صفحه 102 از 364 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : الگوی داوری مقالات

سلام دوستان
    مقاله ام ریوایز خورده بود فایل pdf مقاله رو اشتباها سابمیت کردیم از ژورنال پیام دادن که فایل word رو بفرستیم
    امروز به استادم زنگ زدم گفت فایل word مقاله را برای editor ایمیل کردم من جا خوردم گفتم که باید دوباره سابمیت میکردی گفت نشده برای ادیتور ایمیل کردم اونم ایمیل زده که کاراشو میکنه
    نگرانم که مقاله از داوری خارج بشه

میخوام به ادیتور و منشی ژورنال ایمیل بزنم که آیا فایل word مقاله ام بدستشون رسیده یا نه؟
    لطفا کمک کنید چه متنی براش بفرستم که ببینم فایل word بدستشون رسیده یا نه؟

ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط reza3658 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مقاله ام ریوایز خورده بود فایل pdf مقاله رو اشتباها سابمیت کردیم از ژورنال پیام دادن که فایل word رو بفرستیم
    امروز به استادم زنگ زدم گفت فایل word مقاله را برای editor ایمیل کردم من جا خوردم گفتم که باید دوباره سابمیت میکردی گفت نشده برای ادیتور ایمیل کردم اونم ایمیل زده که کاراشو میکنه

میخوام به ادیتور و منشی ژورنال ایمیل بزنم که آیا فایل word مقاله ام بدستشون رسیده یا نه؟

ممنون
    سلام

Dear Sir/Madam

With due attention to the submission of a wrong version as the revised form of the manuscript XXX, Please kindly acknowledge the reception of the .docx file, is which the right revised version.

Best Regards

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام دوستان

ممنون
    نیاز به ایمیل نیست به 2 دلیل::
    1- معمولا تنها کسی که باید با مجله مکاتبه داشته باشه نویسنده مسئوله. پس در جایی که استاد یا همکار شما نویسنده مسئوله، زیاد جالب نیست شما هم ایمیل بزنید.
    2- به استاد شما گفته که کاراش را میکنه خب دیگه یعنی به دستشون رسیده که دارن کاراش را میکنن
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

یعنی به منشی ژورنال ایمیل نزنم!
    من نگرانم که مقاله رو که استادم برای ادیتور ایمیل کرده کار نامتعارفی باشه و ادیتور نادیده اش بگیره!
    نمیتونم به اساتدم گیر بدهم که استاتوس مقاله رو چک کنه همین طوری روابطمون ناجوره!
    اگر به خود ادیتور ایمیل بزنم شاید جالب نباشه چون نویسنده مسئول استادم هست
    دنبال متن مناسبی میگردم که به منشی ژورنال بزنم و بپرسم که فایل ورد مقاله بدستتون رسیده یا نه؟؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

یعنی به منشی ژورنال ایمیل نزنم!
    من نگرانم که مقاله رو که استادم برای ادیتور ایمیل کرده کار نامتعارفی باشه و ادیتور نادیده اش بگیره!
    نمیتونم به اساتدم گیر بدهم که استاتوس مقاله رو چک کنه همین طوری روابطمون ناجوره!
    اگر به خود ادیتور ایمیل بزنم شاید جالب نباشه چون نویسنده مسئول استادم هست
    دنبال متن مناسبی میگردم که به منشی ژورنال بزنم و بپرسم که فایل ورد مقاله بدستتون رسیده یا نه؟؟
    نه نامتعارف نیست. نامتعارف ایمیل زدن شماست به مجله
    این دغدغه که دارید را با استاد در میان بذارید، اگه پاسخ سر بالا داد یا هر چیز دیگه، آن زمان اقدام به مکاتبه کنید
    به مجله ایمیل بزنید ممکنه پاسخ ایمیل را به استاد هم فروارد کنن و استاد بفهمه که شما بی اطلاع ایشون این کار رو کردید و مشکل پیش بیاد

متن مناسب نمیخاد که، فقط میگید:
    Have you received the word file?
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member mazahery آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک (طراحی کاربردی)

سلام دوستان.
    reject شدن و بعدش مهلت دادن به چه معناست؟
    این اتفاق برای مقاله من در بخش status رخ داده:

تو بخش decision letter ابتدا نوشته reject.
    اما بعدش کلی comment نوشته برای اصلاحات و فرصت داده تا تاریخی که ملاحظه میکنید.

