صفحه 118 از 364 نخستنخست ... 1868108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128168218 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : الگوی داوری مقالات

نقل قول نوشته اصلی توسط persiastore نمایش پست ها
    من مقاله ای رو 22 سپتامبر واسه مجله Journal of Thermoplastic Composite Materials از مجلات انتشارات sage فرستادم ولی بعد از گذشت 4 ماه و 8 روز هنوز وضعیت مشخص نشده و در وضعیت Awaiting Reviewer Assignment هست.
    3 ماه پیش به ادیتور ایمیل زدم گفت بسته به زمان جواب دادن داورها بین 3-4 ماه طول میکشه ولی با توجه به وضعیت حال حاضر هنوز داوری روی مقاله انجام نشده
    حدودا یکماه و نیم پیش هم ایمیل زدم گفتم اگر داور پیدا نکردید داورهای جدیدی معرفی کنم که این ایمیل رو جواب نداد
    به نظرتون به ادیتور زنگ بزنم موردی نداره؟
    ادیتورش Dr Penny O'Donnell هست و شماره تلفنشو در دانشگاه سیدنی پیدا کردم
    این طولانی ترین روند داوری واسه من تا حالا بوده اکثرا دو ماهه جواب دادن مجلات انتشارات sage هم زمان دریافت و اکسپت رو نمی نویسند
    تسریع در روند بررسی مقاله را خواستار باشید. اینو بهشون ایمیل کنید، اگه بازم جوابی نگرفتید بعد از یک ماه، مقاله تون رو بکشید بیرون از اون مجله، و بفرستین جای دیگه.
    ویرایش توسط soroush88 : February 7th, 2015 در ساعت 01:39 AM دلیل: اصلاح نقل قول

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

من مقاله ای رو 22 سپتامبر واسه مجله Journal of Thermoplastic Composite Materials از مجلات انتشارات sage فرستادم ولی بعد از گذشت 4 ماه و 8 روز هنوز وضعیت مشخص نشده و در وضعیت Awaiting Reviewer Assignment هست.
    3 ماه پیش به ادیتور ایمیل زدم گفت بسته به زمان جواب دادن داورها بین 3-4 ماه طول میکشه ولی با توجه به وضعیت حال حاضر هنوز داوری روی مقاله انجام نشده
    حدودا یکماه و نیم پیش هم ایمیل زدم گفتم اگر داور پیدا نکردید داورهای جدیدی معرفی کنم که این ایمیل رو جواب نداد
    این طولانی ترین روند داوری واسه من تا حالا بوده اکثرا دو ماهه جواب دادن مجلات انتشارات sage هم زمان دریافت و اکسپت رو نمی نویسند
    نه
    زنگ زدن نه کار معمولی هس نه اثربخش
    بهترین کار ایمیل زدنه. بگید که این همه مدت منتظرید
    اگه جواب ندادند مقاله را بنظرم به جای دیگری بفرستید
    ویرایش توسط soroush88 : February 7th, 2015 در ساعت 01:40 AM دلیل: اصلاح نقل قول
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

دو حالت داره. یا موضوع شما خیلی خاصه و به اهداف و اسکوپ های مجله کاملا میخوره که در اینصورت صبر کنید چون احتمالا جای دیگه هم بفرستید همین منوال رو خواهد داشت. (مقاله من یک سال منتظر پیداشدن داور بود) .حالت دوم اینه که فکر میکنید مجله ای دیگه هست که به مقاله شما میخوره مثلا قبلا مشابه کارشمغ رو چاپ کرده باشه. در این صورت میتونید مقالتونو پس بگیرید و به جای جدید بفرستید. در هر صورت همانطور که تارکان عزیز گفت زنگ زدن کار معمول و موثری نیست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

با عرض سلام ... بنده مقاله ای رو میخواستم برای ژورنالی بفرستم ..... ژورنالهای مورد نظر بنده 2 تا هستن و هر کدومشون نوشتن که مدت زمان پاسخگویی 2 ماه هستش ( البته اول برا یکی میفرستم ..اگه ریجکت شد برا اون یکی ) . من اردیبهشت ماه اعزام میشم ( اموزشم 1 ماهه ... چون قبلا سربازی رفته بودم ) .... حالا اگه من این مقاله رو بفرستم و تو دوران اموزشی سوالی از من پرسیدن و من نبودم که جواب بدم چی میشه ؟؟
    میشه هم زمان با ارسال مقاله این رو با ژورنال در میون گذاشت ؟ را ه حلی داره یا نه ؟ اصلا این 2 ماهی که ژورنال خودش گفته درسته یا بیشتر طول میکشه ؟
    ممنون عزیزان

