صفحه 11 از 364 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Member sharifi.chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی، شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : Rejection for poor English

نقل قول نوشته اصلی توسط Hannaneh نمایش پست ها
    سلام،
    از پاسختون بسیار سپاسگذارم.
    می شه یک راهنمایی دیگه ازتون بگیرم؟
    راستش رو بخواید، ما این مقاله رو بدون همکاری از جانب هیچ استادی نوشتیم. اگه بخوام از یک native یا یک استاد با زبان انگلیسی قوی دعوت به همکاری بعنوان co-author کنم، با توجه به اینکه الآن 4 تا نویسنده هستیم، خیلی ضایع نیست که استاد بشه نفر 5!؟ به استاد از اول باید بگم که ما 4 تا هستیم. یا اینکه یه چند نفرمون کوتاه بیایم که اسم استاد بره بالا! البته بگم استاد اصالتاً ایرانی و کاملاً gentleman و الآن در انگلیس faculty یکی از دانشگاه های اونجا شده ولی خوب به هر حال استاد دیگه، باید سلسله مراتب را رعایت کرد.
    منم با آقای رشیدی موافقم والله ما تو همه مقالاتی که فرستادیم تو ریوایز گفته بودن که انگلیششو ادیت کنین و از این حرفا که به شما زدن ولی هیچ وقت به این بهونه ریجکت نکردند و حتی تو یکی دو مورد خود ریوایزر زحمت کشید ه بود و ابسترکتمونا گفته بود اینجوری بنویسین بهتره! پس احتمالا اگه از نظر انگلیسی هم پرفکت بود احتمال ریجکت بوده
    یه ادیتور خیلی خوبم توی دانشگاه مدرس می شناسم که تا حالا نشده ایشون مقاله ای را ادیت کنه و به ما در ریوایز از انگلیسی مقاله ایراد بگیرن

Banned

I would like to turn your attention on English used in the paper. That is why I suggest you to improve the language in your abstract and send it back to the Organizing Committee as soon as possible, but not later than 25th April 2011.

معمولا این رو می گند.

این ماله Springer هستش که برای من فرستاده!

کل مقاله رو ول کرده چسبیده به اون 200 کلمه ابسترکت!

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi.chem نمایش پست ها
    منم با آقای رشیدی موافقم والله ما تو همه مقالاتی که فرستادیم تو ریوایز گفته بودن که انگلیششو ادیت کنین و از این حرفا که به شما زدن ولی هیچ وقت به این بهونه ریجکت نکردند و حتی تو یکی دو مورد خود ریوایزر زحمت کشید ه بود و ابسترکتمونا گفته بود اینجوری بنویسین بهتره! پس احتمالا اگه از نظر انگلیسی هم پرفکت بود احتمال ریجکت بوده
    یه ادیتور خیلی خوبم توی دانشگاه مدرس می شناسم که تا حالا نشده ایشون مقاله ای را ادیت کنه و به ما در ریوایز از انگلیسی مقاله ایراد بگیرن
    منم مدرس (شیمی) هستم... نکنه همونیه که من منظورمه ؟
    این قضیه زبان خیلی مد شده.. مخصوصا تو الزویر.. یه لینک هم آخر ایمیلشون میزارن که تبلیغ ادیتور میکنن.
    به نظرم ارزش نداره به استاد رو بندازی.... بده یه ادیتور همینجا برات انجام بده!

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Junior Member Hannaneh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Science in Industrial Engineering

خوب من که بصورت تابلو به استاد نمی گم technical editor احتیاج داریم، گرچه بنظر من این هم آآر نیست، خودش برای خودش کاریه. اصولاً اساتید ایرانی که در مقالات شرکت می کنند، عموماً همین نقش رو بازی می کنند (مقاله رو Edit می کنند) که مقاله با poor Englishرد نشه! وگرنه بر همه واضح و مبرهنه که مقاله کلاً و اساساً و اصولاً توسط دانشجوها نوشته می شه!
    شاید در این جور مواقع اینطوری بشه درخواست کمک کرد: would you please keep company with us to publish it?
    من مشکلم اینه که جای استاد (در این مرحله که مقاله نوشته شده و مشکل Edit داره) بعنوان نفر پنجم می تونه خیلی ضایع باشه یا نه؟ البته شایان ذکره که بعد از technical edit هم من هیچ ضمانتی برای accept شدن مقاله ندارم! این فقط یک پیشنهاده به استاد !
    Imagination is more important than knowledge

