اول مستقیم اکسپت داد اما همچنان یکی از داورا هر بار یه مشت چرت و پرت جدید میگه و بهانه میاره و الان حدود 40 روز هست که ریوایز سوم!!! رو سابمیت کردم.
    با توجه به اینکه پروسه داوری زیادی طولانی شده 14 ماه و وسط داوری ادیتور عوض شده! کمی نگرانم که اعمال سلیقه ای باز بشه و داور دوباره بهانه بیاره. میخواستم بپرسم که در چنین مواقعی اگر دوباره ریوور بهانه سازی کرد؛ اقدام مناسب چی میتونه باشه.
    با سپاس و درود

نقل قول نوشته اصلی توسط Survivant نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من یک مقاله در ژورنالی از پابلیشر وایلی ارسال کردم .از دو داور، یکی در ریوایز اول مستقیم اکسپت داد اما همچنان یکی از داورا هر بار یه مشت چرت و پرت جدید میگه و بهانه میاره و الان حدود 40 روز هست که ریوایز سوم!!! رو سابمیت کردم.
    با توجه به اینکه پروسه داوری زیادی طولانی شده 14 ماه و وسط داوری ادیتور عوض شده! کمی نگرانم که اعمال سلیقه ای باز بشه و داور دوباره بهانه بیاره. میخواستم بپرسم که در چنین مواقعی اگر دوباره ریوور بهانه سازی کرد؛ اقدام مناسب چی میتونه باشه.
    با سپاس و درود
    متاسفانه تو این قسم دست نویسنده بسته هستش و جای مانور نداره و تصمیم گیرنده نهایی ادیتور این چیف هستش.
    من خودم خیلی بابت این مسایل ضربه خوردم. در کل زمانی که اکسپت نگرفتی مقاله خودت رو همیشه ریجکت فرض کن. اگه ریجکت شد که تو حال آدم نمیخوره. اگرم اکسپت شد که خیلی هم عالی. سیاست هایی که ژورنال و ادیتور پیش میگیرن روی سرنوشت مقالات سابمیت شده اثر میزاره

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مشکلی برام پیش اومده ممنون میشم افرادی که تجربه مشابه دارن یا اینکه میتونند راهمنمایی کنند، راهنمایییم کنید:
    من از اونجایی که مقالات نسبتا زیادی چاپ شده و در حین داوری دارم متاسفانه در حین ارسال یک مقاله دچار اشتباه شدم و کاملا سهوا برای 2 جا ارسال کردم و از شانس بد من هر دو هم رفته برای داوری ... الان تو سایت امکان ویدراو نیست ---از طرفی اگه بخوام این موضوع رو توضیح بدم برای ادیتور میترسم برام بد بشه-
    راه حل؟
    سپاسگزارم
    مشکل نداره. ایمیل بزن و یکی رو WITHDRAW کن

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط mostanad نمایش پست ها
    البته مدرس بین المللی اسپرینگر میگفت که رزومه علمی اون فرد رو ما بررسی دقیق میکنیم. حالا ممکنه دانسجوی ارشد رزومه آنچنانی نداشته باشه ولی استاد مسلما همون هیئت علمی بودنش رزومه حساب میشه.
    حرف شما متین ولی من با ارشد توی ژورنال های خوب الزویر توی رشته خودم چاپ کردم. یه بحث هم اینه که ادیتورها سرشون خیلی شلوغه و نمی تونن دونه دونه مقالات رو بخونن و هم رزومه طرف رو دربیارن. بعضی از ژورنال ها هم فقط یه بیوگرافی از نویسنده ها می خوان.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    راه حل؟
    سپاسگزارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2014 نمایش پست ها
    مشکل نداره. ایمیل بزن و یکی رو WITHDRAW کن

در ادامه جواب دوستمون عرض میکنم:

میتونید ایمیلی هم نزنید و منتظر مرجله پروف Final Proof بمونید. رفتن مقاله برای داوری به معنای اکسپتش نیست. شما تا روز اخر و تا قبل مرحله پروف هم میتونید مقاله روwithdraw کنید. توی اون مرحله خود گزینه هم معمولا توی پروفایلتون اکتیو میشه

اما اگه میخوایید میتونید ایمیل هم بزنید هوونطور که دوستمون گفتن و نیازی هم به توضیح نیست. یه ایمیل میزنید و میگید نمیخوایید مقاله تون توی مرجله بررسی قرار بگیره

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)