صفحه 10 از 364 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

پیش فرض پاسخ : لطفا داوری صورت گرفته رو در مورد مقاله من را بررسی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    سلام

نتیجه داوری یک ژورنالی برای من این اومده!

browsed through the submission.
    The major selling point of this paper is a solution method.
    However, there is no proof, theoretical or empirical, about the quality of
    the solution obtianed by the method.
    I cannot make any positive recommendation.

خوب من باید چی کار کنم ؟ باید شبیه سازی بیشتری انجام بدم ؟

یعنی اینا گفتند همه مقاله به درک چون شبیه سازیش کم هستش رد شه ؟

ممنون می شم نظر بدید.
    حسین جان منظورشون این بوده که شما باید به لحاظ تئوریک و عملی دلایلی رو برای برتر بودن روش پیشنهادیتون مطرح کنید. مثال میزنم اگر شما یک الگوریتم فراحسی جدید ارائه دادید باید اون رو روی یک library از مسایل استاندارد در اون حوزه اجرا و نتایج رو از جمله دقت جواب، تعداد تواتر ها و سرعت حل مسئله رو با سایر متدها مقایسه کنید، این قسمتی از روش تحقیق مقاله هایی ست که به معرفی ابزارهای جدید می پردازن.

Banned

پیش فرض پاسخ : لطفا داوری صورت گرفته رو در مورد مقاله من را بررسی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط tahahavakhor نمایش پست ها
    حسین جان منظورشون این بوده که شما باید به لحاظ تئوریک و عملی دلایلی رو برای برتر بودن روش پیشنهادیتون مطرح کنید. مثال میزنم اگر شما یک الگوریتم فراحسی جدید ارائه دادید باید اون رو روی یک library از مسایل استاندارد در اون حوزه اجرا و نتایج رو از جمله دقت جواب، تعداد تواتر ها و سرعت حل مسئله رو با سایر متدها مقایسه کنید، این قسمتی از روش تحقیق مقاله هایی ست که به معرفی ابزارهای جدید می پردازن.
    مرسی طاها جان.

من حقیقتش 10 صفحه نوشته بودم تا این الگوریتمی که من دراوردی بود رو بگم که چی به چی هستش و آخرش هم 1 مثال رو باهاش حل کرده بودم. آخه دیگه من جا نداشتم بیشتر از 10 صفحه بنویسم!( مقاله کنفرانسی بود)

البته حدس می زدم که احتمالا بگن باید Simulation رو بیشتر کنم اما نمی دونم چرا زرتی ورمی دارند جای ریویژن ریجکت می کنند !
    من قبلا هم ژورنالی داشتم اما به شدت نیومده بود زرتی رد کنه !

در هر صورت مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق-قدرت/دانشگاه بوعلي سيناي همدان

پیش فرض پاسخ : چقدر طول میکشه تا ژورنال ها جواب submit رو بدن که acceptشده یا نه؟

سلام دوستان
    من یه مقاله برای یه ژورنال فرستادم در حدود یک ماهی میشه
    ولی در status نوشتن: Awaiting Referee Scores
    این یعنی چی؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : چقدر طول میکشه تا ژورنال ها جواب submit رو بدن که acceptشده یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aramiss نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مقاله برای یه ژورنال فرستادم در حدود یک ماهی میشه
    ولی در status نوشتن: Awaiting Referee Scores
    این یعنی چی؟
    یعنی ادیتور مجله مقاله شما رو برای داورها فرستاده و منتظر نتیجه ارزیابی اونهاست.

پیش فرض پاسخ : الگوی داوری مقالات

دو نمونه از جواب داوری های مقالاتم رو گذاشتم...
    که منجر به اکسپت و چاپ نهایی شد... این مقالات رو من در الزویر و با امپکت بالای 3 فرستادم..ببینید که اگه داور بخواد خوب جواب بده این طور جواب میده...

Reviewers have now commented on your paper. You will see that they are advising that you revise your manuscript. If you are prepared to undertake the work required, I would be pleased to reconsider my decision.