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

دوست عزیز زمانی که مقالتون رو سابمیت میکنید و مقاله میره زیر دست داور و under review میشه هیچ سوال و ایمیلی به شما زده نمیشه تا جواب مقاله بیاد جواب مقاله هم که بیاد شما 45 روز میانگین مهلت دارید به داوران پاسخ بدید که اگر زمان کم اوردید میتونید درخواست افزایش مهلت بدید
    علاوه بر اونا اگر مقاله تک نویستده نیست میتونید ایمیل دوستتون رو در قمست اکانت اگر جای برای سی سی وجود داره وارد کنید تا اگر ایمیلی اومد به هر دو ایمیل بره
    در کل نگرانی شما زیاد مورد نداره
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_83 نمایش پست ها
    با عرض سلام ... بنده مقاله ای رو میخواستم برای ژورنالی بفرستم ..... ژورنالهای مورد نظر بنده 2 تا هستن و هر کدومشون نوشتن که مدت زمان پاسخگویی 2 ماه هستش ( البته اول برا یکی میفرستم ..اگه ریجکت شد برا اون یکی ) . من اردیبهشت ماه اعزام میشم ( اموزشم 1 ماهه ... چون قبلا سربازی رفته بودم ) .... حالا اگه من این مقاله رو بفرستم و تو دوران اموزشی سوالی از من پرسیدن و من نبودم که جواب بدم چی میشه ؟؟
    میشه هم زمان با ارسال مقاله این رو با ژورنال در میون گذاشت ؟ را ه حلی داره یا نه ؟ اصلا این 2 ماهی که ژورنال خودش گفته درسته یا بیشتر طول میکشه ؟
    ممنون عزیزان
    پولتون رو الکی بابت مهر دادگستری و امور خارجه حروم نکنید!!
    99% دانشگاه ها نیازی به این مهر ها ندارند! ترجمه رسمی داخل سربرگ قوه قضاییه برای اپلای شما کفایت میکنه!

دوستان من این متن رو میخوام واسه ادیتور بفرستم
    نظرتون چیه؟

Dear Mr.

Considering the long time(140 days) which has been spent from the submission of the manuscript entitled "xxx" (with manuscript ID xxx), the status of the manuscript is still "Awaiting Reviewer Assignment" and has not been changed to the review, yet.
    I'll be really appreciated if you can clarify the status of our paper. In the case of reviewers founding we are even ready to introduce some of the well- known people in the fields of composite materials.

Banned

دوستان من این متن رو میخوام واسه ادیتور بفرستم
    نظرتون چیه؟

Dear Mr.

Considering the long time(140 days) which has been spent from the submission of the manuscript entitled "xxx" (with manuscript ID xxx), the status of the manuscript is still "Awaiting Reviewer Assignment" and has not been changed to the review, yet.
    I'll be really appreciated if you can clarify the status of our paper. In the case of reviewers founding we are even ready to introduce some of the well- known people in the fields of composite materials.
    سلام

I would appreciate به جای I'll be appreciated
    In the case of reviewer selection به جای In the case of reviewer founding
    field به جای fields

براتون آرزوی موفقیت دارم

من از دسامبر 2013 یک مقاله سابمیت کردم. سپتامبر 2014 رویژن خورد در حد گرایشی و لغات و غیره. تا الان که فوریه 2015 هست هنوز جوابی نیومده. به نظرتون احتمال اکسپت شدنش چه قدر هست؟

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    من از دسامبر 2013 یک مقاله سابمیت کردم. سپتامبر 2014 رویژن خورد در حد گرایشی و لغات و غیره. تا الان که فوریه 2015 هست هنوز جوابی نیومده. به نظرتون احتمال اکسپت شدنش چه قدر هست؟
    اگر مینور ریویژن بوده به احتمال 90 درصد پذیرفته میشه ولی اگر ماژور بوده همه چیز بستگی به نظر داور و نحوه اصلاحات شما داره
    پولتون رو الکی بابت مهر دادگستری و امور خارجه حروم نکنید!!
    99% دانشگاه ها نیازی به این مهر ها ندارند! ترجمه رسمی داخل سربرگ قوه قضاییه برای اپلای شما کفایت میکنه!

نقل قول نوشته اصلی توسط blueearth نمایش پست ها
    اگر مینور ریویژن بوده به احتمال 90 درصد پذیرفته میشه ولی اگر ماژور بوده همه چیز بستگی به نظر داور و نحوه اصلاحات شما داره
    از کجا بفهمم دقیقا مینور بوده یا ماژور؟
    طولانی شدن زمان داوری ایا میتونه امیدوار کننده باشه یا نشون دهنده چیزی نمیتونه باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)