مگه نباید revision بخوره در چنین حالاتی؟
    ممنون میشم اگر تجربه ای تو این زمینه دارین در اختیارم بذارین.
    یکی از ژورنال های Wiley هم هست.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mazahery نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    reject شدن و بعدش مهلت دادن به چه معناست؟
    این اتفاق برای مقاله من در بخش status رخ داده:

تو بخش decision letter ابتدا نوشته reject.
    اما بعدش کلی comment نوشته برای اصلاحات و فرصت داده تا تاریخی که ملاحظه میکنید.

مگه نباید revision بخوره در چنین حالاتی؟
    ممنون میشم اگر تجربه ای تو این زمینه دارین در اختیارم بذارین.
    یکی از ژورنال های Wiley هم هست.
    سلام

این فرصت برای اصلاح مقاله نیست چون صریحا مقاله شما reject شده...
    نظرات reviewer ها همیشه حتی در صورت رد مقاله هم برای author ارسال میشه...
    اون تاریخ احتمالا مربوط به deadline بسته شدن پرونده این manuscript submission هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام
    من مقالم رو برای یکی از مجلات اسپرینگر 5 ماه پیش ارسال کردم در ان زمان سیستم ثبت مقاله وجود نداشت و فقط برای ادیتور اصلی میشد مقاله رو سابمیت کرد

یکبار سه ماه پیش از وضعیت مقاله پرسیدم که گفتن در حال داوریه. دیگه پیگیری نکردم.
    اما به تازگی متوجه شدم که این مجله دارای سیستم ثبت مقاله و پیگیری شده است که با گذشته که توضیح دادم - فرق کرده است .
    به نظر شما چه متنی باید بنویسم که هم از وضعیت مقاله اگاه شم هم درباره این تغییرات سوال کنم که ایا لازمه مقاله دوباره در این سیستم سابمیت شود یا خیر؟
    به نظر شما مقاله رو از ژورنال بیرون بکشم؟
    یک سوال دیگه هم دارم: به کجا باید ایمیل بزنم؟ سردبیر که ایملش رو از سایت برداشته فقط سیستم سابمیت و بخش کانتکت در سایت مجله هست
    راهنمایی می کنید!
    ویرایش توسط applyboard : November 27th, 2014 در ساعت 02:32 PM

Member dr-data آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical and Control

نقل قول نوشته اصلی توسط applyboard نمایش پست ها
    سلام
    من مقالم رو برای یکی از مجلات اسپرینگر 5 ماه پیش ارسال کردم در ان زمان سیستم ثبت مقاله وجود نداشت و فقط برای ادیتور اصلی میشد مقاله رو سابمیت کرد

یکبار سه ماه پیش از وضعیت مقاله پرسیدم که گفتن در حال داوریه. دیگه پیگیری نکردم.
    اما به تازگی متوجه شدم که این مجله دارای سیستم ثبت مقاله و پیگیری شده است که با گذشته که توضیح دادم - فرق کرده است .
    به نظر شما چه متنی باید بنویسم که هم از وضعیت مقاله اگاه شم هم درباره این تغییرات سوال کنم که ایا لازمه مقاله دوباره در این سیستم سابمیت شود یا خیر؟
    به نظر شما مقاله رو از ژورنال بیرون بکشم؟
    یک سوال دیگه هم دارم: به کجا باید ایمیل بزنم؟ سردبیر که ایملش رو از سایت برداشته فقط سیستم سابمیت و بخش کانتکت در سایت مجله هست
    راهنمایی می کنید!
    سیستم ثبت مقاله Springer تا اونجایی که من یادمه وجود داشت، 5 ماه پیش که کلاً تعجب بر انگیزه! مطمئنید Springer هست؟ به url وبسایت دقت کنید.
    اگر هم باشه مشکلی نداره بالاخره الان manuscript ID که دارید حداقل؟ به ایمیلی که تو سایت نوشته میل بزنید و خیلی ساده بگید داشتان اینه نتیجه چی شد و ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dr-data نمایش پست ها
    سیستم ثبت مقاله Springer تا اونجایی که من یادمه وجود داشت، 5 ماه پیش که کلاً تعجب بر انگیزه! مطمئنید Springer هست؟ به url وبسایت دقت کنید.
    اگر هم باشه مشکلی نداره بالاخره الان manuscript ID که دارید حداقل؟ به ایمیلی که تو سایت نوشته میل بزنید و خیلی ساده بگید داشتان اینه نتیجه چی شد و ...
    بله از مجله مطمنم از مجلات با ایمپکت 1.6 اسپرینگر هست. منم زمان سابمیت تعجب کردم که سیستم ثبت نام نداره . بعد از ایمیل ثبت مقاله هم هیچ id به من نداد.فقط یکبار همانطور که گفتم پرسیدم درباره وضعیت مقاله . سردبیر پاسخ داد که در دست داوری است.
    نام مجله : Electronic commerce research

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)