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi.chem نمایش پست ها
    ادیتوری که در دانشگاه مدرس می شناسید، برای دانشجوهای خارج دانشگاه هم کار انجام میدند؟ می دونید هزینش چقدره؟

رشته و دانشگاه
    شیمی، شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    این قضیه زبان خیلی مد شده.. مخصوصا تو الزویر.. یه لینک هم آخر ایمیلشون میزارن که تبلیغ ادیتور میکنن.
    احتمالش زیاده!

رشته و دانشگاه

آخه واقعاً صرف 100-200 بابت edit یک مقاله ظلمه! D: در حالیکه من اونقدرها هم انگلیسیم پور نیست که بخوام برای مقالم همچین هزینه ای کنم! همین هزینه رو با دعوت از یک استاد با انگلیسی خوب می شه به صفر رسوند!

رشته و دانشگاه
    شیمی، شهید بهشتی

ادیتوری که در دانشگاه مدرس می شناسید، برای دانشجوهای خارج دانشگاه هم کار انجام میدند؟ می دونید هزینش چقدره؟
    دوست عزیز بله من خودم بهشتیم البته استادم باهاشون آشناس و از طریق استادم باهاشون در تماس بودیم
    تا اونجا که یادمه و من در جریانم در حدود صد و خورده ای می گرفت
    فکر کنم از آقای رشیدی بپرسید بتونن اطلاعات بهتری در اختیارتون قرار بدن
    موفق باشین

رشته و دانشگاه

بله...
    elsevier گارانتی هم میکنه که اگه مقاله برای انگلیسی ریجکت شد پول شما رو پس بده...
    فکر کنم بهترین راه باشه..
    البته تجربه من میگه که اکثر poor english ها بهانه هست... سعی کنید مقاله رو به ادیتور و داور native ندید.. اینجا رو بخون.
    ما که یه نفر داریم واسمون ادیت میکنه ولی گارانتی نمیکنه. مبلغش هم نصف الزویر هست...

یا حق
    می شه لطفاً مشخصات (آدرس ایمیلی، تلفن، آدرس) از ادیتورتون رو در اختیار بنده قرار بدید؟ البته اگه نصف الزویر هم حق الزحمه اشون باشه، بازم برای یک مقاله 8000 کلمه ای (19 صفحه ) کاملاً پرهزینه می شه!

ApplyAbroad Guru

سلام،
    از پاسختون بسیار سپاسگذارم.
    می شه یک راهنمایی دیگه ازتون بگیرم؟
    راستش رو بخواید، ما این مقاله رو بدون همکاری از جانب هیچ استادی نوشتیم. اگه بخوام از یک native یا یک استاد با زبان انگلیسی قوی دعوت به همکاری بعنوان co-author کنم، با توجه به اینکه الآن 4 تا نویسنده هستیم، خیلی ضایع نیست که استاد بشه نفر 5!؟ به استاد از اول باید بگم که ما 4 تا هستیم. یا اینکه یه چند نفرمون کوتاه بیایم که اسم استاد بره بالا! البته بگم استاد اصالتاً ایرانی و کاملاً gentleman و الآن در انگلیس faculty یکی از دانشگاه های اونجا شده ولی خوب به هر حال استاد دیگه، باید سلسله مراتب را رعایت کرد.
    دوستان توجه کنید که مطابق مقررات اکثر انجمن های علمی تمام نویسندگان مقاله باید contribution علمی به مقاله داشته باشند. ادیت کردن مقاله contribution علمی حساب نمیشه. کسی که فقط انگلیسی متن رو تصحیح کرده نباید جزو نویسندگان مقاله گذاشته بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)