Reviewers' comments:

Reviewer: This article is extremely well written, and the study and results very well reported by the authors. The topic of the study and the results resulting from it are very nice, useful and relevant in the field of food sciences. The article is very clear, the study was very well run and reported, and the different analyses very complete. The references are appropriated and well reported, in an appropriate number. These qualities make it an excellent scientific article. I suggest adding a page with a list of abbreviations at the beginning of the paper, as this article contains quite a lot of them. There are very few things that I would suggest to correct for this paper to be accepted for publication in Food Chemistry Journal.

پیش فرض پاسخ : الگوی داوری مقالات

این هم مقاله دوم که الان چاپ و ان لاین شده...

Thank you for submitting the above manuscript to Carbohydrate Polymers. We have now received the reviewers' reports, and I am pleased to inform you that the manuscript will be acceptable for publication subject to appropriate and acceptable revisions.
    For your guidance, reviewers' comments are appended below. I believe that the comments/suggestions made by the reviewers are self-explanatory. Please submit your revised paper via the Online System. Please ensure that you provide an itemized list of changes which have been made in response to the reviewer's comments/suggestions or a rebuttal of why a particular comment/suggestion was not acted upon.

The manuscript "-----" can be considered as original and has scientific merit to be published after minor revisions.

Junior Member Hannaneh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Science in Industrial Engineering

Question Rejection for poor English

,Sallaam
    I recently received a rejection for my paper submitted to INFOR. They said:

"This paper is very difficult to read and follow because of poor grammar and sentence structure. It is .clear that English is not the first language of the authors
    .I recommend rejecting their paper in its current form
    I encourage the authors to have their paper copy-edited carefully and extensively by someone who is a technical editor with an excellent command of English. I would invite
    ."them to resubmit their copy-edited paper as a new submission to INFOR

I tried to find some services for editing scientific papers. I found a reliable one, Elsevier copy-editing service. But it is very expensive. My paper is about 8,000 words and they would get 245 EUR to edit it!

On the other hand, I know some professors with excellent English (native and nonnative), but currently this paper has 3 other co-authors, and we are 4 authors for a paper. I think it is very poor to invite a proffesseor as 5th author!!!

?Do you have any suggestion for me please

.Thanks a lot for your responses
    Regards,
    Imagination is more important than knowledge

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

پیش فرض پاسخ : Rejection for poor English

بله...
    elsevier گارانتی هم میکنه که اگه مقاله برای انگلیسی ریجکت شد پول شما رو پس بده...
    فکر کنم بهترین راه باشه..
    البته تجربه من میگه که اکثر poor english ها بهانه هست... سعی کنید مقاله رو به ادیتور و داور native ندید.. اینجا رو بخون.
    ما که یه نفر داریم واسمون ادیت میکنه ولی گارانتی نمیکنه. مبلغش هم نصف الزویر هست...

یا حق

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Junior Member Hannaneh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Science in Industrial Engineering

سلام،
    از پاسختون بسیار سپاسگذارم.
    می شه یک راهنمایی دیگه ازتون بگیرم؟
    راستش رو بخواید، ما این مقاله رو بدون همکاری از جانب هیچ استادی نوشتیم. اگه بخوام از یک native یا یک استاد با زبان انگلیسی قوی دعوت به همکاری بعنوان co-author کنم، با توجه به اینکه الآن 4 تا نویسنده هستیم، خیلی ضایع نیست که استاد بشه نفر 5!؟ به استاد از اول باید بگم که ما 4 تا هستیم. یا اینکه یه چند نفرمون کوتاه بیایم که اسم استاد بره بالا! البته بگم استاد اصالتاً ایرانی و کاملاً gentleman و الآن در انگلیس faculty یکی از دانشگاه های اونجا شده ولی خوب به هر حال استاد دیگه، باید سلسله مراتب را رعایت کرد.
    Imagination is more important than knowledge

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

والا من اگه بودم بهم برمیخورد و ترجیح میدادم در یک مقاله مشارکت علمی داشته باشم تا ادیتی.. ایشون استاد هستند و فکر نمیکنم برای ادیت راضی بشه اسمش بیاد تو مقاله!
    ترتیب اسم مهم هست ولی فکر نکنم کسی که فقط ادیت بکنه ادعایی برای قرار گرفتن اسمش داشته باشه!

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)